www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najbolje godine za zenu
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
cecy
Luda do bola
Luda do bola



Godine: 37

Datum registracije: 02 Jun 2005
Poruke: 1809
Mesto: wien

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 25, 2006 4:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

16-28

 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 08, 2007 11:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve su dobre. Samo zavisi od toga kako ih zena nosi...

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
ivonas
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 26 Mar 2005
Poruke: 120

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 09, 2007 1:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma najbolje su godine u kojima sam u tom trenutku...i ove sada...i one u kojima budem za 10 godina...i posle 15...itd ......bitno je samo da se dobro osecam...... Very Happy
 
semidelux
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 05 Dec 2006
Poruke: 264
Mesto: NS

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 09, 2007 2:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neam pojma koje su najgodine za zenu...retji tju vam za jedno shezdes godina Wink
inache, moja keva kaze da je sex u tridesetim najbolji...

_________________
 
LudacaFL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Dec 2005
Poruke: 156

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 09, 2007 2:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa zavisi po osobi...neka zena se oseca najlepse dok je 15/16, aneka se neoseca lepo dok ne bude 30 pa cak i na vise...ja se naj lepse osecam sad dok sam mlada...19 godina, a ko zna mozda i kad sam 30,40,50 cu da kazem da se jos bolje osecam i jos lepse...
 
maucetung
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 4360
Mesto: Sremski Karlovci

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 11, 2007 10:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je zena u ranim tridesetima-najbolja za sex,dovoljno zrela i moze da sama odlucuje o svojim postupcima!
Meni fali jos par godina do "pravog i zrelog" doba! Mr. Green

_________________
Ta tvoja oka dva,dva mala badema
sto mi ih posla Bog protiv vradzbina.
Umesto ordena na mojim grudima,
nocas su zaspala!
 
_Miss_DJ_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 07 Avg 2007
Poruke: 43
Mesto: Ulcinj

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 19, 2007 12:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da su najbolje od 16 do 25.

_________________
Zhiwi swaki dan kao da je poslednji.
Nikad ne reci nikad.
Nishta nije nemogutje.
 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 19, 2007 1:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma, 16. Razz

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 19, 2007 11:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

od 16-20

_________________

~ Banetova Žena ~
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 19, 2007 1:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

20-30 Very Happy
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 22, 2007 1:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolje godine za zenu... one u kojima se ona najbolje oseca. Kako da ja sada kazem da su najbolje od 20-25, a mozda cu se mnogo bolje osecati sa 30.

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 23, 2007 8:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

oko 20 godina

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Najbolje godine za zenu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon