www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Basic Instinct 2 (niske strasti 2)
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
Bogoljub G. Karic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 25 Feb 2006
Poruke: 62
Mesto: Majka Srbija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 26, 2006 8:34 am    Naslov poruke: Basic Instinct 2 (niske strasti 2) Na vrh strane Na dno strane

da li josh neko jedva cheka da se ovaj film pojavi?

pogledajte trejler

u martu je svetska premijera... ...ne znam kad ce doci u Srbiju.




_________________
Lanac i katanac.
 
Liliana
Upozorenja: 2 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 02 Apr 2005
Poruke: 360
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 26, 2006 8:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odusevljena sam prvim delom, malo sam skepticna oko nastavka koji ce se uskoro pojaviti. U svakom slucaju cim stigne - pravac bioskop!

_________________
SlatkaMala
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 26, 2006 1:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja sam veliki ljubitelj prvog dela, tako das sam pomalo skeptican za ovaj drugi jer se u praksi pokazalo da su nastavci uvek dosta gori od svojih predhodnika ali naravno izuzetaka ima. To ne znaci da ja jedva ne cekam da "Basic Instinct 2" stigne u nase bioskope, naprotiv nadam se da cu zauzeti prvi red, jer kao sto sam rekao veliki sam fan pomenutog filma i ovakvog zanra. Zelim uspeh ovom filmu, pa cu se javiti da dam svoj kometar kad ga odgledam. Wink

P.S. Upravo sam pogledao trajler i mogu reci da je EXTRA :multi:
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 26, 2006 9:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvi deo je nenormalno dobar..videcemo sta ce doneti nastavak

_________________


Love don't let me go
 
AdryR
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 715

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 26, 2006 10:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hi!
prvi dio je zakon, bas film po mome ukusu! naravno da jedva cekam da dodje i drugi dio, jer upravo sam vidjela trailer i svidja mi se! prema traileru film bi trebao stvarno biti super, ali nekako mi se cini da nece biti bolji od prvog...za pocetak, glavni glumac mi i nije nesto posebno 'primamljiv', ali zato sharon izgleda savrseno! ...ne znam, mogu se samo nadati da nece biti bas sama kopija prvog dijela (sto se cesto dogadja) i ...javim ti kako mi se svidja kad stigne i u nasa kina! Wink
ciao!

_________________
WildCat69 StillUnknown2U
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 27, 2006 1:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gledao sam inserte i film će biti strašan, a Sharon je Sheron...jedva čekam da ga gledam

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
alhemicar
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 3412

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 27, 2006 5:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da li ce biti dobar - ne znam

a da cu da ga gledam - sigurno da hocu Wink
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 24, 2006 8:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja film josh nisam pogledao, a kako cujem lose je prosao na Bioskopskim Blagajnama , a i kod kritike sto naravno ne umanjuje moju zelju za njim. Evo i postera da vam josh malo docaram sta vas ceka. Wink

 
mi2scg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 241
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 24, 2006 10:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Film sam pogldao cim je stigao kod nas, ne secam se da li sam to vec negde na ovom forumu napisao, ali dobro... Prica je ok, ali ima dosta iskopiranih delova iz prvog filma. Tek u poslednjem delu filma dolazi do bitnijeg zapleta, a sve se vrti oko izvesnog Ceslava. Ono sto novom filmu nedostaje je napetost i uzbudjenje. Scene sexa su maksimalno cenzurisane, a gole Seron Stoun ima taman toliko da vidite da i ona, nazalost, ima silikone! Ja sam se razocarao. Inace, zena izgleda bozanstveno! U svakom slucaju pogledajte film!

_________________
Marko MI2

________________________________
Stop the madness !!!
 
***LaNe***
~SpEEdy GonSaleS~
~SpEEdy GonSaleS~



Godine: 38

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 16047
Mesto: ***Sedmo Nebo***

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 25, 2006 10:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mi2scg je napisao/la sledeće:
Film sam pogldao cim je stigao kod nas, ne secam se da li sam to vec negde na ovom forumu napisao, ali dobro... Prica je ok, ali ima dosta iskopiranih delova iz prvog filma. Tek u poslednjem delu filma dolazi do bitnijeg zapleta, a sve se vrti oko izvesnog Ceslava. Ono sto novom filmu nedostaje je napetost i uzbudjenje. Scene sexa su maksimalno cenzurisane, a gole Seron Stoun ima taman toliko da vidite da i ona, nazalost, ima silikone! Ja sam se razocarao. Inace, zena izgleda bozanstveno! U svakom slucaju pogledajte film!


ha ha...slažem se! pogledala sam također film i i izbačene su scene - bile su previše provokativne, ali ostalo je dosta...sharon je nevjerovatna, pogled držanje, sve - živi seks...pogledati film...
 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 27, 2006 1:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je prvi deo extra... drugi jedva cekam da pogledam

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
ULT_RAS
~ Voli svog Anđelka ~
~ Voli svog Anđelka ~



Godine: 41

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 5456
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 29, 2006 6:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma prvi deo je przenje, ali i ovaj drugi je isto extra, e sad neznam dali je to zbog same sustine filma koji je onako solidan ili je to sto Sharon Stone sve sto je starija izgleda sve bolje i bolje, ona kao da je vino sto je starija to je lepsa i sexipilnija i rado bi je posedovao Mr. Green

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> Basic Instinct 2 (niske strasti 2) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon