www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dragana Mirkovic
Strana 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
generalni
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 26 Dec 2005
Poruke: 243
Mesto: Rotterdam

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 12, 2006 1:04 am    Naslov poruke: Dragana Mirkovic Na vrh strane Na dno strane

Iz prve ruke dajem informaciju da Dragana Mirkovic izdaje krajem ovog mjeseca novi album pod nazivom 'luce moje'.

Pjesme sam cuo i odlicne su, ide opet na stari stil pjevanja.

Kad se pojavi album stavite u ovoj temi komentare, t.j. kako se vam svidja album itd.


 
Liliana
Upozorenja: 2 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 02 Apr 2005
Poruke: 360
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 12, 2006 10:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam zasto ali Draganu ne mogu da svarim, tako da me uopste ne zanima njen novi materijal... Ne mogu da osporim njene muzicke kvalitete, ali jednostavno...

_________________
SlatkaMala
 
goga20
~lavica~
<b>~lavica~</b>



Godine: 39

Datum registracije: 30 Dec 2004
Poruke: 1092
Mesto: Linz

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 01, 2006 3:53 pm    Naslov poruke: Dragana Mirkovic 2006 Luce moje Na vrh strane Na dno strane

Dali ste culi novi Album Dragane Mirkovic - Luce moje. Bas je dobar, iznenadila me je sa ovim pjesmam. Super su!!!!!!!!!!!!!!!

List Pjesama:

1. Ako me ostaviš
2. Pečat na usnama
3. Na kraju
4. Sudbina
5. Luče moje
6. Luda kao ja
7. Ljubi il' ubi
8. Danak ljubavi
9. Hoću sve
10. Teci mi kroz vene
11. Depresivan dan
12. Nepoželjna

Svako imam svoje misljenje ali je on proglasena za

Najbolju Pevacicu Balkana =D> !


Poslednja prepravka: goga20 on Sre Mar 08, 2006 9:46 am; ukupno izmenjena 2 puta
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 02, 2006 4:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je Dragana takodje super,neisfolirana licnost koja ima puno dobrih pesama. Inace naravno da sam preslusao novi CD "Luce Moje" i mogu reci da je dobar. Bogato je uradjen pa kad vec date 500 dinara da ne zalite.Veliki je plus sto se opredeljuje kao i uvek za veci broj pesama (cak 12) sto je izdvaja od brda pevaca koji kad stave 8 pesama ne stignes ni da se okrenes a album je vec gotov. Very Happy
 
tomislav horvat
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 1378
Mesto: ...Zagreb grad kojeg imam rad...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 02, 2006 9:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne kuzim zasto mi je ovdje izbrisan post al nema veze.ovaj draganin album je fenomenalan sve su pjesme odlicne a najvise bih izdvojio pjesme luce moje,danak ljubavi,hocu sve i na kraju.sve u svemu album je odlican!

_________________
Lepo naslepo, te tvoje usne stranca
ma, lepo do bola kad pokupis neznanca
ljubi me ti, nikada te vise necu videti
al' koza pamti

Lepo naslepo, ni kajanja, ni srama
ni juce, ni sutra, ni dzentlmen, ni dama
ljubi me ti, nikada te vise necu videti
al' koza pamti
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 03, 2006 10:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmm oni, koji mene bolje poznaju, su obavesteni da ja Draganu Mirkovic i ne gotivim. Ima neke stare lepe pesmice ali to je to. Za mene nikad nije bila bas neka posebna pevacica, medjutim ovaj album....

... je VRH Exclamation

Skinuo sam album i nista nisam ocekivao a odmah prva pesma "Ako me ostavis" ima dobar ritam. Ima 12 pesme na tom albumu i mogu slobodno reci da mi se od prve do zadnje sve svidjaju! Embarassed

No, ipak bi odvojio:
"Pecat na usnama"
"Na kraju"
"Luce moje"
"Teci mi kroz vene"

ali moj apsolutni favorit je "Sudbina"! Na tu pesmu sam bukvalno otkinuo! Embarassed

Celo jutro je slusam a i juce sam uzivao uz tu pesmicu! 8)
 
goga20
~lavica~
<b>~lavica~</b>



Godine: 39

Datum registracije: 30 Dec 2004
Poruke: 1092
Mesto: Linz

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 07, 2006 11:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jugovic, evo samo za tebe Tekst pjesme "Sudbina":
 
GiGi
*Pravi muškarac*
*Pravi muškarac*





Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 10732
Mesto: Autonomna Pokrajina Vojvodina/ Novi Sad/ Liman

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 07, 2006 2:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Preslusavam album upravo i mogu reci da sam zaista prijatno iznenadjem, muzika koja prija uhu, samo cu to reci.

_________________


 
AdryR
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 715

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 07, 2006 10:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hi!
upravo sam u procesu downloadiranja albuma, ali polovicu sam vec cula i jako mi se svidja--mnogo bolje nego prosli album! ne mogu se jos odluciti koja mi je najdraza pjesma, jos je too fresh, ali evo mi trenutno tutnji luce moje, a prije toga pecat na usnama!
ciao! Smile

_________________
WildCat69 StillUnknown2U


Poslednja prepravka: AdryR datum Pet Mar 10, 2006 10:05 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
goda
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Mar 2005
Poruke: 23

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 08, 2006 1:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dragana je institucija, sama po sebi, sto se ne bi moglo reci i za pesme koje je snimila na poslednjih nekoliko albuma. Stvarno ne znam u cemu je stvar, ali umesto da bude ziva legenda, ona snima pesme sumnjivog kvaliteta i ja se vise ne secam kada je poslednji put imala hit pesmu. Nekada su celi albumi bili sve od samih hitova sastavljeni.
Novi sam danas preslusao i, na prvo slusanje, ne obecava. Mozda mi se samo cini, jer ni Cecine pesme "ne hvataju na prvu loptu", ali videcemo.
 
goga20
~lavica~
<b>~lavica~</b>



Godine: 39

Datum registracije: 30 Dec 2004
Poruke: 1092
Mesto: Linz

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 08, 2006 9:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se jako svidja "Na kraju"
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 09, 2006 8:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Album je strava, nemam reci !
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Dragana Mirkovic Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  sledeća
Strana 1 od 16

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon