www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Depilacija?!
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 22, 23, 24  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
andjelaleks
Miss Domaći.de 2007
<font color=red><b>Miss Domaći.de 2007</b></font>



Godine: 36

Datum registracije: 12 Nov 2007
Poruke: 328
Mesto: nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 22, 2008 11:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja idem na depilaciju i nekad depilatorom kako kad,,,, Wink


_________________
"""sareni leptir mog sivila,ne idu oni nevini sa krilima ,sta cu i ja medju zivima to sto me nevolis to je tvoje pravo moja sudbina ......"
 
meeee
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 25 Dec 2007
Poruke: 221

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 23, 2008 8:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja brijem noge.zasto bih se mucila sa nekim voskom,kad mogu da brijem noge svaka 2-3 dana Mr. Green
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 23, 2008 11:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da, mozes ali ti se onda dlake jacaju, brze rastu i tako reci da se mnoge Laughing Laughing

_________________
 
meeee
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 25 Dec 2007
Poruke: 221

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 23, 2008 6:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

andrejica je napisao/la sledeće:
da, mozes ali ti se onda dlake jacaju, brze rastu i tako reci da se mnoge Laughing Laughing


tu si potpuno upravu,ali nekako sve ostalo jednostavno boli, a ja ne volim da trpim bol Mr. Green (osim ako moram,ako mi se uskoro ne svidi kako ide brijanje,promenicu metodu.)

p.s.bez sale,sta raditi sa intimnim delovima?
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 23, 2008 8:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

boli dok se ne naviknes ali posle ti je ok.. osecas i nije ona neizdrzljiva bol..

ja intimne delove sam do sada brijala brijacem ali sad zelim da probam topli vosak

_________________
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 25, 2008 10:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

andrejica je napisao/la sledeće:
Depilacija intimnih delova? Kako depilirate??


ja to ne radim sama... odes lepo u salon kada zakazes depilaciju nogu
odradis lepo i prepone i intimni deo i to je to... Wink
mislim lakse ti je mnogo da ti to neko drugi uradi,ja imam drugaricu koja drzi salon pa mi ona to radi,inace bih se jako nepijatno osecala kada bi to radio neko drugi... Laughing

_________________
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 25, 2008 11:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

blago tebi, ja nemam drugaricu Rolling Eyes

_________________
 
meeee
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 25 Dec 2007
Poruke: 221

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 25, 2008 8:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

andrejica je napisao/la sledeće:
blago tebi, ja nemam drugaricu Rolling Eyes


Sad ni ja..bar ne neku koja drzi salon! a i opet bi mi bilo neprijatno...
 
LepaShojic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 21 Apr 2008
Poruke: 33

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 27, 2008 12:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam Braunov epilator i koristim ga bas za sve delove tela..
cak i ruke depiliram imogu vam reci devojke da su mi se dlacice mnog proredile,, na nogama gotovo vise i da ne rastu..
I sto je najvaznije, u pocetku malo boli, ali sada, kada se depiliram skoro i da ne osecam..
A i nemam vremena da trecim kod kozmeticara za loce, za noge , z anokte , za depilaciju.. Ovo ac uradim sama i skoro 2 meseca sam mirna..
Jeino mi jos nausnice skacu po zivcima.. Nekad tako brzo izrastu da mi dodje bradu da pustim, ne samo brke Wink

_________________
La pasión es ésa fuerza inmensa
Que mueve toda la creación
Es saber que alguien te está esperando
Más allá donde se oculta el sol
Es borrar por siempre de ti la palabra soledad
De tus labios escuchar el verbo amar…
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 18, 2008 8:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da l ima za kupit u dm ili bilo gdje onih maramica ili (nešto slično) koje se koriste nakon depilacijskih traka za otklanjanje voska s kože?koristim one veet trake i nekad ih mogu iskoristit za dvije depilacije al maramica mi nikad dovoljno, tako da uvijek kupujem novi paket zapravo zbog tih maramica jer traka mi uvijek ostane, a onda nemam čime skinut vosak, probala sam i alkoholom..ne ide.postoje li dakle neke maramice ili neko ulje koje to skida, a da se može kupit odvojeno od traka?

_________________
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 18, 2008 9:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma ja ne mogu,kukavica sam,a mnogo boli,jednom sam se dobro zeznula Exclamation

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 18, 2008 11:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja se svuda depiliram voskom Laughing Laughing Laughing

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Depilacija?! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 22, 23, 24  sledeća
Strana 23 od 24

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon