www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Depilacija?!
Strana 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 25, 2004 11:54 pm    Naslov poruke: Depilacija?! Na vrh strane Na dno strane

Kakva su vasa iskustva sa depilacijom ako ih imate? Smile

Ja probala i odustala,mnogo boli Crying or Very sad


 
rouzvel
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 66

Datum registracije: 22 Jul 2004
Poruke: 5310
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 26, 2004 9:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja idem već lepih 30 godina na depilaciju i nemam loše iskustvo, doduše idem stalno na jedno mesto i kad god sam ga promenila imala sam problema pa sam rešila da ih više ne menjam.
 
Darka
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 23 Jul 2004
Poruke: 2720
Mesto: tude-vude,kojekude

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 26, 2004 3:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Idem na depilaciju redovno,mada cesto sama sebe depiliram,jes malo komplikovano al navika je cudo! Bol skoro da i ne osecam,mozda pomalo boli kad depiliram listove..sve ostalo je bas podnosljivo!!!!!!!!
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 26, 2004 9:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uh blago vama Smile Ja imam losa iskustva,ustvari bolna Sad
 
*Jedinstvena*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 29 Jul 2004
Poruke: 131
Mesto: Lausanne

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 29, 2004 2:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma uzas koliko boli.
Ja to lepo kupim sprej za depilaciju i za 4 minuta.....glatko ko bebina guza Wink
 
Ksenija_86
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 37

Datum registracije: 01 Avg 2004
Poruke: 1057
Mesto: Beograd-Medak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 05, 2004 5:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

depilacione kreme su zakon!

_________________
...krijem te u uglu oka svog...
 
Malena021
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 40

Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 924
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 05, 2004 6:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam elektricni depilator...jeste da boli, al sta cu Smile .....
 
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 05, 2004 8:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neka hvala nikad vise ,masinice i kojekakva cuda.Nisam brate heroj.....Ali stvarno kremice za depiliranje su zakon i jos pogotovo kad ti to radi momak ili muzic puzic hihihihihi :thumbright:

_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
aleksis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 31 Jul 2004
Poruke: 3
Mesto: B E O G R A D

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 10, 2004 10:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja se vala sama 'cerupam' Smile

gadi mi se sama pomisao da je nekoj babi pre mene do krvi iscupala dlake, a onda isti taj vosak procedila i namackala po meni ... a od hladnog mi popucaju kapilari Sad

a kada bih se brijala, imala bih za koju godinu noge kao smirglu Sad

a brijanje, krema ili sprej - nema razlike, efekat je isti.

tako da - vec sam navikla - na svakih 20ak dana, ja i moja serpica se ugnjezdimo, pa ud'ri #-o
 
bad_kitty
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 22 Avg 2004
Poruke: 153
Mesto: Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 24, 2004 1:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

verovali ili ne,ja se nikad u zivotu nisam depilirala kod kozmeticara...kupila sam onaj 'pistolj' pa sama Rolling Eyes
a inace imam uzasnih problema s tim,dobijem osip,crvenilo...jedino mi je ok s kremama ali ne mogu da trosim bogatsvo da se svaki cas njima cela depiliram

_________________
Kaze Crnogorac ocu:-Vec sam deset godina na studijama elektrotehnike,dosta mi je ,prelazim na medicinu.
Kaze otac njemu:-Ti kako hoces,ja i deda ostajemo.
 
Estella
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 05 Jun 2004
Poruke: 47

belgium.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 31, 2004 12:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aleksis je napisao/la sledeće:
Ja se vala sama 'cerupam' Smile

gadi mi se sama pomisao da je nekoj babi pre mene do krvi iscupala dlake, a onda isti taj vosak procedila i namackala po meni ... a od hladnog mi popucaju kapilari Sad


Dugo vec ne idem u salon na depilaciju jer istina je da nije higijenski posle neke babe,"dede" i ostalih ne valja lepiti isti vosak..

@aleksis,ja se depiliram hladnim voskom upravo zato sto NE pucaju kapilari i NE stvara prosirene vene,kako se to tebi desilo da popucaju kapilari od hladnog voska,on je poznat po tome da od njega ne urastaju dlake i NE stvara nikakav estetski problem.
Ja kupim VEET hladan vosak,stisnem zube :silent: a muz cupa,hi hi,inace ne bi to mogla sama,ali navikla sam na taj bol jer nije strasan kao sto zvuci!!! Wink
 
bad_kitty
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 22 Avg 2004
Poruke: 153
Mesto: Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 31, 2004 12:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

*Jedinstvena* je napisao/la sledeće:
Ma uzas koliko boli.
Ja to lepo kupim sprej za depilaciju i za 4 minuta.....glatko ko bebina guza Wink




kakav je to sprej?nikad nisam probala
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Depilacija?! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  sledeća
Strana 1 od 24

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon