www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ljubavni ili bracni brojevi
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Astrologija i horoskopi ~ -> ~ Numerologija ~
::  
Autor Poruka
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 13, 2005 7:05 am    Naslov poruke: Re: Ljubavni ili bracni brojevi Na vrh strane Na dno strane

Yasmin je napisao/la sledeće:


BROJ PET

Ljubav za ceo zivot, je osnovna karakteristika osoba koje se nalaze pod uticajem ljubavnog broja Pet. Ako dodje do prekida u njihovoj ljubavnoj vezi, to se najcesce desava zbog partnerove neiskrenosti. Neverstvo ili neiskrenost predstavlja snazan udarac za njihovu iskrenu i romanticnu dusu, posle cega jako tesko skupljaju snagu za novu ljubavnu vezu. Ljubav i porodicu izuzetno postuju, tako da je i brak sa ovim osobama obicno vrlo harmonican, srecan i pun ljubavi. Prava ljubav je najveci smisao i cilj njihovog zivota, koju uvek postavljaju na pijedastal. Ako nemaju dovoljno ljubavi u svom zivotu, oni se ponasaju kao i da ne zive u pravom smislu.


Ko bi reko, ali zaista se ovo poklapa sa onim sto do sad o toj osobi znam! Rolling Eyes

Jer neiskrenost zaista ne podnosi, a porodica joj je u prvoj liniji i mislim da bi ona bila super supruga!! Bas sam se iznenadio i nisam mogo da verujem! Shocked

A sto me jos vise cudi je cinjenica, da je meni odgovarajuci broj 4 stvarno potrefio sve moje osobine i opisao kakav sam! Rolling Eyes ... zaista je ovo fenomenalno.


 
emptynone
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 35

Datum registracije: 13 Feb 2005
Poruke: 780
Mesto: Trenutacno na nebu, medju zvjezdama.....

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 15, 2005 1:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:

BROJ SEDAM

Osobe koje imaju ljubavni broj Sedam, tokom zivota najcesce ocekuje mnogo vise ljubavnih veza nego osobe sa drugim brojevima. Ove osobe su sklone ljubavnim avanturama, brojnim flertovima i razlicitim vezama, tako da je skoro sigurno i da ih ocekuje vise brakova. Njihov ljubavni zivot je ispunjen mnogim promenama, kao sto su brojne emotivne veze, rastanci i novi susreti. Ove osobe vode vrlo aktivan zivot, tako da ne bi trebalo da stupaju u brak rano ili u mladjim godinama, sve dok u potpunosti ne izgrade svoj karakter i oforme ukus. Tek tada ce znati sta im se stvarno dopada, a sta im ne odgovora u ljubavnoj ili bracnoj vezi.



Ovo je stvarno 100% tocno....

_________________
Razum i logika u životu ne daju mnogo
razloga za radost, a ni za patnju.
Ko je ikada voleo zato što je za to
imao razloga ili zato što je želeo?
Ljubav se boluje i što nas više boli
to nam veću snagu daje...
 
Mala_Zvezdica
Interceptorov Kikiriki
Interceptorov Kikiriki



Godine: 41

Datum registracije: 21 Dec 2003
Poruke: 5243
Mesto: Frankfurt - Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 15, 2005 2:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

BROJ SEST

Osobe koje se nalaze pod uticajem ljubavnog broja Sest, obicno su vrlo kolebljive i sklone cestim promenama raspolozenja. Ipak, to su vrlo osecajne i emotivno ranjive licnosti. Usled svoje ne paznje, mogu zapoceti nezadovoljavajucu emotivnu vezu. Ako bi kasnije takvu vezu krunisale brakom, to bi za njih predstavljalo jos vece produbljivanje patnje i nezadovoljstva. Pravu ljubav i srecan brak, ove osobe najcesce mogu da ocekuju tek nakon svoje trideset i trece godine zivota. Tek tada mogu da se nadaju, da ce ostvariti svoje velike zelje ili ideale u ljubavi. Do tada treba da se ponasaju vrlo oprezno u poklanjanju ljubavi ili poverenja, najvise da bi sebe zastitili od velikih razocarenja koja ih obicno prate tokom mladosti.


ako sam tacno izracunala onda mora ovo biti!

_________________


Suze su coveku najbolji drug,
kada te svi napuste, one se uvek pojave!
 
jecaneca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Apr 2005
Poruke: 6

PorukaPostavljena: Pet Apr 15, 2005 2:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Smile lici na osobu do koje mi je stalo. Bas je takav, ili ja zelim da verujem u to
 
Baksuz bla
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 30 Nov 2004
Poruke: 38

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 27, 2005 2:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam tri, a on cetiri.Kako se slazemo?
 
Kaliopa
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 11 Okt 2004
Poruke: 447
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 14, 2005 1:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam 3. , primecujem da je dosta tacno :

BROJ TRI

Ljubavni broj Tri, predstavlja osobe koje u ljubavi ili braku, prvenstveno teze ka iskrenom i drugarskom odnosu. Zbog toga postoji mogucnost da u zivotu imaju vise od jedne »voljene osobe«, ali takodje oni imaju snage i umeca da prekinu vezu kada shvate da im osoba po svom temperamnetu ili karakteru ne odgovara. Njihova ljubav je najvise zasnovana na postovanju i potpunom poverenju prema voljenoj osobi. Ponekad ta iskrenost na tuzan nacin moze biti i zloupotrebljena. Stoga, ove osobe treba da imaju vise poverenja u svoju intuiciju pri izboru partnera, jer oni su zaista u stanju da dobro procene druge ljude. Skoro sve nesuglasice u ljubavnoj vezi, sa njima je moguce resiti kroz jedan otvoren i iskreni razgovor.

_________________
COME ON BABY, LIGHT MY FIRE Smile !!!
 
Sepinroth
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 13
Mesto: OSIJEK

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 16, 2005 10:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Broj 7 meni nije točan!
Posve je obrnuto od onog kakva je ta osoba u stvarnosti!
Mozda sam,eto,nasao anomaliju Smile
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 16, 2005 12:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sepinroth
proveri da li si dobro sve izracunao......

_________________
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 17, 2005 2:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cista petica za mene!!!

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Pametnica
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 1118
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 16, 2005 1:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

BROJ JEDAN

Ja više ne smem ništa da čitam u ovoj numerologiji...uplašiću se za sebe, mnogo ću se uobraziti
Embarassed
 
jassmin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 05 Apr 2005
Poruke: 200
Mesto: po potrebi...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 26, 2005 10:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

BROJ SEST

Osobe koje se nalaze pod uticajem ljubavnog broja Sest, obicno su vrlo kolebljive i sklone cestim promenama raspolozenja. Ipak, to su vrlo osecajne i emotivno ranjive licnosti. Usled svoje ne paznje, mogu zapoceti nezadovoljavajucu emotivnu vezu. Ako bi kasnije takvu vezu krunisale brakom, to bi za njih predstavljalo jos vece produbljivanje patnje i nezadovoljstva. Pravu ljubav i srecan brak, ove osobe najcesce mogu da ocekuju tek nakon svoje trideset i trece godine zivota. Tek tada mogu da se nadaju, da ce ostvariti svoje velike zelje ili ideale u ljubavi. Do tada treba da se ponasaju vrlo oprezno u poklanjanju ljubavi ili poverenja, najvise da bi sebe zastitili od velikih razocarenja koja ih obicno prate tokom mladosti.


smrc, smrc, zar moram tako dugo cekati da me netko iskreno zavoli...

sve moje ljubavi dosada potvrdjuju ovu tezu- nazalost Sad

_________________
:lolj:
 
radiodak
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Jun 2005
Poruke: 2

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 29, 2005 8:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a sam boravio na broju 22 i sad tek vidim istinu.Sve sto je opisano je ISTINA.Nakon sto sam odselio sve se promjenilo!!

_________________
Boris
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Astrologija i horoskopi ~ -> ~ Numerologija ~ -> Ljubavni ili bracni brojevi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon