www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

vaša prva tuča
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 5:18 pm    Naslov poruke: vaša prva tuča Na vrh strane Na dno strane

evo vidim da ovakva tema ima u Njegovoj sobi, a znam da muški nisu jedini koji se tuku, žene se isto znaju žestoko počupati he he Laughing kad ste se prvi put potukle s nekim i zašto? 8)


_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
Vampirela
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 31 Avg 2006
Poruke: 454
Mesto: Tamo gdje je on...

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 5:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samo sam se jednom potukla i to sa najboljom prijateljicom. imala sam 12 godina i rekla joj nesto zbog cega se i poslije 10 godina kajem...i znate kako je kad se curice pocnu svadjati, i onda jedna drugu cupati za kosu i udarati a sve to pred punom svlacionicom poslije fizickog u skoli. ali i dan danas smo super drugarice. nikada se vise nisam potukla nisakim osim mozda sa bratom ali to je ono kada on stoji a ja njega udaram posto je visociji od mene pola metra i tezi barem 20 kg. Laughing

_________________
LJubav je jedina stvar na svijetu koju ne treba objasnjavati i kojoj ne treba traziti razlog!
 
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 44

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 23, 2006 6:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da ono kaj smo se ko klinci tukli da se to ne racuna pa onda moram rec da se nikad nisam potukla

_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 24, 2006 1:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing Laughing Pa baš kad sam bila klinka bila sam gora od sve djece u kraju, tabala sam se sa svima.Baš prve tuče se ne sjećam Rolling Eyes Ali baš kad sam bila djete ,tad sam se tukla, posle , tj. sad - ne
 
ljubica1105
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 21 Jan 2006
Poruke: 328
Mesto: BENKOVAC

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 24, 2006 12:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

s 5 god s bratom Smile
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 24, 2006 12:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prebila sam neku ribu i toliko sam je udarala pesnicama u facu da je pala a ja je onda sutirala dok se nije onesvestila
BiiiiP,ko joj kriv kad mi vredja decka

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
jelenaShe
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Okt 2005
Poruke: 191
Mesto: BanjaLuka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 24, 2006 6:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da je bila bas tuca i nije, al je bio udarac zbog kojeg mi je sada krivo, nesto me je prijateljica iznervirala pa sam je tresnula, mislim da sam imala 7-8 god
 
pumica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 97
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 24, 2006 10:31 pm    Naslov poruke: auuuu Na vrh strane Na dno strane

pa misli da je to bilo negde u 6.osnovne ljudski sam izlamala jednog mog druga jer me je gadno uvredio,no nemojte se cuditi jer sam tada imala 65kg i bila visoka 160-165 pa sam bila prava razbijacica no smirila sam se posle prve godine srednje(verovato jer sam smrsala 10 kg)Smile

_________________
....I kada nam oduzmu one koje volimo
...I kada oni umru,oni ce ipak ziveti vecno ako mi ne prestanemo da ih volimo,jer prave ljubavi su vecne!!
4mymum
 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 25, 2006 12:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tukla sam se kao mala i sa drugovima i drugaricama.
Jednom sam se na sred centra potukla sa drugaricom koja je bila oko 20 kg teža od mene. Išutala sam je i posle toga je dugo, dugo imala modrice. Laughing
A zašto? - uvredila me je. Rekla neku glupost i ja pobesnela. Mr. Green

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
carpe diem
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Jan 2005
Poruke: 719
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 25, 2006 12:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...nikada se nisam potukla...u mnogim stvarima sam neotesana ali toliko samokontrole sam uvek imla. nekoko mi se uvek cinilo da fizicki udarac narusava ljudsko dostojanstvo i onoga ko tuce i onoga ko je tucen. Wink

_________________
Put do zvezda je samo etapa kruznog puta do sebe, i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne bato... Stigao si cim krenes...Cilj nosis skriven pod kaputom, istetovoran na grudima kao metu...
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 25, 2006 12:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rijetko se tučen....Vecina ih odustane kad im opalin trisku...kazu da previse boli..Smile Rolling Eyes Wink Twisted Evil
 
semidelux
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 05 Dec 2006
Poruke: 264
Mesto: NS

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 25, 2006 12:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

joj jednom sam kad mi se isprechila neka ludacha na put i gurnula mi drugaricu jer je mislila da je bolja riba od nas dve hahaha znam smeshno...
bile smo osmi razred...i igrale smo na podijumu...i bilo bash opushteno dok ova se nije naguzila...a nije biloo mesta.
ja sam je gurnula pa je pala
a onda je doshla sa onim : "kuchko jedna itd."
i ja je odalamila sa sve onako opushtenom rukom.
inache su moji imali problema sa mnom kad sam bila mala tukla sam se stalno, sada naravno mislim da se tuchom nishta ne reshava.!!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> vaša prva tuča Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon