www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Tip progoni vašu curu, piše joj uvredljive poruke ..
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
zloxxx
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Mar 2007
Poruke: 24

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 02, 2007 11:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zavisi da li ima "ljubavi" izmedju tebe i te devojke,a ako hoces lika da bijes onda bijes a ne kao videti ko je pa kao ovo ono

 
bracuca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 05 Feb 2007
Poruke: 37

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 04, 2007 2:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne bi preziveo
 
marko@
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 28 Okt 2005
Poruke: 560
Mesto: osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 11, 2007 10:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slažem se da treba prvo upozoriti dotičnog da to nije 'pristojno', a ako i dalje nastavi onda oito da je dečko malo glup i ne postoji drugi način osim sile da mu se razjasne neke stvari. I narvno treba biti 'uvjerljiv' da mu slučajno nešto slično nikada nebi palo na pamet.

_________________
"Qvid dicis, tibi dicis"
 
mimy
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 30 Mar 2005
Poruke: 313

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 13, 2007 7:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zvao me je u 5 ujutru,slao po 50 poruka dnevno,smarao,pretio vec sam pocela zivce da gubim.moj decko je pokusao da ga pita u cemu je problem,prisao mu sasvim opusteno..ali pijane muske glave,potukli se Embarassed Confused al od tada sam mirna.
na zalost nije moglo drugacije!

_________________
B & M
 
fallen *ANGEL*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Jun 2007
Poruke: 66

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 10, 2007 6:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nadjem ga i olupam ko pi....u bez razmisljanja

_________________
*SRBIJA NIJE SAKA PIRINCA DA JE POZOBA SVAKA VRANA KOJU NANESE VETAR*
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 11, 2007 1:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa sta da joj radim. Ako ne zna sama da se izbori s tim, neka se obrati mami i tati. Rolling Eyes
 
Jale21
Mister Domaći.de 2007
<font color=red><b>Mister Domaći.de 2007</b></font>



Godine: 39

Datum registracije: 16 Okt 2005
Poruke: 1218
Mesto: I nocas ja cu da te, cuvam dok spavas, i ljubim tamo gdje najvise volis, dok sanjas...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 11, 2007 11:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako sam dugo sa tom curom u vezi i poznajem je dobro i znam da nije ucestvovala tome posto su 99% cura krive za primanje bilo kakvih poruka (provociranje, nabacivanje, sacovanje itd...). Prvo bi lepo rekao liku da iskulira ako ne, drugi put bi mu pojasnio na komplikovaniji nacin. Ipak ne kazu da je batina iz RAJA izasla....

_________________

Yes it's gonna be cold, lonely summer
But I'll fill the emptiness
I'll send you all my dreams
Everyday in a letter
Sealed with a kiss...
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 11, 2007 12:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ko god da je... neko meni znacajan u zivotu... kada agresija dostigne vrhunac... a to je obicno kada devojka zaplace i pocne da strepi...
odrubljujem glavu i gotova stvar... bez ikakvih nagovestaja... kakva prica i objasnjenja... verbalna diskusija tada ne dolazi u obzir...

sto je najgore... u principu sam miran i stalozen... kada se desi neka sitica po takvom pitanju umem da budem veoma agresivan... a taj stepen (kulminacija)... e to jos nisam video... as i ne bih...

kada sam dobar, dobar sam.... kada sam los onda sam "veoma zao"... a nemam ni pojma kako izgleda kada sam zao Mr. Green

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
ex_deda
Banovan!

*28*
*28*





Datum registracije: 08 Okt 2006
Poruke: 7256

australia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 11, 2007 1:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam imao tu situaciju, tip se medjutim izivljavao vishe da mene zeza shto mu nisam prijatelj. Sada mi je zao, a desilo se to veoma davno. Bio je vulgaran a sluchajnost je htela da budem kasnije sa devojkom na koju se on u stvari oshtrijo. Uuu, to je bilo veoma davno, dobro je da se uposhte sec'am... Very Happy
 
David 1986
-Pežo boy-
<b>-Pežo boy-</b>





Datum registracije: 20 Mar 2007
Poruke: 8430

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 11, 2007 9:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam bio u takvoj situaciji,ali natamburo bi ga batinom pošteno
 
Dinke
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 25 Avg 2007
Poruke: 58
Mesto: Sabac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 12, 2007 12:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je najbolje da prvi put ga lepo na lep nacin upozoris ili das doznanja da je devojka zauzeta,ali ako prekrsi to onda bi dolazilo i do fizickih sukoba...Bar je to tako kod mene...

_________________
Prati svoje srce,ne slusaj nikog oko sebe.......................................
 
Ljuboja 11
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 02 Jun 2007
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 16, 2007 11:41 pm    Naslov poruke: Ljuboja11 Na vrh strane Na dno strane

U pocetku UVEK pokusati lepo, ako se ne moze zna se sta treba..

_________________
Ljuboja11
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Tip progoni vašu curu, piše joj uvredljive poruke .. Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 8 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon