www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako birate film
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  
Autor Poruka
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 24, 2006 12:37 am    Naslov poruke: Kako birate film Na vrh strane Na dno strane

Na osnovu čega odabirate film koji ćete gledati, da li je to po omotu, dobroj preporuci, traileru, ili nečem sasvim trećem.

Ja dosta puta odaberem na osnovu omota filma, a dosta puta dobro odaberem


 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 24, 2006 12:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U principu me zanima tematika kojom se bavi, glumci i reziser. Retko mi se desi da neki film od kog sam mnogo ocekivala ispadne bezveze.

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
sarajka-18
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 20 Feb 2006
Poruke: 252
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 24, 2006 11:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nedavno sam na stranici www.t-portal.hr vidjela filmove od zadnje dvije godine i na spisak sam stavila one koji su mi se učinili zanimljivim. Sad po tom spisku dižem filmove u videoteci.
 
alhemicar
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 3412

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 24, 2006 6:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

odem na movies.com i informisem se. Poslije toga odlucim u zavisnosti na trenutno raspolozenje
 
LAV_62
strašan lav
strašan lav





Datum registracije: 18 Nov 2004
Poruke: 3044

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 24, 2006 11:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako naidjem na kritiku filma i ona bude losa,obavezno ga pogledam...
 
maaraa
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2006
Poruke: 438

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 24, 2006 11:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa zavisi, po omotu kritici zanru glumcima...
 
travolta011
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Jan 2006
Poruke: 133

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 25, 2006 2:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obicno se raspitam na internetu
 
emirzen
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 91

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 26, 2006 2:09 am    Naslov poruke: Kako birate film Na vrh strane Na dno strane

I ja takode biram vecinu filmova po omotima i radi glumaca
 
Liliana
Upozorenja: 2 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 02 Apr 2005
Poruke: 360
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 26, 2006 9:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Omoti od svakog pa i najglupljeg filma naprave remek delo, uglavnom me privuce neki insert iz filma na nekoj stranoj televiziji ili preporuka nekog za koga znam da nam se ukusi poklapaju...

_________________
SlatkaMala
 
pokemon21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 03 Okt 2005
Poruke: 208
Mesto: Podgorica,Crna Gora

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 26, 2006 11:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno imam sajt na kojem je oznacena promocija svakog filma i unaprijed pogledam trejler i znam kad pirateija proradi posle premijere,sta cu da odgledam
 
***LaNe***
~SpEEdy GonSaleS~
~SpEEdy GonSaleS~



Godine: 38

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 16047
Mesto: ***Sedmo Nebo***

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 25, 2006 2:54 pm    Naslov poruke: Re: Kako birate film Na vrh strane Na dno strane

boban11 je napisao/la sledeće:
Na osnovu čega odabirate film koji ćete gledati, da li je to po omotu, dobroj preporuci, traileru, ili nečem sasvim trećem.

Ja dosta puta odaberem na osnovu omota filma, a dosta puta dobro odaberem


također pogledam prvo omot Wink , ako mi se omot ne sviđa - onda ni ne posudim film, he he...šalim se...nie uvijek presudan omot...najčešće su to dobri glumci u filmu ili moji omiljeni (tj.lijepi glumci samo za gledanje)...
 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 25, 2006 3:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po omotu,najvise i po produkciji...Da li je evropski,americki ili azijski...To mi je bas bitno...
I naravno po glumackoj postavi i reziserima Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> Kako birate film Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon