www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

S.O.S.
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~
::  
Autor Poruka
Avram007
..::Darkmen X::..
<b><i>..::Darkmen X::..</i></b>



Godine: 35

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 3247
Mesto: ..::Under the sea::.. {KG~SV}

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 01, 2006 6:52 pm    Naslov poruke: S.O.S. Na vrh strane Na dno strane

Poz svima!
Jedan moj drug ima problem sa racunarom, pa posto je cuo za vas, rekao mi je da vas pitam mozete li mu pomoci. Nisam siguran da li je ovo problem hardwera ili softwera, ali desilo mu se sledece:
Kada ukljuci racunar, pocne uobicajeno da se cuje da radi, ali se ne vidi nista na monitoru, slicno kao na stand by. Samo tako stoji cuje se mashina, ali nista ne pokazuje na monitoru, monitor nije u pitanju jer je ispravan. Pa se pitao da li moze sam da sredi ili mora da ga nosi u servis. Ko moze, molim vas pomozite.



_________________
 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 01, 2006 9:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neka pogleda da li je dobro kabel od monitora ukljucen u graficku karticu, i da li ona sama dobro stoji na ploci, i da je zavrnuta...

_________________
 
Avram007
..::Darkmen X::..
<b><i>..::Darkmen X::..</i></b>



Godine: 35

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 3247
Mesto: ..::Under the sea::.. {KG~SV}

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 01, 2006 9:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma sve je dobro povezano, to smo prvo proverili, sve kablove i graficka je na mestu, kako treba.

_________________
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 01, 2006 9:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Avram007 imao sam slican (isti) problem i u pitanju je bio procesor (AMD Athlon 2400+), isto se sve culo kako racunar radi i monitor radi ali niti slike ni icega drugog nije bilo. Mozda se to desilo i tvom drugu...
 
Avram007
..::Darkmen X::..
<b><i>..::Darkmen X::..</i></b>



Godine: 35

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 3247
Mesto: ..::Under the sea::.. {KG~SV}

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 01, 2006 11:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nenadmorpheus je napisao/la sledeće:
Avram007 imao sam slican (isti) problem i u pitanju je bio procesor (AMD Athlon 2400+), isto se sve culo kako racunar radi i monitor radi ali niti slike ni icega drugog nije bilo. Mozda se to desilo i tvom drugu...

Jeste AMD Athlon ali ne znam koji, u cemu je fora?

_________________
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 02, 2006 3:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Fora je u tome sto su izbacili na trziste losu seriju procesora.
 
Doktor
~Sanjicino*slculence~
~Sanjicino*slculence~



Godine: 38

Datum registracije: 17 Nov 2005
Poruke: 4264
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 03, 2006 3:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja koristim bas taj procesor (AMD Athlon(tm)XP 2400+) i nikada mi se to nije desilo. Proveri graficku, mozda je problem do nje.

_________________
~*~Vojim svoje srculence najvise na svetu ~*~ :322:

 
Avram007
..::Darkmen X::..
<b><i>..::Darkmen X::..</i></b>



Godine: 35

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 3247
Mesto: ..::Under the sea::.. {KG~SV}

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 22, 2006 11:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

otisla maticna ploca

_________________
 
simpa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Feb 2006
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 28, 2006 10:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja sam imao taj problem, ali nije baš bilo u toj mjeri!
Po mom nekom znanju ako ti se to desi, il je u pitanjuu monitor, grafička kartica il kablo od monitora do grafičke!
 
ksantipa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 1228

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 28, 2006 10:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Proveri mozda je kuler u pitanju. Mozda on neradi pa dodje do pregrejavanja. Meni se jednom to desavalo.

_________________
*^*^* Neveruj onome ko ti sa osmehom na licu kaze "volim te", vec onom ko te sa suzama u ocima pita "volis li me? "*^*^*
 
Avram007
..::Darkmen X::..
<b><i>..::Darkmen X::..</i></b>



Godine: 35

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 3247
Mesto: ..::Under the sea::.. {KG~SV}

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 28, 2006 1:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sad mu je sve u redu, valjda. Stavio novu maticnu, i reinstalirao windows i sad samo sljaka.

_________________
 
n3xt
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 12 Apr 2006
Poruke: 97
Mesto: Istok

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 13, 2006 3:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se desila ista stvar ranije. Taj kvar nastaje padom jacine struje i naglim udarom. Kazi drugaru da kupi one utikace sa osiguracem i sve ce biti u redu. U tom momentu moze doci do crkavanja maticne ili RAM memorije.

_________________
Sreca se ne juri,sreca se srece ....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~ -> S.O.S. Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon