www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Java Script
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Programiranje ~
::  
Autor Poruka
CoYoTe
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 618
Mesto: Arandjelovac/RC ETF

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 28, 2006 12:06 pm    Naslov poruke: Java Script Na vrh strane Na dno strane

Hajde te da pricamo o ovoj lepsoj strani programiranja, ako se to uopste u baznom obliku moze time nazvati.Znaci ovako.Ovo ce biti tema da razmanimo nasa iskustva.Neka se jave i pocetnici koji i dalje nesto budjze u FrotPage-u al prevashodno nas interesuje"goli" kod.

Evo mogao bi ja da pocnem:
Pitanje se odnosi za poznavaoce Jave.Kako da napravim java skript koji radi sledece:Na ekranu ti se nakon ulaska na adresu na netu pali loading page ili samo skala, dok se u pozadinu ucitva sajt, kada se zavrsi ucitavanje, loading nestaje.Znam nesto slicno za Flash varijantu, al ovo bi mi bas trebalo.

PS:Ako nemozete da napisete kod, dajte mi link bar do nekog site-a na kome ova pomenuta stvar radi... Wink Arrow



_________________

Join eRepublik here!!!
 
Doktor
~Sanjicino*slculence~
~Sanjicino*slculence~



Godine: 38

Datum registracije: 17 Nov 2005
Poruke: 4264
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 28, 2006 10:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo na primer jako dobar hrvatski forum koji se bavi svim vrstama web programiranja.
www.webmajstori.net ili konkretno za javu http://www.webmajstori.net/forum/forumdisplay.php?f=58

_________________
~*~Vojim svoje srculence najvise na svetu ~*~ :322:

 
CoYoTe
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 618
Mesto: Arandjelovac/RC ETF

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 14, 2006 11:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Setao sam po netu i trazio program za ovaj moj problem i jedino sam nasao neki program koji se zova Progress bar i sastoji se od jar fajla i objasnjenja kako on da se pozove iz HTML okruzenja, al to neradi(ili ja neznam nesto da nastelujem).Cuo sam da ima DHTML kod za to, pa ako ga neko zna neka ga okaci ovde.

Hvala

_________________

Join eRepublik here!!!
 
CoYoTe
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 618
Mesto: Arandjelovac/RC ETF

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 09, 2006 7:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pojavio se skorije sajt koji je pravo otkrovelje na Internetu.naime radi se o sajtu sa nekoliko 100 hiljada skripti, raznoraznih programa, primera i knjiga, a sve to za Javu, PHP, HTML, Flash, C, C++ itd.Pogledajte nacicete resenje bilo kog problema vezanog za ove programske jezike.

http://www.hotscripts.com/ Arrow

_________________

Join eRepublik here!!!
 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 10, 2006 1:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Skorije? Ne bas...

Citat:
Copyright © 1999-2006 HotScripts.com ®. All rights reserved.

_________________
 
CoYoTe
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 618
Mesto: Arandjelovac/RC ETF

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 10, 2006 1:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ja jednostavno nisam mogao da verujem da ga nisam pre nasao iako sam 100 puta na google-u trazio kljucne reci tipa"java scripts", "scripts" itd, a od ovoga sajta nije bilo ni traga.Mozda je unapredjen skorije ili jednostavno nije bio u google-ovoj bazi podataka. Wink

_________________

Join eRepublik here!!!
 
robifm
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 17 Feb 2005
Poruke: 35

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 06, 2006 5:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

poceo sam sa javom u skoli,i nemam pojma kako cu da nauvim,za mene je to neko spansko selo!!
 
limun001
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 18 Jan 2006
Poruke: 84

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 12, 2006 10:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam na samim pocetcima ali nadam se da cu uskoro nesto nauciti
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Programiranje ~ -> Java Script Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon