www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Antivirus, dali vam je stvarno potreban
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 30, 2006 12:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja kapiram da od viska glava ne boli...sto da razmisljam o tome hocu li nesto zapatiti ili ne...lepo sam uzela AV i vise ne mislim o tome


_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
black_panthera
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 03 Mar 2007
Poruke: 761

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 04, 2007 11:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ponekad treba antivirusni program ali istina je da samo usporava kompjuter i to uzasno.
 
brano20
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 07 Okt 2006
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 05, 2007 10:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

antivirusni program je definitivno potreban, moraš ga koristiti jer je masa tih virusa na internetu.
 
CaCaDoo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 06 Mar 2007
Poruke: 74
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 06, 2007 12:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno Da je potreban Da Se Branis Sakojakih Napasti Sa Neta Wink
 
milicik
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2006
Poruke: 3396

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 08, 2007 6:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Potreban je,virusa ima na svakom koraku
 
SANJAR72
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 18
Mesto: NIŠ

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 12, 2007 8:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da maknem antivirus...taman posla...samo ti surfuj bez antivirusa a ja bogme nigde ne mrdam bez noda Very Happy
 
Milos NS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 19 Jul 2005
Poruke: 242
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 27, 2007 2:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

potreban ali uzasno usporava
 
Phoenix990
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 26 Mar 2007
Poruke: 27
Mesto: Beograd - Paviljoni

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 29, 2007 12:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Realno, bez AV, svako ko surfije netom 0-24 morao bi da radi Format C: na 3-4 dana, jos ako gura razne CD-ove i ostale memorije...think about it

A ako stavis AV i kao on ti uspori racunar ti mu iskljucis stalni nadzor i kada mislis da treba tj. na svaki drugi dan skeniras ga, i imas neki firewall ( moze ovaj u Win-u, vec postojeci ) i to je to...

Mada ako si vec surfer bas onako naprzeni i jos ako imas neki sumanuti protok, predjes na Linux, nebitno na distribuciju...
 
nikoljupco
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 29 Dec 2006
Poruke: 47

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 01, 2007 8:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema ni teoretske sanse da ne zakacis nesto bez anti virus. Imas sigurno samo to ne primecujes.
 
SrXXX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 27 Mar 2007
Poruke: 89
Mesto: Spavaća Soba

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 28, 2007 10:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E ovako sada da nešto i ja kažem.
Pod prvo znajte, da ako naučite instalirati windows, vama virusi uopšte neće predstavljati nikakav problem.
Drugo, ljudi koji koriste internet i komp samo za surfanje, se netrabaju bojati jer oni nemogu ništa izgubiti ako im padne sistem.
Ljudi koji drže dosta podataka na kompovima se boje toga jer ako im upadne virus i sruši sistem, ajmo Jovo nanovo.
Ali, ipak , svako treba imati AntiVirus i Firewall barem da se malo zaštiti. Ja sam koristio Kaspersky 6, pa sam prešao na NOD32,čisto onako...Da vidim kakav je. I mogu reći da je odličan AV. Uopšte mi nesmeta. Ja radim nešto svoje, on radi svoje Very Happy...
Sve u svemu...Treba imati AV, barem da znamo da nam nemogu smetati slabiji virusi.Very HappyVery HappyVery Happy

Eto ukratko od mene. Pozzz
 
don miSho_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 20 Maj 2007
Poruke: 4

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 21, 2007 6:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da moras da koristis stalno AV... Posto sam ja htio ponovo da istaliram windows trebam li da istaliram ponovo drajvere i ona cuda ... Embarassed

_________________
hj gliuggj sfgt eg eg esg erg dsfgsd fb db

d bdfsbdfblkh iug jgh j
 
P_r_e_d_a_t_o_r
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 31

Datum registracije: 05 Mar 2007
Poruke: 637
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 22, 2007 9:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mora....
Ali ja ne koristim Very Happy Very Happy

Samo kad odem negde pa mi komp ostane upaljen onda skeniram i to..... Mr. Green
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> Antivirus, dali vam je stvarno potreban Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 4 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon