www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako birate film
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  
Autor Poruka
jeka_ks
GiGijeva miljenica
GiGijeva miljenica



Godine: 33

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 3933
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 25, 2006 4:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavisi pogledam koji su glumci,sta se radi u njemu ukratko i ako mi se svidi onda ga uzimam..


_________________
Neka te moj poljubac dotakne putem ovih

malih slova, nek ti u srce udje radost nova, nek

ti sve od srece sja, a uzrok tome neka budem

ja..
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 27, 2006 1:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni glumci nisu uopšte bitni, naročito ovi noviji filmovi sa već pomalo starijim glumcima, iako su oni stekli ugled mnogi su u zadnje vrijeme podbacili sa filmovima, najbolje je zato birati film sa manje poznatim ili uopšte npoznatim glumcima...

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 27, 2006 10:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uglavnom, po preporuci onih koji su ga vec gledali. Nekad po trejleru, nekad po sadrzaju...

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Batino20
~Flavoring of Sound~
~Flavoring of Sound~





Datum registracije: 08 Nov 2007
Poruke: 6400

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 19, 2007 2:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pogledam glumacku ekipu i kratak sadrazaj te procitam kritiku ljudi koji su ga vec gledali Cool
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 02, 2008 5:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nekad pogledam glumacku ekipu ali uglavnom prvo se raspitam koj je zanr, preferiram komedije i horore..

_________________
 
--hell_soul--
..:: sve si mi ti ::..
<b>..:: sve si mi ti ::..</b>



Godine: 34

Datum registracije: 18 Dec 2007
Poruke: 9354
Mesto: **over the sky**

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 17, 2008 10:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne biram ga..on bira mene Laughing
sala,mala.. Very Happy pa najcesce ga biram po svom raspolozenju...ponekad po preporukama.. kako kad..

_________________

--_make love not war_--
 
toske012
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 190

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 25, 2008 11:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

na osnovu svega, najcesce na osnovu preporuka, mada i glumacka ekipa ima znacajnog udela u tome koji cu film da odaberem
 
P_r_e_d_a_t_o_r
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 31

Datum registracije: 05 Mar 2007
Poruke: 637
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 25, 2008 11:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da je akcija ili ljubavni,i po potrebi sa poznatim glumcima...
 
only1_PO
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Jan 2008
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 26, 2008 12:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

odem na imdb.com procitam ukratko opis i ako nije ljubavni ili neka drama mrtvilo da se seku vene, savremeni americki horor ili komedija za njihovu "visoko" inteligentnu omladinu, onda ga skinem sa neta pa pogledam kad mu dodje vreme. Inace dobri glumci i starija godina proizvodnje su se uvek pokazali kao idealna kombinacija. Hitove tipa troja, 300, betmen i ne gledam. Da su dobri ne bi im trebala onolika reklama. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy .....
 
Sabados
Mafijaš
<b>Mafijaš</b>





Datum registracije: 25 Jun 2009
Poruke: 6142
Mesto: Sky

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 17, 2009 11:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bilo kako, glavno da je akcija ili komedija kao sto je neko reko u zavisnosti kojeg sam raspolozenja i sta mi se gleda. Obicno je to akcija kad gledam nesto. Volim akcije i komedine nekad dobro dodje kad gledam ko je pravio film, ko glumi u njemu ...... Wink

_________________
oʞɐdoɐu oʇsǝu ʞǝʌn ' sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 01, 2009 9:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U zavisnosti od raspolozenja biram zanr, u zavisnosti od drustva, u zavisnosti od toga gde gledam film (da li je to bioskop ili ekran mog kompjutera/tv-a)
zatim citam "sadrzaj" ili saslusam preporuke i to je to Laughing
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 19, 2009 12:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po preporuci i žanru. Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> Kako birate film Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon