www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Lionel Messi
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
Belphegor
Cute Blondie's devil
Cute Blondie's devil



Godine: 38

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 3385
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 23, 2006 12:59 pm    Naslov poruke: Lionel Messi Na vrh strane Na dno strane


Lionel Messi
(Santa Fe - Argentina)
24 June 1987
169 cm
67 kg
Debut 17 November 2003

Biography

This Argentinian striker's footballing career started in 1995 at Newell's Old Boys, where he played until the year 2000. At the age of 13, Lionel Messi crossed the Atlantic to try his luck in Barcelona, and joined the Under 14s. Messi made spectacular progress at each of the different age levels, climbing through the ranks of the different youth teams and then Barça C, followed by Barça B and the first team in record time.

In the 2003-2004 season, when he was still only 16, Messi made his first team debut in a friendly with Porto that marked the opening of the new Dragao stadium. The following championship-winning season, Messi made his first appearance in an official match on October 16, 2004, in Barcelona's derby win against Espanyol at the Olympic Stadium (0-1).

With several first team players seriously injured, the services of several reserve team players were called upon, and Messi became a regular feature of Barça squads. On May 1, 2005, he became the youngest player ever to score a league goal for FC Barcelona - against Albacete when Messi was only 17 years, 10 months and 7 days old.

At the Under 20 World Cup in Holland, Messi not only won the title with Argentina, but was also the leading goalscorer and was voted best player in the tournament. Aged 18 years, he had become one of the hottest properties in the world game. Shortly after, he made his first full international appearance in a friendly against Hungary.

In the middle of the 2005-06 season, Messi changed his number 30 shirt for number 19, as a result of the modification in his league registration. This change only affects the league and the Spanish Cup. In the Champions League he retains the number 30 shirt.
In September 2005, Messi was given an improved and extended contract until 2014.

E ovako. Neki kazu da ce on odrasti u jednog od najboljih igraca sveta i da ce cak postati bolji od Maradone. Sta vi mislite o tome?



_________________
 
BORIS_88
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 17 Feb 2006
Poruke: 82
Mesto: PODGORICA

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 23, 2006 6:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odlican igrac, to je dokazao i protiv Chelsija, moze se reci da je on bio fatalan za Chelsi, jer je posle starta nad njim Del Horno dobio crveni karton, sto je po meni i presudilo ovaj mec.
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 24, 2006 1:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Baš sam mislio napraviti i o njemu temu, sjajan je momak to je već pokazao a ima svega 18-19 godina i mislim da će uz Ronaldinja i društvo još puno toga napraviti

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
vladabgd
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2004
Poruke: 487

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 24, 2006 9:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

yao kako sam uzivao da gledam kako del horno pizdi shto mu ne moze nishta. pre nego shto je dobio crveni zasluzio je josh jedan za prethodni start nad messijem. inache ja sam za da se nasha repka dogovori sa argentinom da se tekma u grupi zabelezi sluzbenim rezultatom 3:0 za njih Mr. Green Mr. Green ne smem ni da pomislim shta ce messi da nam radi

_________________
El Niño
 
shonest
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 08 Jun 2005
Poruke: 30

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 24, 2006 5:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

odlican fudbaler,rece maradona nedavno da je njegov naslednik..moze se reci..nadam se da nece to dokazati u junu na S.P.
 
alhemicar
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 3412

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 24, 2006 7:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sigurno vliki talenat. Brz i dobar na lopti. Veliki padavicar. Veoma je slabasan tako da ce morati jos mnogo hljeba da jede dok ne poraste
 
vladabgd
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2004
Poruke: 487

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 24, 2006 10:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

eee nije on od hleba ni porastao Laughing pre par godina je imao hormonski poremecaj i prestao je da raste pa je zato i morao da dodje u barsu koja je naravno imala para za njegovo lechenje (tretman). shta fali savioli tj njegovoj visini. messiju je po meni sasvim dovoljno ovih ~169cm

_________________
El Niño
 
Bogoljub G. Karic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 25 Feb 2006
Poruke: 62
Mesto: Majka Srbija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 25, 2006 10:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pored svega shto ste naveli, velika stvar za njega je shto igra pored jednog Ronaldinja, od kog vidi se puno uchi, a talenat mu samo pomaze da bude sve bolji.

_________________
Lanac i katanac.
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 37

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 25, 2006 2:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Au kakav igrac.....strava......razbio je Celsi......igra iskusno kao da ima 35 godina.................nemam reci koje bi mogle da opisu njegovu super igru....

_________________


Love don't let me go
 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 25, 2006 4:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Veliki talenat,samo nikako ne mogu da ga gotivim prvo igrace za Argentinu protiv nas u Nemackoj,a i barselona je klub koji ne podnosim

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
kara1810
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 18 Okt 2005
Poruke: 67
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 02, 2006 2:02 pm    Naslov poruke: --- Na vrh strane Na dno strane

novi mali zeleni..nema se tu šta prigovoriti...
gledao sam ga protiv nas jučer..nismo mu niš mogli..mali je fenomenalan..
za barcu igra kao da je tamo već 10godina a ne da mu je to prva sezona..
samo da ne polegne pritisku i bit će veliki igrač..
imat ćete puno problema s njim sa SP..još ako riquelme bude u formi..njih dvojica su ubojice..
 
antun3
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 05 Jul 2005
Poruke: 6
Mesto: Germany

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 02, 2006 5:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

odlican fudbaler, i sigurno vliki talenat, ali naslednik od Maradonne to nesnam? Jednog dana! Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Lionel Messi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon