www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sudjenje na fudbalskim utakmicama...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
vladeling
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 4728
Mesto: Lazarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 20, 2006 10:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ZOZE je napisao/la sledeće:
sudjenje je danas ocajno pa videli ste kako je ispao chelsea


Hmmmm...pretpostavljam da mislis na utakmicu sa Barselonom...pa ako je to,mislim da nisi u pravu sto se tice tih utakmica! To sto je iskljucen igrac, pa isao je namerno na Mesija, a ne na loptu-dakle zato mora da snosi posledice i smatram da je ispravna odluka u potpunosti! To sto su upropastili teren pa ni sami posle nisu mogli da se snadju- Ko im je kriv??? A sto se tice utakmice u Spaniji, valjda je svima jasno da je Barselona oštećena, jer im je sudija oduzeo pobedu na kraju utakmice - poklonio je Chelsiju gol!!! Dakle, videli smo kako je ispao Chelsi i neka je ispao,ZaSlUzEnO Je U SvAkOm sLuCaJu!!! Ima Boga,prosle godine je prosao nezasluzeno,pa ne moze i ove!!! Wink


 
The Kide
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 31 Mar 2006
Poruke: 11

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 06, 2006 12:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bajadk je napisao/la sledeće:
Navijam za Partizan vec 25 godina hehe i mogu rec da ima utakmica dje su sudije stvarno pomogle partizanu da zabije go.



Malo li su im pomogli za 25 godina???!!!

Red Star Forever In My Heart
 
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 06, 2006 1:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma pomazu i Partizanu i CZ. A i u Evropu se pomaze. Koliko puta se ceka kraj utakmice u MAdrid dje Realu trebaju bodovi i kad u 96 minut zabiju go sudija svira kraj. To vazi i za Barsu i Milan i Juve.
Nego fala Bogu sto nase sudije nece na SP.
 
La'Magia
~ La Victoria Siempre ~
~ La Victoria Siempre ~



Godine: 38

Datum registracije: 23 Mar 2006
Poruke: 1584
Mesto: * Novi Sad *

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 06, 2006 3:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ajde sad lepo,da li je neko od vas bio sudija????
Nije!!! Nisam ni ja!!! Ima namestenih utakmica,i to jako mnogo!!
Ali zar se nemoze desiti da sudija jednostavno bude na takvom mestu
da ne vidi dobro??? A to sto se prica o namestanjima za PArtizan i Zvezdu!!!
Pa jednostavno ljudi gledaju samo te utakmice i samo tu vide greske sudija!!!

I sudije su ljudi,ne zaboravite!!!!

P.S. Cist primer,pre nedelju dana nije sviran penal za Benfiku,sudija nije video,
sinoc je sviran za BArselonu u 5 minutu,ista situacija,cak i isto mesto!!!
Pa se niko ne buni!!!
 
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 07, 2006 12:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa kad Barsa, Real, Milan i Juve dobiju penal niko se ne buni. Njihove igrace malo dotaknes i odma stize zuti, dok oni druge kroje i to posteno.
I sudije su ljudi, ka svi mi, ali brate ovi nasi su malo slabi sto se tice sudjenja. Cak ni pomocnici nisu od velike koristi.
 
The_Dragon
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 10 Mar 2006
Poruke: 135
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 07, 2006 2:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U Hrvatskoj je 90% sudaca lopova! Sude pre amaterski!! Imamo samo 2-3 suca koji stvarno znaju suditi i posteno! Neznam dal sam siguran za 2 al sigurno jedan je izabran za suđenje po europskim kupovima

_________________
I FEER NO ONE
 
Henry14
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 30 Mar 2006
Poruke: 131
Mesto: bijeljina

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 09, 2006 6:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sudjenje je takvo da domacin mora da pobjedi....kakva je to liga...!?
 
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 09, 2006 7:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kakva liga takvo i sudjenje

_________________
E da mi je, da mi je
 
sudija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 23

Datum registracije: 31 Maj 2005
Poruke: 77
Mesto: Tamo daleko...

papuanewguinea.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 13, 2006 9:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tesha je napisao/la sledeće:
Džaba vam je kuknjava,u svim ligama bivše YU je više-manje slabo suđenje,rijetki su pošteni Sad
E ovde kod nas bas ako nesto vredi u ligi to su sudije. Ne bi djabe imali sudiju koji sudi LS, i jos 5 Evropskih sudija, glavnog u IB (international Board, za pravila)...

A sudjenje ne komentarisem vec 3 godine (od kako sam sudija), jer sam sam video kad sam naucio pravila koliko nisam bio u pravu.

P.S. Ali samo cu to da dodam: SCG liga je najvise korumpirana liga ne u Evropi nego na svetu Exclamation Exclamation Exclamation

_________________
Samo opušteno Exclamation
 
Gagi_84
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 07 Mar 2006
Poruke: 328
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 17, 2006 10:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo poslednjeg primera,protiv argentine nam je sudio covek koji je sudio na ukupno 4 seniorske utakmice,i njega zovu na sp.strasno.
 
dragon8126
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Dec 2005
Poruke: 92

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 20, 2006 3:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo jedna stvar mi nije jasna.Na svetu postoji toliko navijaca fanatika kojima i ne treba razlog,a ne i lose sudjene kao povod da nekog sudiju umlate od batina.Mislim da kada bi par njih zavrsilo u bolnici vise ne bi bilo toliko loseg sudjenja.
 
romeomarkovic
Otrov za cure
Otrov za cure



Godine: 35

Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 1055

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 23, 2006 11:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma jel gledao neko Hrvatska - Australija? Smile Sudija daje 2 zuta kartona Simunicu i on ostaje u igri, a onda se seti na kraju utakmice i da mu i treci karton i onda i crveni... Katastrofa!

Na svetsko prvenstvo pozovu nekog Tajlandjanina iz tajlandske studentske lige (jedina liga u tajlandu), a ne zovu neke od najboljih sudija iz Evrope! Po principu, da bude i raznovrsnih sudija kao i reprezentacije... Pa nije ovo svetsko prvenstvo za sudije! Sad

edit by vladeling

Ovo stane i u jednu poruku Wink

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Sudjenje na fudbalskim utakmicama... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 2 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon