www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Novi dresovi za SP ...
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 01, 2006 5:22 am    Naslov poruke: Novi dresovi za SP ... Na vrh strane Na dno strane

Reprezentacije mnogih zemalja već su predstavile dresove u kojima će igrati na Svetskom prmvenstvu u fudbalu u Nemačkoj 2006.

I reprezentacija Srbije i Crne Gore imaće novodizajniranu opremu za utakmice prvenstva sveta.

Loto je napravio dve garniture. Na utakmicama na kojima će „plavi“ biti domaćini odnosno igrati kao domaćin na dresovima će preovlađivati plava boja sa belim linijama koje kreću sa periferije dresova a sužavaju se ka centru gde je grb Saveza iznad kojeg je napisan naziv firme.


Na oba rukava je kao i do sada simbol proizvođača opreme. Lako je uočljiv i uklapa se u boje državen zastave. Na poleđini kragne je zastava.

Rezervni komplet ima dresove istog dizajna s tim da preovlađuje bela boja. Reprezentativci su tokom kvalifikacija za Svetsko prvenstvo verovali da imaju više sreće u belim dresovima.

Proizvođač Loto još nije zvanično predstavio opremu ali se plavi dres se već može naći na internetu po ceni od 70 dolara bez poštarine.



Sad bi mene zanimalo sledece...

1) Kako vam se dopadaju novi dresovi???
2) Koji je po vama najlepsi dres na prostoriji bivse Jugoslavije i iz koje godine/sezone???



Moj odgovor:

1) Meni su novi dresovi mnogo lepsi nego prethodni. Imaju futuristicki dizajn a i mislim da nas fudbal ima sjajnu buducnost! Wink

2) Zvezdin dres iz 1997./98. sezone, kad je BEOBANKA bio njihov sponzor.



 
PanjeviMC
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 08 Jun 2005
Poruke: 752

california.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 01, 2006 2:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dresovi izgledaju odlično!
inače ne volim lotto jer mi imaju neki standard dizajn,ali ovo me stvarno iznenadilo... Wink
Jos jednom...Jako dobro!
 
Avram007
..::Darkmen X::..
<b><i>..::Darkmen X::..</i></b>



Godine: 35

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 3247
Mesto: ..::Under the sea::.. {KG~SV}

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 01, 2006 6:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E, stvarno su extra dresovi, od kako se secam fudbalske reprezentacije, ovo su jedni od boljih, ali videcemo kako im stoje na terenu i hoce li im doneti srece. Po meni su do sad najjaci dresovi kosarkaske reprezentacije iz Atlante 1996 godine, sa Olimpijskih igara. Pozzz

_________________
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 02, 2006 2:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Loto ima super opremu, a naši dresovi su dokaz da je i dizajn super

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
flashbull
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Feb 2006
Poruke: 133
Mesto: Minhen

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 02, 2006 2:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Novi su mi bolji od stari......

Najlepsi dresovi zvezde ...ma da sam GROBAR
 
Chokoholic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Feb 2006
Poruke: 211
Mesto: Pyong-Yang

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 02, 2006 6:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Novi dresovi su mnogo boljeg izgleda nego prosli, a pogotovo od onih sto su nasi nosili '98 (adidas marke). Znam da je i drugo vreme sad, ali oni su bili ubitacni.


Po mome misljenju a kao sto je i Jugovic spomenuo, Zvezdin dres sa Beobankom je najbolji nas dres. Kad sam bio mladji imao sam takav jedan (bio je kratkiv rukava i mislim da je bio fejk) ali kako sam izrastao, otisao je u Goodwill sa ostalom malom robom:(
A strani dres je bio od Manchester United-a dok je Eric Cantona igrao za njih, crveni sa onom kragnom (malo je loshe sto se se vise neprave dresovi sa kragnama).
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 37

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 02, 2006 7:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dresovi su super............izgledaju bas svetski-a nase...................najlepsi dres je sigurno dres zvezde iz godine 90-91

_________________


Love don't let me go
 
alhemicar
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 3412

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 07, 2006 6:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dresovi izgledaju solidno. polji su nego prosli.

sto se tice drugog pitanja - svaki dres Crvene Zvezde
 
zdravkof
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 60

Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 35

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 07, 2006 8:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imali smo i lepsih dresova na SP. ... iskreno volim lotto ,ali ovo mi se bas nesvidja mnogo .Nije bitno, vazno je kako ce se i koliko zadrzati u Nemackoj.
Domaci dres . ... Zvezda je uvek drzala vrh .
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 08, 2006 2:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dreso vi su bas extra, mnogo mi se svidjaju, pogotovo zbog ove cetiri linije koje idu ka sredini dresa.Ovi u plavoj varijanti su mi lepsi od belih.

Naravno da su ovo novi dresovi lepsi i bolji od stariha, a sto se tice najlepseg dresa na prostorima bivse Jugoslavije...to je Partizanov dres, samo ne mogu da se setim iz koje godine i mislim da je sponzor bio Peugeot... Confused

_________________
Master
 
Gagi_84
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 07 Mar 2006
Poruke: 328
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 09, 2006 4:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Novi dresovi mi izgledaju fenomenalno,a od starih bi izdvojio dresove sa SP-a u nemackoj 1998,bili su ekstra.
 
vladeling
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 4728
Mesto: Lazarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 25, 2006 11:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sada su to vec stari dresovi, posto ce nam biti u buduce Crveni dresovi, zbog nove drzave...
Ide u arhivu Tema Wink

_________________
Ne mogu lepo da zaboravim tek tako, da svoje sutra pišem kao prošlo vreme...




 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Novi dresovi za SP ... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon