www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Antivirus, dali vam je stvarno potreban
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
pFLY
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 23 Feb 2006
Poruke: 3
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 27, 2006 11:01 pm    Naslov poruke: Antivirus, dali vam je stvarno potreban Na vrh strane Na dno strane

Ljudi, koristim kompjuter nekih 6-7 godina.
Kao i svaki pocetnik naravno da sam koristio antivirus, ali sa vremenom sam skapirao da mi antivirus stvarno nije potreban. Surfujem po netu, sasvim opusteno bez antivirusa i nikad mi nista nije bilo.
Antivirus samo usporava kompjuter.

Drug mi kuka svakih 5 dana kako ima neki novi virus, da mu reinstaliram windows.
Ljudi jedna "kazaa" u sebi ima spywere. I samim tim antivirus ga detektuje. Naravno da ce svaki pacenik koji nema pojma da ga obrise i onda kuka kako mu neradi kazaa.

Ljudi maknite antivirus, sto manje znate, to bolje za vas.
Skapirajte ovu recenicu.

8) 8) 8) 8)



_________________
NIJE SVE U SVEMU
IMA NESTO I U NECEMU

(ko zna zna, ko nezna nauchice)
 
red_devil
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 330

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 28, 2006 11:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hehe...
ja sam koristio PC bez anti-virusa nekih mesec dana, posle toga..... novi windows...
Confused
nema sanse ici na internet bez anti virusa, to nikome ne bih preporucio...
ja ne znam po kojim sajtovima ti to ides pa ne pokupis nikakvih virusa i ne zezne ti se windows...

ja ne da koristim samo anti-virus(Kaspersky), nego jos par dodatnih programa kao sto su:

AdAware
Spybot S&D
Microsoft AntiSpyware Rolling Eyes
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 28, 2006 12:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Onaj ko je upoznat i koji dovoljno vremena prvodi na net-u vec zna gde su potencijalne opasnosti po njegov komp.............tako da....recimo.....meni to nije ni potrebno 8)

_________________


Love don't let me go
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 28, 2006 2:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"Ljudi maknite antivirus, sto manje znate, to bolje za vas." Donekle si u pravu. Wink Voleo bih da to tako moze ali ako uzmemo da pocetnik koji izlazi na net ide na sajtove ciji je sadrzaj sumnjiv i veoma opasan (ne po tome sta oni sadrze, tipa film, slika... nego sta ti fajlovi imaju zajedno sa tom extenzijom, koja je skinuta ili se pregleda...) i veoma je tesko da ne zakacis bilo sta na takvim sajtovima.
 
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 28, 2006 2:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slobodno ti koristi pc bez antivirusa. Udji na par nasih domacih stranica nekim slucajem pa ces onda trazit antivirus na sve strane.
 
DjAvOlAk_cH
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 02 Nov 2005
Poruke: 63
Mesto: vevey

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 25, 2006 1:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hehe momcino pokusaj da potrazis neki crack pa ces videti dali ti je potreban anti-virus Smile ako nista ne radis kompom samo se zekis po forumima naravno da ti netreba ali ako radis nesto pa pretrazujes razne saitove onda ce ti bogami trebati Smile meni nema dana da mi bar par virusa ne detektujesto znaci da meni windovs nebi trajao ni par dana Rolling Eyes
****KAZA++***
kaza++ u njoj sadrzi spywere to je novija verzija a za staru da ne pricamo... a dali si cuo da je nekom iso virus preko kaze?? mnogi misle da je skinut sa nekom pesmom Wink jeste tacno je da ima i zarazenih pesama ali najvise sa spywere koji se nalaze u njoj.. pokusaj da skeniras kazu sa SpySuptract nacice ti 40-ak spywere i tri ili cetri virusa ne secam se tacno koji napadaju registry bazu Wink
 
Katy84
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 25 Jan 2006
Poruke: 246
Mesto: Kranj

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 30, 2006 11:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja licno nikada ne bi isla na net bez antivirusa.A i tebi ce jednom biti prvi put.Mozda vec i imas virus ali jos ne znas.Morao bi malo da sceniras comp
 
TheCrow
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 05 Jan 2003
Poruke: 256
Mesto: Berlin (rod. Cuprija/Srbija)

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 30, 2006 1:23 pm    Naslov poruke: Re: Antivirus, dali vam je stvarno potreban Na vrh strane Na dno strane

pFLY je napisao/la sledeće:
......
Ljudi maknite antivirus, sto manje znate, to bolje za vas.
Skapirajte ovu recenicu.

8) 8) 8) 8)


Ja sam "skapriao" Laughing da je ovo naj veca glupost koju sam procitao od kad se bavim sa kompom a to je malo vise od 6-7 god. Smile
Ne ulazite bez anti-virusa + firewall u net!

_________________
NAS NOVI SPOT - na BN music TV i na KCN music TV i na naravno na Youtube
https://www.youtube.com/watch?v=6LxWWoU_LME

Nase ostale pesme sa prvog albuma na:
www.pokret.de
ili na www.soundcloud.com/pokret

http://www.youtube.com/pokretband
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 30, 2006 3:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

DjAvOlAk_cH je napisao/la sledeće:
hehe momcino pokusaj da potrazis neki crack pa ces videti dali ti je potreban anti-virus Smile


Ja mogu da ti nadjem bilo koji crack koji bi ti inace nasao na netu a da pri tome ne udje nista stetno na HDD, naravno bez AV-a.
Nije fora kako trazis nego sa cim trazis.

_________________
You're off the map now, radar can't even find you
We stay on the grind, you slip, we out-grind you
You walk around mad, you let your anger blind you
We walk around just playin' the violin behind you
 
alexandar86
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 10 Feb 2006
Poruke: 122
Mesto: tu iza coskica...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 30, 2006 4:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ni ja nemam AV a surfujem po ceo dan na net-u, ionako imam wireless a nemam ni jedan virus...Da ga imam smetao bi sistemu, a i da ga imam sta mi je tesko da reinstaliram windows.Za pocetnike svakako bih preporucio sve moguce zastite ali meni ne trebaju...PozZ

_________________
Bolje ispasti glup, nego iz aviona... Smile
 
zvezdaza
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 20 Mar 2006
Poruke: 525
Mesto: Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 30, 2006 5:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koliko puta sam samo nosio racunar na popravku zbog virusa. Ne zna se broj. Sada imam jedan dobar, ali nista ne vredi ako ne uradite abdejt, ja to radim barem jednom nedeljno.
Bez toga kao da nemate antivirus program.

_________________
 
**victoriano**
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 5282

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 23, 2006 2:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da treba!svugde iams viruse..pa tak oda treba..
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> Antivirus, dali vam je stvarno potreban Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 1 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon