www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vajta 1975 - 2003
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Diskografije domaćih izvođača ~
::  
Autor Poruka
jeje81
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 54

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 24, 2006 7:12 pm    Naslov poruke: Vajta 1975 - 2003 Na vrh strane Na dno strane

S i n g l i c e
a. singlice sa grupom Teska industrija

1975. singl - SY 22861
Karavan (G. Lendjel-D. Trifunovic-G. Lendjel)
U.F.O. (G. Lendjel-I. Pinjuh-D. Trifunovic)
produkcija - Jugoton, Zagreb



1975. singl - SY 22928
Kolika je Jahorina planina (narodna - arr. G. Lendjel)
Kovaci srece (G. Lendjel-L. Sabolek-G. Lendjel)
produkcija - Jugoton, Zagreb



1975. singl - SY 22955
Kadija (G. Lendjel-D. Trifunovic-G. Lendjel)
Sta je rekla Ana (G. Lendjel-D. Trifunovic-G. Lendjel)
produkcija - Jugoton, Zagreb



1976. singl - SY 23154
Stap (G. Lendjel-D.Trifunovic-G Lendjel)
Nepoznata pjesma (G. Lendjel-D. Trifunovic-G. Lendjel)
produkcija - Jugoton, Zagreb

b. singlice - solo

1978. singl - SZ 0344 Zlatni mikrofon - prva nagrada za interpretaciju na festivalu Vas slager sezone
Samo jednom srce voli (R. Boban-R. Boban-A. Stefanovic)
Vjeruj mi (R. Boban-R. Boban-A. Stefanovic)
produkcija - Diskoton, Sarajevo



1978. singl - SZ 0357
Budi dobra do oktobra (R. Boban-D. Trifunovic - A. Stefanovic)
Ne, ne, ne (R. Boban)
produkcija - Diskoton, Sarajevo



1979. singl - SZ 0421
Prevari me srce moje (I. Dropulic)
Igraj, igraj (I. Dropulic), Festival Vas slager sezone
produkcija - Diskoton, Sarajevo





1979 Single - SU 0445, Omladinska radna akcija Bosanski Brod 1979.
Balada o ravnici (R. Boban-D. Trifunovic-R. Boban)
Lepa Radic (R. Boban-D. Trifunovic-R. Boban)
produkcija - Diskoton, Sarajevo



1981. singl - SZ 7033
Leila (R. Boban-R. Rihtman)
Covjek bez problema (R. Boban-D. Trifunovic-R. Rihtman)
produkcija - Diskoton, Sarajevo



1981. singl - WEA 18729 N
Leyla (R. Boban-M. Krsticevic) - verzija na engleskom jeziku, -predstavnik bivse Jugoslavije na Evroviziji
4. aprila 1981. godine u Dublin-u, Irska
produkcija - WEA za Suzy Records
producenti - Ranko Antonic i Vladimir Mihaljek



1981. singl - SZ 7066 - pobjednik festivala ,,Split ´81´´ - zlatni tiraz
Mornareva pjesma (R. Boban-M. Popadic-M. Krsticevic)
Mudrac (R. Boban-J. Milvas-M. Krsticevic)
produkcija - Diskoton, Sarajevo




1982.singl - SZ 7077 - Pjesme za djecu
Majstori, majstori (R. Boban-D. Trifunovic-J. Adamov)
Selo (R. Boban-D. Trifunovic-J. Adamov)
produkcija - Diskoton, Sarajevo



1982. singl - SZ 7078
Ne zaboravi me (R.Boban-D. Trifunovic-S. A. Kovacevic)
Nasa pisma (N. Vucina-D. Trifunovic-R. Rihtman)
produkcija - Diskoton, Sarajevo



A l b u m i
a. albumi sa grupom Teska industrija

1976. LP - Ho-ruk
Od Olova do Trnova (narodna), Bijeg, Ho-ruk, Koncert trocinski, Dijanin san, Zivot
Muzika- Gabor Lendjel, tekstovi - Dusko Trifunovic, osim Bijeg (Ranko Boban) i Koncert trocinski (Dusanka Haleta), aranzmani - Gabor Lendjel, osim Od Olova do Trnova i Ho-ruk (Gabor Lendjel i Vedad Hadziavdic)
produkcija - Jugoton, Zagreb



1976. LP - Seid Memic-Vajta i Teska industrija
Kolika je Jahorina planina (narodna), Karavan,(G. Lendjel-D. Trifunovic-G. Lendjel), Dijanin san (G. Lendjel-D. Trifunovic-G. Lendjel), Stap (G. Lendel-D. Trifunovic-G. Lendjel), Kovaci srece (G. Lendjel-L. Sabolek-G. Lendel), Zivot je maskenbal (G. Lendjel-D. Trifunovic-G. Lendjel), Kadija (G. Lendjel-D. Trifunovic-G. Lendjel), Od Olova do Trnova (G. Lendjel-D. Trifunovic-G. Lendjel-V. Hadziavdic), Sta je rekla Ana (G. Lendjel-D. Trifunovic-G. Lendjel), U.F.O. (G. Lendjel-I. Pinjuh-D. Trifunovic-G. Lendjel)
produkcija - Jugoton, Zagreb



b. albumi solo

1979. LP-0416 - Zlatna ribica - PLATINASTA PLOCA
Zlatna ribica (I. Dropulic-D. Trifunovic-I. Dropulic), Princ iz bajke (I. Dropulic-D. Trifunovic-I. Dropulic), Prevari me srce moje (I. Dropulic), Ne ocekuj da te iko razumije (I. Dropulic-D. Trifunovic-I. Dropulic), Prica (I. Dropulic), Igraj, igraj (I. Dropulic), Cimciraste samsare (I. Dropulic-D. Trifunovic-I. Dropulic), Razglednice (I. Dropulic-D. Trifunovic-I. Dropulic), Dobro se osjecam (I. Dropulic-D. Trifunovic-I. Dropulic), Pjesma Sarajevu (I. Dropulic - D. Trifunovic-M. Krsticevic)
produkcija - Diskoton, Sarajevo



1980. LP-8001 - Vajta 2 - Ponocni valcer
Ne moze to tako (I. Dropulic), Bilo mi je lijepo s tobom (I. Dropulic-D. Trifunovic-I. Dropulic), Samo ona zna (I. Dropulic), Mamin savjet (I. Dropulic), Samoca (I. Dropulic-D. Trifunovic-I. Dropulic), Ponocni valcer (I. Dropulic), Zaboravicu te (I. Dropulic), Majevicki nokturno (I. Dropulic-D. Kudzic-M. Krsticevic)
produkcija - Diskoton, Sarajevo



1981. LP-8020 - Vajta 3
Leila (R. Boban), Covjek bez problema (R. Boban-D. Trifunovic), Posljednje pismo (R. Boban), Ne zaboravi me (R. Boban-G. Kovacevic), Foto-model (R. Boban), Mudrac (R. Boban-J. Milas), Mala garava (R. Boban), Noc samo vas (R. Boban-Izet Sarajlic)
Aranzmani-M. Krsticevic
produkcija - Diskoton, Sarajevo



1981. LP-8025-Veliki uspjesi - Vajta 4,14 hitova - ZLATNI TIRAZ
Samo jednom srce voli (R. Boban-R. Boban-A. Stefanovic), Zlatna ribica (I. Dropulic-D. Trifunovic-I. Dropulic), Budi dobra do oktobra (I. Dropulic-D. Trifunovic-A. Stefanovic), Ne ocekuj da te iko razumije (I. Dropulic, D. Trifunovic-I. Dropulic), Leila (R. Boban), Razglednice (I. Dropulic-D. Trifunovic-I. Dropulic), Samoca (I. Dropulic-D. Trifunovic-I. Dropulic), Bilo mi je lijepo s tobom (I. Dropulic-D. Trifunovic-I. Dropulic), Mornareva pjesma (R. Boban-M. Popadic-M. Krsticevic), Ne moze to tako (I. Dropulic), Foto-model (R. Boban-R. Boban-M. Krsticevic), Zaboravicu te (I. Dropulic), Covjek bez problema (R. Boban-M. Krsticevic), Prevari me srce (I. Dropulic)
produkcija - Diskoton, Sarajevo



1982. LP-LSV 10015 -Tebi pjevam - PLATINASTI TIRAZ
Interkontinental (R. Boban), Problemi (R. Boban) , Cikita (R. Boban-G. Gunjak), Ako budes dobra (R. Boban-G. Gunjak), Marijana (B. Sreten- D. Trifunovic/J. Dzolic), Nismo mi jedno za drugo (R. Boban), Ko je kriv za ljubav? (R. Boban), Pamtis samo zlo (R. Boban)
produkcija - Jugoton, Zagreb



1982. LP 8042 -Vajta Fest - PLATINASTI TIRAZ
Nasa pisma (N. Vucina-D. Trifunovic-R. Rihtman),Samo jednom srce voli (R. Boban-R. Boban-A. Stefanovic), Prevari me srce moje (R. Boban) , Covjek bez problema (R. Boban-D. Trifunovic-S. Alimanovic), Ne zaboravi me (R. Boban-D. Trifunovic-S. A. Kovacevic), Leila (R. Boban-R. Boban-R. Rihtman), Ne daj se (R. Boban-D. Trifunovic-I. Vinkovic), Mornareva pjesma (R. Boban-M. Popadic-M. Krsticevic)
produkcija - Jugoton, Zagreb



1984. LP-LPY-63213 - Kad bulbuli pjevaju - ZLATNI TIRAZ
Kad bulbuli pjevaju (R. Boban - R. Agacevic - R. Boban-R.Rihtman), Ne zna niko kao ti (R. Boban - R. Agacevic - R. Boban-R.Rihtman), Uciteljica (N. Vucina - N. Vucina - R. Boban-R.Rihtman), Budimo realni, oko (R. Boban - R. Agacevic - R. Boban-R.Rihtman), Rastanak (R. Boban - R. Agacevic - R. Boban-R.Rihtman), Ravno mi do mora (R. Boban - D. Trifunovic - R. Boban-R.Rihtman), Valentina (R. Boban - R. Agacevic - R. Boban-R.Rihtman), Maksimir (R. Boban - R. Agacevic - R. Boban-R.Rihtman), Sjetim se Bosne (R. Boban - R. Agacevic - R.Rihtman)
produkcija - Jugoton, Zagreb



1985. LP - 8199 - Vajta
Azra (R. Boban - G. Gunjak - R. Boban), Nezenja (R. Boban - M. Asim - R. Boban), Vajtino kolo - instrumentala (R. Boban), Rijec po rijec (R. Boban), Vozdra co´jek (R. Boban - D. Trifunovic - R. Boban), Grijesio sam (R. Boban - D. Trifunovic - R. Boban), Rode moj (R. Boban), Ne moli se vise (R. Boban)
produkcija - Diskoton, Sarajevo



1987. LP-DTK 9422 - Vajta
Napit´ cu se ovo vece (R. Boban), Reci svima moje ime (R. Boban), Opusti se (R. Boban), Tanak led (R. Boban), Metkovici (R. Boban - G. Gunjak), Odlazim (R. Boban), Sretne ljubavi ne postoje (R. Boban), Zagonetka (R. Boban)
produkcija - Diskoton, Sarajevo



1988. LP-8323 - Vajta
Nevjera (R. Boban), Pijani kreveti (R. Boban), Kesteni (R. Boban), Zaklela se zemlja raju(R. Boban), Kikiriki (R. Boban - S. Muratbegovic - R. Boban), Vjerovala si (R. Boban), Ide maca oko tebe (R. Boban), Mostar (R. Boban - V. Puljic - R. Boban)
produkcija -Diskoton, Sarajevo



1991. LP-001 - Kupi mi, tajo, harmoniku
Kupi mi, tajo, harmoniku (B. Likic-B. Likic - B. Spahic-B. Likic), Kad ti suza ponestane (B. Likic - D. Maksimovic -B. Likic - B. Sestan), Mokra stopala (B. Likic-B. Likic - B. Spahic-B. Sestan), Ako nocas ne dodjem (B. Likic-B. Likic - B. Sestan), Vera (D. Jokic - D. Jokic - B. Sestan), Bahrijin rap (B. Likic - B. Likic - B. Likic), Anita (B. Spahic - B. Spahic - B. Sestan), Poslije puta (B. Likic - B. Likic - B. Sestan)
produkcija - BLAP, Sarajevo



1994. CD-DCD 11476 - Seid Memic-Vajta - Najveci hitovi
Interkontinental (R. Boban), Prevari me srce moje (I. Dropulic), Metkovici (R. Boban - G. Gunjak), Budi dobra do oktobra (I. Dropulic-D. Trifunovic-A. Stefanovic), Zlatna ribica (I. Dropulic-D. Trifunovic-I. Dropulic), Ne moze to tako (I. Dropulic), Kad bulbuli pjevaju (R. Boban - R. Agacevic - R. Boban-R.Rihtman), Nevjera (R. Boban), Leila (R. Boban), Ne ocekuj da te iko razumije (I. Dropulic, D. Trifunovic-I. Dropulic), Ako budes dobra (R. Boban-G. Gunjak), Sjetim se Bosne (R. Boban - R. Agacevic - R.Rihtman), Samo jednom srce voli (R. Boban-R. Boban-A. Stefanovic), Mornareva pjesma (R. Boban-M. Popadic-M. Krsticevic), Bilo mi je lijepo s tobom (I. Dropulic-D. Trifunovic-I. Dropulic), Pijani kreveti (R. Boban), Foto-model (R. Boban), Covjek bez problema (R. Boban-D. Trifunovic), Zaboravit´ cu te (I. Dropulic), Zaklela se zemlja raju (R. Boban)
produkcija - Diskoton, Sarajevo



1996. Kaseta - T.042 - Od Kulina-bana do Vajtinih dana
Necu vise iz te case (Narcis Vucina), Vozdra co´jek (Ivan Dropulic), Sjecanje na Jozu Penavu (Jozo Penava), Aj, kolika je Jahorina planina (narodna), Bosanska (Narcis Vucina), Posljednji pozdrav jaranu (Narcis Vucina), Sjetim se Bosne (Ivan Dropulic), Kulin-ban (Narcis Vucina)
produkcija - Terra Commerc, Stuttgart



Pjesme iz Vajtine produkcije snimljene sa drugim izvodacima
na zajednickim nosacima zvuka

1977. LP-328 - Festival rock- glazbe Boom-77 u Novom Sadu
Nepoznata pjesma (V. Hadziavdic) sa grupom Zmajevi Bosne
produkcija - Suzy, Zagreb



1983. Album Fazoni i fore - LP 2140560
Cuskija (R. Boban - R. Rihtman - Lj. Rsumovic)
Pesma o crnoj zemlji (N. Vucina - R. Rihtman - Lj. Rsumovic)
Grk u zatvoru (R. Boban - R. Rihtman - Lj. Ršumovic)
produkcija - RTB, Beograd



1984. - LP-CAY 1480 Festival zabavne glazbe Split ´84
Mirjana - Dodi i poljubi me - (R. Boban-M. Popadic-M. Krsticevic)
produkcija - Jugoton, Zagreb



1985. - LP-LSY-62000 (/1) Dani jugoslovenske zabavne muzike
- Opatija ´85 - pobjednik festivala
Labudovi moji (N. Vucina-I. Vinkovic)
produkcija - Jugoton, Zagreb



1986. - LP-LSY-62174 (/11) - Festival MESAM, Beograd
(3. medjunarodni sajam muzike)- 2. nagrada publike
Zasto te mama pusta samu (Andrej Basa)



1987. Opusti se (Ranko Boban)



1988. Festival MESAM, Beograd - CAY-6013 - Palim se na swing (Kornelije Kovac) - 2. nagrada publike



1989. Anterija - sevdalinka - iz emisije Varosarije



1995. Latif-aga - uzivo - narodna-sa velikog humanitarnog koncerta Puhni, vjetre, opet sa Neretve - Wien (Bec), Austrija (video-traka)



1995. Azra - uzivo - sa velikog humanitarnog koncerta Bosna mora pobijediti u Karlsruhe-u, Njemacka (video-traka)



1997. CD Festival u Bihacu
Istina je tajna, ludo mala (B. Spahic)



1999. CD Festival Vas slager sezone 1999., Sarajevo
Stare melodije (E. Tahirovic, M. Maraus)



1999.CD Festival Forte 1999.-Sarajevo
Kuku-ruku-ku (Narcis Vucina, arr. Mirko Mestrovic)
produkcija - Hrvatsko kulturno drustvo Napredak, Sarajevo



2001. CD Mali Princ - Den Lille Prins
Na te mislim (Davor Mucic)
Od Sarajeva do Banja-Luke (Davor Mucic)
produkcija - Studio Happy Alley i Media Sound Studios, Kopenhagen



2001. CD Medjunarodni festival Marko Polo - Korcula (20. i 21.07.2001.)
1. nagrada publike koju dijeli sa Toni Cetinskim, 1. nagrada za aranzman, Plaketa grada Korcule
Vratit cu se plavom nebu Juga mog (Mirko Mestrovic)
produkcija - Zlatko Subasic, Hamburg



2002. CD Teska industrija & Vajta - Izvorne snimke 1975./1976. - Karavan, U.F.O., Kolika je Jahorina planina, Kadija, Sta je rekla Ana, Kovaci srece, Dijanin san, Koncert trocinski, Zivot je maskenbal, Stap, Nasem putu nema kraja, Bijeg, Nepoznata pjesma, Ho-ruk, Zivot
produkcija - Croatia Records, Zagreb



2002. CD Medjunarodni festival Marko Polo - Korcula - 1. nagrada strucnog zirija festivala
Ako me zaborave (Mirko Mestrovic)
produkcija - Zlatko Subasic, Hamburg



Teska industrija - MC - KM-0-002
Ho-ruk (G. Lendjel-D. Trifunovic-G. Lendjel/V.Hadziavdic), Od Olova do Trnova (G. Lendjel-D. Trifunovic-G. Lendjel-V. Hadziavdic), Bijeg (G. Lendjel-R. Boban), Koncert trocinski (G. Lendjel-D.Heleta-G. Lendjel), Dijanin san (G. Lendjel-D. Trifunovic-G. Lendjel), Zivot (G. Lendjel-D. Trifunovic-G. Lendjel), Sta je rekla Ana (G. Lendjel-D. Trifunovic-G. Lendjel)
produkcija - Krin-Music, Thun, Svicarska



2003. CD Medjunarodni festival Marko Polo - Korcula
Ruza Jadrana (Narcis Vucina, arr. Zeljko Sparmajer)
produkcija - Studio Millenium, Split, vl. Silvije Skare-Braco


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Diskografije domaćih izvođača ~ -> Vajta 1975 - 2003 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon