www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li je Angelina Jolie bolja od Jennifer Aniston?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  
Autor Poruka
Aeon
Upozorenja: 1 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 32

Datum registracije: 15 Mar 2006
Poruke: 332

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 16, 2006 7:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Angelina je zanimljivija i zgodnija, Mada je napumpana

 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 16, 2006 9:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Aeon je napisao/la sledeće:
Angelina je zanimljivija i zgodnija, Mada je napumpana


Izvini da li bi me prosvetlio kako je to Angelina napumpana??? Confused

_________________
 
popsrle
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Mar 2006
Poruke: 79

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 17, 2006 7:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dzenifer je prijatnija i prirodnija znaci bolja.
 
blue sisters
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 10 Mar 2006
Poruke: 37

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 17, 2006 8:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tu je najbolji Bred Pit :)Angelina je prirodno lepa,otkacena i verujem da je za muskarce oko sebe velika misterija,dok Jennifer...Ona je slatka i tako obicna.

_________________
I don't wonna hear,I don't wonna know,please don't say u sorry.I heard it all before,and I can't take it any more
 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 19, 2006 3:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Andjelina,ali mi je Dzenifer dosta normalnija.Mada Andjelina mi je bas gotvina sto je onako opasna i nenormalna.I mislim da nema sanse da ce nju Bred uspeti da kontrolise i smiri.

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
BabyG
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 4980
Mesto: ...caught in the heart of an angel...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 21, 2006 6:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Angelina mi je zanimljivija kao osoba. Iako mi nije bas "majcinski tip". Vise je onako luda i u svom fazonu. Dok je Jenny bas totalna suprotnost. Tako da ih bas ne mogu usporedjivati.
Ali osobno mi je draza Angelina zbog svog stava, i sto je bila preeeedobra u filmu "Hakeri". Wink

_________________
~*Ode noć, još uvijek imam istu moć da do tebe mogu doć, samo pružim dlan od morske vode slan zlatnim prahom začaran, da uđe tiho u tvoj san i nježno te budi kao kad te ljubi...*~

 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 22, 2006 7:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je ovo kao da poredis nesto sto je IN i izvikano i nesto sto ima svaki kvalitet-ali skrozmno i nenametljivo! Svaakako mi je prirodnija i normalnija Jennifer. Lepa, skromna, zanimljiva, luda, a opet nimalo agresivno i dosadno luda. Super mi je lik! jedini + koji Angelina od mene moze da dobije, to je za njenu humanost. I ni za sta vise. Jeste ona "posebna", ali nije li svaka zena posebna, pa samim tim i Jennifer? Bez veze. Ali razumem, da je sad to "u fazonu loziti se" na Angelinu (kao svojevremeno na New kids on the block, ali iskonsko traje duze. 101 glas za Jenifer! Wink

_________________


 
viktorpop
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 06 Jul 2005
Poruke: 382
Mesto: Kraljevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 24, 2006 11:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Angelina Jolie iz mog ugla gledano je apsolutno ispred Jennifer, ima nesto u sebi sto hipnotise musku populaciju, pa pogledajte po postovima da li je iko odoleo a da na prvu ne kaze kao iz topa Angelina Jolie Very Happy
 
ULT_RAS
~ Voli svog Anđelka ~
~ Voli svog Anđelka ~



Godine: 41

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 5456
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 23, 2006 7:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pazi sto se mene tice i jedna i druga mi je toliko jebozobna da bi ih obe opalio, ali ljudi budimo realni Andjelina je Andjelina (po procenam raznih casopisa najlepsa zena danasnjice) 8)

_________________
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 23, 2006 7:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Angelina Jolie je bolja u svemu od Jennifer Aniston, stvarno ne znam cemu poredjenje Shocked mada mozda je zbog Bred Pitt-a?

_________________
You're off the map now, radar can't even find you
We stay on the grind, you slip, we out-grind you
You walk around mad, you let your anger blind you
We walk around just playin' the violin behind you
 
jeka2206
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 28 Feb 2005
Poruke: 288

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 28, 2006 3:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jenifer definitivno....nekako je prirodnija
 
Tajci_15
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 28 Okt 2005
Poruke: 178
Mesto: tamo gde zvezde padaju,gde tiha muzika svira,gde snovi postaju java,tamo gde je ON

austria.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 30, 2006 3:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jennifer je bolja za mene.
angelina mi je nekako:
Embarassed Embarassed Confused Confused

_________________
NoCas zVezDe PadaCe jedNa od njIh naSa je jeDnA nOsi utEhu kO u Snu vOleLa biH da si Tu
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> Da li je Angelina Jolie bolja od Jennifer Aniston? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  sledeća
Strana 3 od 18

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon