www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Psiho test-vas sexualni profil licnosti
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  

Koji je Vaš sexualni profil?
Sanjar
20%
 20%  [ 43 ]
Neodlučan
23%
 23%  [ 50 ]
Aktivan učesnik
39%
 39%  [ 84 ]
Zavisan od sexa
16%
 16%  [ 36 ]
Ukupno glasova : 213

Autor Poruka
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 05, 2007 10:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neodlučan... hmm, ovo je skroz tačno... New Spiral


_________________
~Duo de la muerte~
 
dreamwalker
*dragancee*
<b>*dragancee*</b>





Datum registracije: 06 Apr 2007
Poruke: 10118
Mesto: * in the dream *

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 21, 2007 8:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sanjar > cisto sumnjam Mr. Green Mr. Green Mr. Green
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 20, 2007 5:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neodlučan?!!!!!!Pa sad...možda...ne znam.Doduše moj moto jeste:''Hoću sve ili ništa!'',tj. nikad ne mogu da se odlučim za jednu ''opciju''...a opet...pa ne znam...Mislim ne znam zašto se mnogi bune što su ''ispali'' neodlučni.Neko može da bude seksualno vrlo aktivan,a da još uvek ne zna šta hoće i šta voli kad je seks u pitanju i zato ''ispada'' po ovom testu NEODLUČAN.To nema veze sa ''količinom'' seksa.

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 05, 2008 8:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neodlucan... Ma da kako da ne...
Ovaj test ne valja Mr. Green

_________________
 
zoran032
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 06 Nov 2007
Poruke: 9
Mesto: Cacak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 04, 2008 5:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja mislim da ovaj test ne valja i ja sam ispao neodlucan...
Shocked

_________________
ZooM Smile
 
Alexxxxandra
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Mar 2007
Poruke: 175

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 16, 2008 7:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Aktivni ucesnik.....
Ali mislim sa pretenzijama prema zavisnosti... Laughing
 
Dakilica
> sexy angel <
<b>> sexy angel <</b>



Godine: 42

Datum registracije: 28 Maj 2007
Poruke: 1861
Mesto: > trg raja <

belgium.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 16, 2008 7:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

strasno, ispade da sam neodlucan a tako volim sex Shocked

_________________
 
afibamarih
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 104

Datum registracije: 29 Feb 2008
Poruke: 80
Mesto: Arcadia

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 02, 2008 5:52 am    Naslov poruke: Re: Psiho test-vas sexualni profil licnosti Na vrh strane Na dno strane

Yasmin je napisao/la sledeće:
Postoje razliciti oblici seksualnog izrazavanja, ponekad nedovoljno poznajemo svoj profil ili sklonosti. U cemu gresimo ili sta nas zaista cini zadovoljnom osobom? Testirajte svoje afinitete i sklonosti.

Odgovarajte redom na postavljena pitanja, tako sto cete odabrati jedan od dva ponudjena odgovora, koji Vas dalje vodi ka sledecem pitanju. Na kraju, na osnovu rezultata testa pronadjite i svoj seksualni profil licnosti.




PITANJA:


1. Kada se nalazite u prilici da cujete, procitate ili saznate nesto novo o ljubavi ili seksu, da li ste zainteresovani za sadrzaje iz tih oblasti?

DA ? idite na pitanje br. 2
NE ? idite na pitanje br. 7

2. Kada se u Vasem drustvu razgovara o seksualnim temama, Vi se povlacite iz takvih situacija. Smatrate da nije pametno javno govoriti o svom intimnom zivotu.

DA ? idite na pitanje br. 8
NE ? idite na pitanje br. 3

3. Uvek kada idete na ljubavni sastanak, na sebi nosite lepo i odabrano intimno rublje.

DA ? idite na pitanje br. 4
NE ? idite na pitanje br. 10

4. Postoje porodice u kojima postoje razlicite seksualne nekonvencionalnosti, npr. svi u kuci slobodno setaju bez odece (nagi), bez imalo stida otkrivaju i intimne delove svog tela. Vi smatrate, da je takav oblik ponasanja potpuno neprikladan.

DA ? idite na pitanje br. 11
NE ? idite na pitanje br. 5

5. Trenutno nemate ljubavnu vezu i dobro se osecate. Nalazite se u prilici da se slobodno zabavljate ili da koketirate.

DA ? idite na pitanje br. 6
NE ? idite na pitanje br. 16

6. Devojke ili zene koje cesto menjaju partnere, smatrate da sa pravom nazivaju "lakim zenama".

DA ? idite na pitanje br. 7
NE ? idite na pitanje br. 17

7. Kada sanjate voljenu osobu ili nekog ko Vas privlaci, zamisljate vruce ljubavne scene i na uzbudljivim mestima.

DA ? idite na pitanje br. 13
NE ? idite na pitanje br. 12

8. Kada idete u bioskop, najcesce birate zabavne, komicne ili lake filmove. Dosadni su Vam filmovi koji se bave ozbiljn
DA ? idite na pitanje br. 9
NE ? idite na pitanje br. 12

9. Vernost je izuzetno vazna u zajednickom zivotu. Ali, svom partneru, ipak biste mogli da oprostite jednu ljubavnu aferu ili prevaru.

DA ? idite na pitanje br. 20
NE ? idite na pitanje br. 13

10. Dobar seksualni zivot, mogu da imaju samo partneri koji se zaista vole.

DA ? idite na pitanje br. 9
NE ? idite na pitanje br. 14

11. Smeta Vam sto se toliko cesto govori ili pise o raznim seksualnim temama, kao da na svetu nema vaznijih stvari i problema.

DA ? idite na pitanje br. 10
NE ? idite na pitanje br. 18

12. Mislite da su razni oblici seksualnog samozadovoljavanja nepotrebni. Samo seksualno ugrozene osobe se zadovoljavaju na takav nacin.

DA ? idite na pitanje br. 18
NE ? idite na pitanje br. 21

13. Poznato Vam je sve sto je potrebno o kontracepciji. Zelite unapred da budete dobro pripremljeni i za takvu mogucnost.

DA ? idite na pitanje br. 14
NE ? idite na pitanje br. 19

1encati i formirati svoju porodicu.

DA ? idite na pitanje br. 26
NE ? idite na pitanje br. 15

15. Kada se pogledate u ogledalo, zadovoljni ste svojim telom.

DA ? idite na pitanje br. 16
NE ? idite na pitanje br. 21

16. Kada prolazite pored seksi sopova, ne mozete da odolite i morate da zavirite u izlog.

DA ? idite na pitanje br. 23
NE ? idite na pitanje br. 18

17. Istrazivanja pokazuju, da svaki peti muskarac u proseku, samo povrsno poznaje devojku ? zenu sa kojom je izgubio "nevinost", to Vam zvuci nezamislivo.

DA ? idite na pitanje br. 22
NE ? idite na pitanje br. 23

18. Ako u nekoj ljubavnoj vezi seks nije zadovoljavajuci, obavezno se treba razici. Takav par nikada ne moze da bude srecan.

DA ? idite na pitanje br. 25
NE ? idite na pitanje br. 24

19. Kada se nalazite na nekoj zurci ili sedeljci, ako se ugase svetla i parovi pocnu da se maze u mraku, Vi odlazite sa takvog mesta.

DA ? idite na pitanje br. 24
NE ? idite na pitanlic svoga tela deluju smesno, a ne seksi.

DA ? idite na pitanje br. 25
NE ? idite na pitanje br. 26

21. Za Vas je prolece najlepse godisnje doba. Tada se nalazite u najlepsem raspolozenju za ljubav i zaljubljivanje.

DA ? idite na pitanje br. 28
NE ? idite na pitanje br. 29

22. Seksi igracice, lizanje slaga sa partnerovog tela, vezivanje ociju i slicno, za Vas predstavlja smesne oblike ponasanja.

DA ? idite na pitanje br. 30
NE ? idite na pitanje br. 27

23. Za Vas je zadovoljavanje seksualnih potreba u zivotu podjednako vazno, kao sto je uzimanje hrane ili vode.

DA ? idite na pitanje br. 29
NE ? idite na pitanje br. 26

24. Prema statistickim istrazivanjima, ponovo sve veci broj mladih osoba, ceka na seksualne odnose do braka. Smatrate da je dobro, sto je tako.

DA ? idite na pitanje br. 31
NE ? idite na pitanje br. 26

25. Vecina mladih osoba koje su navrsile 17 godina, vec su izgubili nevinost. Vi smatrate, da je to preterano.

DA ? oditeljima i o raznim seksualnim temama.

DA ? idite na pitanje br. 27
NE ? idite na NEODLUCAN

27. Postojalo je dosta raznih situacija, kada ste se postideli zbog svojih seksaulnih mastarija.

DA ? idite na NEODLUCAN
NE ? idite na pitanje br. 28

28. Ponekad se nalazite u pojacanom ili skoro panicnom strahu, da cete u svom zivotu ili u ljubavi propustiti nesto veoma vazno. Tada se osecate rezignirano i ceznete za uzbudljivim seksualnim avanturama.

DA ? idite na pitanje br. 29
NE ? idite na pitanje br. 32

29. Izgovoriti "volim te", za Vas ne predstavlja nikakav problem, cak i kada to ne mislite.

DA ? idite na NEODLUCAN
NE ? idite na AKTIVAN UCESNIK

30. Izuzetno Vam je vazno, da Vas partner sa Vam bude srecan(a), podjednako kao sto ste i Vi sa njim (njom).

DA ? idite na SANJARA
NE ? idite na ZAVISAN OD SEKSA

31. Kada se nalazite u velim ljubavnim problemima, najbrze Vas oraspolozi situacija novog flerta ili neka ljubavna avantura.

DA ? tite i da se nezno mazite sa svojim partnerom, tek kada Vam odgovara atmosfera.

DA ? idite na AKTIVAN UCESNIK
NE ? idite na NEODLUCAN

33. Prve svoje poljupce i intimno mazenje, doziveli ste sa nekim do koga Vam je bilo izuzetno stalo.

DA ? idite na AKTIVAN UCESNIK
NE ? idite na ZAVISAN OD SEKSA




ODGOVORI I REZULTATI TESTA:


SANJAR

Vi uzivate u neznim nagovestajima ljubavnog zavodjena i osvajanja, prijaju Vam nezni dodiri, drzanje za ruku, poneki poljubac na pocetku poznanstva i veze. Kada neko od Vas ocekuje slobodno seksualno izrazavanje i intimni odnos na pocektu poznanstva, to Vas automatski udaljava od takve osobe. Pali se Vasa "crvena lampica" za beg od takve osobe. Za Vas je potrebno vreme upoznavanja i prilagodjavanja, ne mozete sa nekim odmah da bude bliski u seksualnom odnosu. Voli da mastate o razlicitim situacijama upoznavanja na nobicnim mestima, romanticnim susretima, ljubavnom osvajanju i o seksualnim odnosima. Potrudite se da druga stranlicite potrebe i na razlicite nacine zadovoljavaju svoju seksualnu prirodu, tako je i sa Vama.



NEODLUCAN

Vama je najtezi pocetak poznanstva ili odnosa, najcesce delujete nedolucno i ne znate tacno sta zelite. Pomisao na strast, takodje Vas najcesce cini vrlo nesigurnom osobom ili Vas cak, odbija. Takvo psiholosko stanje nije cudno. Verovatno da cete biti mnogo odlucniji u svojim stavovima, tek kada zaista budete sigurni u ono sto zelite ili osecate. Moguce je da ste svoje ljubavno i seksualno iskustvo, najvise sticali zbog svoje prirodne radoznalosti i zelje za saznanjem, a manje zato sto Vam je zaista bilo stalo do tih osoba. Naravno, sve je u zivotu i vrlo poucno. Vazno je, da ne zalite za nekim situacijama ili da se ne dozivljavate traumaticno neka seksualna iskustva. Vremenom treba da formirate svoje seksualne afinitete, bolje kriterijume i iskustvene stavove. Naucite da, pre nego sto zakoracite u novu ljubavnu vezu ili avanturu, vise osluskujte svoj unutrasnji glas ? pratite svrazlicite kriterijume ili granice u svom seksualnom ponasanju. Jasno Vam je da kada nekog poljubite i pomazite, ili kada sa nakim imate seksualni odnos, to ne mora samo Vas da usreci. Stalo Vam je da zadovoljite svoje seksaulne potrebe, ali svesni ste i odgovornosti prema partneru sa kojim se nalazite u ljubavnoj vezi. Obicno ne ulazite u neke nepromisljene ljubavne avanture. Trudite se, da pri izboru novog ljubavnog partnera uskladite svoj razum i osecanja. To je zaista mudro ponasanje, jer na takav nacin imate najvise izgleda da dozivite mnogo radosti i srece u ljubavnom zivotu, kao i da u potpunosti uzivate u seksualnim odnosima. Stalo Vam je da ostvarite razvnotezu u ljubavnom odnosu.



ZAVISAN OD SEKSA

Vas odnos prema seksu, u slobodnom zargonu moze da se okarakterise i kao "odnos prema sportu". Stalo Vam je da se afirmisete kao "savrseni ljubavnik(ca)" i najcesce od svog partnera ocekujete raznovrsna zadovoljstva ili vrhunska uzbudjenja. Povremeno imate sklonost da rangirate svoje seksualne panosti. Na zalost, previdjate neke izuzetno vazne faktore u zajednickom odnosu kao sto su: poverenje, osecanje bliskosti i vernost ili odanost. Zadovoljstvo koje pruza seksualni odnos zavisi od obostrane bliskosti i prepustanja. Ne mozete upoznati potpuni vrhunac ili savrsenstvo u ljubavno-sekusalnom odnosu, do god se u potpunosti ne prepustite svom partneru i ne izgradite zajednicki odnos poverenja.

i gde vi spadate??? Wink
Daj, bre, ovaj test je budalastina. Ispade da sam ja neki sexualni narkoman. Mislim, jeste meni sex vazan u zivotu, ali ne toliko. Necu ja bas da kresnem svaku na koju naletim, imam ja svoje dostojanstvo i svoje kriterijume. Kada podvucem crtu, bar sa trecinom zena sa kojima sam mogao da budem, nisam, jer mi nisu odgovarale u nekom pogledu, a ovde ispada da sam neko ko ne moze da drzi ki.u u gacama. Ovo samo potvrdjuje moj stav da je 90% tzv. psiho-testova obicna glupost.

_________________
ET IN ARCADIA EGO!
Una salas victis, nullam sperare salutem!
 
kid_ns
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 06 Sep 2005
Poruke: 214
Mesto: Futog

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 08, 2008 10:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Aktivan ucesnik! Ha, nije lose!

_________________
ZIVOT JE PLAZA - LIFE IS A BEACH
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 08, 2008 11:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sanjar... ta sam... Razz

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
Ksenijaa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Feb 2005
Poruke: 2609
Mesto: Vrnjacka Banja - Basel

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 08, 2008 11:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Aktivan ucesnik...pa ako ovaj test tako tumaci, da se ne bunim Mr. Green
 
RomEo_90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 13 Sep 2007
Poruke: 338
Mesto: Loznica/Malmö

sweden.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 26, 2008 8:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pfff... meni kaze da sam j*te 'aktivni ucesnik' Embarassed

Jedino ako se tu racuna jednom, pa navise.... Ja sam sanjar, ono - romantika, vecera za dvoje, plesanje uz Sergeja Cetkovica, i te munje


Ali dobro, ne kazem da test ne valja, koliko sam primetio, ima i nekih kojima je pogodio...

[Edit by Annabel_Lee: Može nešto i sa zvezdicom Smile]
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Psiho test-vas sexualni profil licnosti Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  sledeća
Strana 8 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon