www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dragana Mirkovic
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 07, 2008 1:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa obe su Dragane Mr. Green

Ali evo, bas pretrazih i tekstove i ja ne pronalazim tu pesmu od Mirkovicke Very Happy



_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 07, 2008 1:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa tako ti je to skorpijice kad neki sajtovi pogresno stave pa misle da je to Dragana mirkovic a ustvari je veoma slicno Mitrovic Wink Very Happy

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 07, 2008 1:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znam ja, ali pokusavam i snajku nauciti Mr. Green

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 07, 2008 1:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a to .. pa snajka ce da se nauci pored nas .. Wink .. ne se brines Wink Very Happy

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 07, 2008 1:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izvinjajem se Embarassed

Kod mene u komp puše Dragana Mirković Confused
eto,toliko koliko ja slušam našu muziku Mr. Green
Pardon Wink
 
Ankica1105
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Maj 2007
Poruke: 64

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 07, 2008 2:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Boky je napisao/la sledeće:
Suvanjac

Dragana Mirković na koncertu u Sarajevu tri sata pevala „na suvo“, jer prateći bend nije znao nijednu njenu pesmu

Dragana Mirković održala je prošlog vikenda koncert u sarajevskoj diskoteci „Akva“, koja je bila poprilično popunjena. I sve bi proteklo kako je planirano da je bend koji je Mirkovićevu pratio na koncertu znao da svira pesme koje su se našle na Draganinom repertoaru. Dugo najavljivani koncert počeo je sa malim zakašnjenjem i kada je Dragana izašla na binu, nastala je euforija, koja nije dugo trajala. Već kod prve pesme, bend je pokazao da se ne snalazi baš najbolje, pa je cela svirka zvučala kao vežba početničkog školskog benda. Dragana je bila pogubljena i nije znala kako da reaguje. Posle prve pesme usledile su i druga i treća, koje su bile još gore, pa se pevačica zgranula. Kad je videla da publika negoduje i da će stvari izmaći kontroli, Dragana je počela da peva „na suvo“, bez muzičke pratnje, što je prisutne u prvi mah oduševilo. Koncert je trajao tri sata, a Mirkovićeva je pevala bez ikakve muzičke podloge, kaže naš izvor, koji se našao na licu mesta.

Raritet je prisustvovati koncertu na kojem će pevačica tri sata pevati bez muzike, a Draganin koncert je bio upravo takav. Koncert je, ako je suditi po reakcijama publike, bio jako uspešan, ali ostaje nejasno ko je odgovoran za propust benda i kako je uopšte moglo da se desi da na koncert dođu totalno nespremni.

Izvor:
Kurir


Ovo je cista laz ......iako bih ja kao Draganin fan voljela da budem na takvom jednom nastupu gdje dragana pjeva "na suvo" ......ali to se nije dogodilo , tako da je ovo Kurir izmislio .......a mi sa foruma lucemoje.com , smo licno provjerili sa Draganom , ali to nije jedna laz o Dragani koji Kurir pise , i prosli clanak su izmislili da je cak imala udes u Becu, sto nije mala stvar .....a njima je u cilju da podignu svoj rejting pa izmisljaju grozne stvari , a pojma nemaju da povredjuju sa takvim lazima , Toliko o Kuriru Twisted Evil
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 07, 2008 4:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ankica1105 je napisao/la sledeće:
Boky je napisao/la sledeće:
Suvanjac

Dragana Mirković na koncertu u Sarajevu tri sata pevala „na suvo“, jer prateći bend nije znao nijednu njenu pesmu

Dragana Mirković održala je prošlog vikenda koncert u sarajevskoj diskoteci „Akva“, koja je bila poprilično popunjena. I sve bi proteklo kako je planirano da je bend koji je Mirkovićevu pratio na koncertu znao da svira pesme koje su se našle na Draganinom repertoaru. Dugo najavljivani koncert počeo je sa malim zakašnjenjem i kada je Dragana izašla na binu, nastala je euforija, koja nije dugo trajala. Već kod prve pesme, bend je pokazao da se ne snalazi baš najbolje, pa je cela svirka zvučala kao vežba početničkog školskog benda. Dragana je bila pogubljena i nije znala kako da reaguje. Posle prve pesme usledile su i druga i treća, koje su bile još gore, pa se pevačica zgranula. Kad je videla da publika negoduje i da će stvari izmaći kontroli, Dragana je počela da peva „na suvo“, bez muzičke pratnje, što je prisutne u prvi mah oduševilo. Koncert je trajao tri sata, a Mirkovićeva je pevala bez ikakve muzičke podloge, kaže naš izvor, koji se našao na licu mesta.

Raritet je prisustvovati koncertu na kojem će pevačica tri sata pevati bez muzike, a Draganin koncert je bio upravo takav. Koncert je, ako je suditi po reakcijama publike, bio jako uspešan, ali ostaje nejasno ko je odgovoran za propust benda i kako je uopšte moglo da se desi da na koncert dođu totalno nespremni.

Izvor:
Kurir


Ovo je cista laz ......iako bih ja kao Draganin fan voljela da budem na takvom jednom nastupu gdje dragana pjeva "na suvo" ......ali to se nije dogodilo , tako da je ovo Kurir izmislio .......a mi sa foruma lucemoje.com , smo licno provjerili sa Draganom , ali to nije jedna laz o Dragani koji Kurir pise , i prosli clanak su izmislili da je cak imala udes u Becu, sto nije mala stvar .....a njima je u cilju da podignu svoj rejting pa izmisljaju grozne stvari , a pojma nemaju da povredjuju sa takvim lazima , Toliko o Kuriru Twisted Evil


A zar bih sad to mi trebali da verujemo ono sto novine kazu draga Ankice .. zar je to toliko bitno sta novine .. razlog sto sam ovu vest postavio je sto ja Draganu kao pevacicu cenim i sto sam imao tu cast da je slusam uzivo kad je pevala u Cuprijskoj Hali Sportova tako da znam o cemu pricas ali sam samo hteo da kazem da je ipak zena od reci i da nije htela da otkaze nastup radi muzike a video sam dosta puta da se nastup pevaca prekine bas radi toga sto je muzika toliko losa da gledaoci prosto pocnu da odlaze. Da li je ovo tacno sto pise Kurir ili ne .. pa to vec zna gotov cela dijaspora zajedno sa bivsom Jugoslavijom i Srbijom da ne treba da se veruje novinama ali ovo je stvarno podvig ako je ovo odradila.

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Ankica1105
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Maj 2007
Poruke: 64

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 07, 2008 2:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Boky je napisao/la sledeće:
Ankica1105 je napisao/la sledeće:
Boky je napisao/la sledeće:
Suvanjac

Dragana Mirković na koncertu u Sarajevu tri sata pevala „na suvo“, jer prateći bend nije znao nijednu njenu pesmu

Dragana Mirković održala je prošlog vikenda koncert u sarajevskoj diskoteci „Akva“, koja je bila poprilično popunjena. I sve bi proteklo kako je planirano da je bend koji je Mirkovićevu pratio na koncertu znao da svira pesme koje su se našle na Draganinom repertoaru. Dugo najavljivani koncert počeo je sa malim zakašnjenjem i kada je Dragana izašla na binu, nastala je euforija, koja nije dugo trajala. Već kod prve pesme, bend je pokazao da se ne snalazi baš najbolje, pa je cela svirka zvučala kao vežba početničkog školskog benda. Dragana je bila pogubljena i nije znala kako da reaguje. Posle prve pesme usledile su i druga i treća, koje su bile još gore, pa se pevačica zgranula. Kad je videla da publika negoduje i da će stvari izmaći kontroli, Dragana je počela da peva „na suvo“, bez muzičke pratnje, što je prisutne u prvi mah oduševilo. Koncert je trajao tri sata, a Mirkovićeva je pevala bez ikakve muzičke podloge, kaže naš izvor, koji se našao na licu mesta.

Raritet je prisustvovati koncertu na kojem će pevačica tri sata pevati bez muzike, a Draganin koncert je bio upravo takav. Koncert je, ako je suditi po reakcijama publike, bio jako uspešan, ali ostaje nejasno ko je odgovoran za propust benda i kako je uopšte moglo da se desi da na koncert dođu totalno nespremni.

Izvor:
Kurir


Ovo je cista laz ......iako bih ja kao Draganin fan voljela da budem na takvom jednom nastupu gdje dragana pjeva "na suvo" ......ali to se nije dogodilo , tako da je ovo Kurir izmislio .......a mi sa foruma lucemoje.com , smo licno provjerili sa Draganom , ali to nije jedna laz o Dragani koji Kurir pise , i prosli clanak su izmislili da je cak imala udes u Becu, sto nije mala stvar .....a njima je u cilju da podignu svoj rejting pa izmisljaju grozne stvari , a pojma nemaju da povredjuju sa takvim lazima , Toliko o Kuriru Twisted Evil


A zar bih sad to mi trebali da verujemo ono sto novine kazu draga Ankice .. zar je to toliko bitno sta novine .. razlog sto sam ovu vest postavio je sto ja Draganu kao pevacicu cenim i sto sam imao tu cast da je slusam uzivo kad je pevala u Cuprijskoj Hali Sportova tako da znam o cemu pricas ali sam samo hteo da kazem da je ipak zena od reci i da nije htela da otkaze nastup radi muzike a video sam dosta puta da se nastup pevaca prekine bas radi toga sto je muzika toliko losa da gledaoci prosto pocnu da odlaze. Da li je ovo tacno sto pise Kurir ili ne .. pa to vec zna gotov cela dijaspora zajedno sa bivsom Jugoslavijom i Srbijom da ne treba da se veruje novinama ali ovo je stvarno podvig ako je ovo odradila.


Boky ima ljudi koji vjeruju novinama sto se pise nazalost ...... a Dragana nije pjevala "na suvo" i band koji je prati na svim nastupima u Bosni je profesionalno svirao, u tome i jest stvar jer su izmislili .......
Prije Akve Dragana je nastupala u nekoliko gradova u Bosni sa istim bandom a da su profesionalno svirali imaju i video zapisi.
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 08, 2008 5:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ankice .. veruj mi ..znam o čemu pričaš tako da nemaš šta da se brineš ..

Svako veruje svakome ali ja samo verujem svojim očima i svojim ušima ..

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Ankica1105
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Maj 2007
Poruke: 64

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 30, 2008 11:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dragana uveliko snima novi album i vec je 6 pjesama snimila, a jos toliko ce da snimi, prema novijim informacijama koje smo dobili od Dragane album bi trebao pocetkom 2009 da bude ......moguce i januar

Plan gostovanja

4.10.2008. Turska - Istanbul (po prvi puta nastupa u Turskoj)
11.10.2008. Njemacka - Berlin - Hollywood
17.10.2008. Njemacka - München - Musik palast
18.10.2008. Austrija - Bec - Mega koncert (ucestuju Halid Beslic , Dragana Mirkovic i Hari Mata Hari)
 
nikolic_rs
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 06 Okt 2007
Poruke: 65

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 01, 2008 12:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zena zaista ima fantastican glas,uzivo prosto razbija Very Happy Very Happy

_________________
Ne opterecuj se nebitnim stvarima, jedan je zivot! Smile
 
Ankica1105
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Maj 2007
Poruke: 64

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 01, 2008 5:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikolic_rs je napisao/la sledeće:
Zena zaista ima fantastican glas,uzivo prosto razbija Very Happy Very Happy


Tako je ....jesi bio ljetos kada je imala koncert u Brckom?
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Dragana Mirkovic Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  sledeća
Strana 13 od 16

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon