www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najvredniji auto na svetu
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~
::  
Autor Poruka
MP419
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Avg 2006
Poruke: 63

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 17, 2006 3:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za mene je to Ferrari F430 Spider. F430 Spider nejblize je bolidu Formule1 sto covjek moze uredno registrovati za javni saobracaj.

Samo je gospodinu Sumaheru bolje!



_________________
Budi ono sto jesi!
 
melkor
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 20 Jan 2005
Poruke: 236

saudiarabia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 17, 2006 4:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

MP419 je napisao/la sledeće:
Za mene je to Ferrari F430 Spider. F430 Spider nejblize je bolidu Formule1 sto covjek moze uredno registrovati za javni saobracaj.

Samo je gospodinu Sumaheru bolje!
Naj blize bolidu formule 1 je enzo ferarri, i mozes ga i moras registrovati za javni saobracaj!!! A jaci od formule 1, a isto tako sluzi za javni saobracaj je Bugatti Veyron!!!

_________________
 
bokiva39
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Maj 2006
Poruke: 71

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 31, 2007 9:29 pm    Naslov poruke: Re: Najvredniji auto na svetu Na vrh strane Na dno strane

Sascha336 je napisao/la sledeće:
Ljudi sta kazete na ovo

Najvredniji auto na svetu

Ettore Bugatti dizajnirao je svaki od legendarnih Buggati auta napravljeni pre drugog svetskog rata. U periodu od 1909 do 1940, oko 8,000
Bugattia – trkačkih, sportskih i luksuznih – napustilo je ovu, u to vreme, malu fabriku. Najpoznatiji među njima je Type 41 Royale. Ovaj autu je bio ogromne veličine, dugačak šest metara sa ogromnim motorom od 12.7L V8. Imao je tri brzine i mogao da je dođe do 145 kmp u drugoj brzini. Ettoru je trebalo više od 20 godina da usavrši ovo auto i dovede kompaniju na puteve slave. Ettore je u početku planirao da napravi 25 vozila, ali na kraju ih je napravio samo šest. Svih šest modela danas su u privatnim vlasništvu i dosta su skupi. Jedan od njih, Bugatti Type 41 Royale Sports Coupe, prodan je Aprila 12, 1990 u Japanu za $15 miliona čime drži Guinness svetski rekord kao najskuplje auto. Od ukupno 8,000 koje je Bugatti napravio u 1909 – 1940 periodu oko 2,000 danas je u dobro kondiciji.


E pazi ovako ovo jeste najvredniji auto na svetu i uradjen je u svega par primerakai u svoje vreme je kostao par milona dolara cini mi se nisam bas siguran za podatak imam u jednom auto-casopisu..... Wink Wink

_________________
Samo svemir i ljudska glupost su beskonacni mada za svemir nisam siguran. Albert Ajnstajn
 
mimy
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 30 Mar 2005
Poruke: 313

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 09, 2007 2:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma kola su prelepa,ali i preskupa...al to je i kupio neko ko ce ga izloziti i gledati,nece ga sigurno voziti..
vole to neki ljudi.ja na primer da imam ne znam ni ja koliko para (mislim da se ne bi promenila) uvek bi bila pre za prakticno nego luksuzno...takva sam Laughing

_________________
B & M
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 09, 2007 8:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A shta je sa Mercedesom 500k?? 26 miliona dolara krajem 90'ih

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 10, 2007 6:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

500k - osim klasichnog izgleda....visoke tehnichke performanse koje je nudio svojevremeno nije bio samo za komfort...a to ce potvrditi chinjenica da je imao 8-cilindrichni OHV motor... Very Happy Za sve pare bih ga kupila....
A shto se tiche Bugattija (prvi post inache i tema) nisam ljubitelj klasichnih automobila , kad bih sad kupovala retke primerke to bi bilo neshto novijeg datuma mada me uvek nekako svaki od ovih modela nateraju da se dvoumim jer je ako je neko istinski ljubitelj nece mu biti zao da odvoji (ako vec ima tu mogucnost) te milijarde da bi imao neki ovakav primerak...shto je po meni razumljivo...pri tom svi oni izgledaju kao da su juche izashli iz fabrike jedino ih izgled odaje (retro)....

_________________
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 10, 2007 5:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je cak npr. mnogo atraktivniji jedan 500 k od npr. Veyrona...a cak i da mi poklone bilo koji od ta dva meni bi bilo isto zato shto ne bih imao para cak ni da ih registroojem Laughing Laughing


_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 12, 2007 1:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Razz Mozemo da pricamo i pisemo o tome danima jer su noviji modeli skupi jer su napravljeni da ljudi MAximalno uzivaju u njima, dok su stariji modeli skupi zbog starosti! Wink Tako da...to je nesto o cemu se ne pise...

Npr. meni ovi stariji modeli nisu uopste zanimljivi ali uopste... Mr. Green Sta imaju oni ''nesto'' sto je skupo sem sto je jedan karburator ili jedna j****a gume uradjen-a pre 100 godina...ZNAM, oni bas stari su izradjeni rucno i to je neprocenljiva vrednost ali...opet, kako kome...
Nadam se da me razumete!? Razz Mr. Green pozdrav!

_________________

Automobilski (BMW i Porsche) FANATIK!
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 12, 2007 3:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

g_bmw_m3 je napisao/la sledeće:
Razz Mozemo da pricamo i pisemo o tome danima jer su noviji modeli skupi jer su napravljeni da ljudi MAximalno uzivaju u njima, dok su stariji modeli skupi zbog starosti! Wink Tako da...to je nesto o cemu se ne pise...


REci mi da li si se ikada vozio u npr. Mercedesoo 300s (poznatiji kao Adenauer) ili u 107-ici ili 170...cisto da mozesh reci da se u njima ne moze oozivati?? Question ...I josh neshto reci mi gde mozesh u stvarnom zivotoo da razvijesh 400 na sat??...i josh neshto ja stvarno ne veroojem da bi mi svakodnevno "lezanje" u Veyronoobilo preterano oodobno Rolling Eyes

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 13, 2007 4:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma jok burazeru u Bugattiju stvarno nema uzivanja i ja pre svega nisam mislio na 400 km/h i na 1000 konja vec na malo slabije limuzine...
Za Mercedesa... Rolling Eyes ne, nisam se vozio niti cu se voziti! Laughing Laughing Laughing

_________________

Automobilski (BMW i Porsche) FANATIK!
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 08, 2009 7:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eh, onda nemash pojma shta je uzivanje Razz

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
DJUKA M
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Feb 2008
Poruke: 12

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 15, 2009 10:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nova zondaR :mrgreen:
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~ -> Najvredniji auto na svetu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon