www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ljubavni ili bracni brojevi
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Astrologija i horoskopi ~ -> ~ Numerologija ~
::  
Autor Poruka
plavusica95
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 30

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 12, 2005 12:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

BROJ SEDAM

Osobe koje imaju ljubavni broj Sedam, tokom zivota najcesce ocekuje mnogo vise ljubavnih veza nego osobe sa drugim brojevima. Ove osobe su sklone ljubavnim avanturama, brojnim flertovima i razlicitim vezama, tako da je skoro sigurno i da ih ocekuje vise brakova. Njihov ljubavni zivot je ispunjen mnogim promenama, kao sto su brojne emotivne veze, rastanci i novi susreti. Ove osobe vode vrlo aktivan zivot, tako da ne bi trebalo da stupaju u brak rano ili u mladjim godinama, sve dok u potpunosti ne izgrade svoj karakter i oforme ukus. Tek tada ce znati sta im se stvarno dopada, a sta im ne odgovora u ljubavnoj ili bracnoj vezi

Ja se nadam da nije tako


 
sivigruja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 27 Dec 2004
Poruke: 204

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 02, 2005 10:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm!. Zanimljivo nema sta! Kod mene se sve u potpunosti slaze!
 
klesco5
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 03 Avg 2005
Poruke: 13

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 03, 2005 5:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

broj 7 Twisted Evil Laughing
 
the_suede
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 1

sweden.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 10, 2005 2:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam broj 7 i fakat sve odgovara. Smile
 
vive
*plavušica*
*plavušica*



Godine: 34

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 6528
Mesto: ''....Med javom i med snom...''

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 17, 2005 3:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni No. 4 ali bas mi i nepotrefi

_________________

Jer kad ljubav zameni krv u žilama,onda ni svi olujni vetrovi,ni sve nedaće ovog života ne mogu uništiti koren duboko zasađen u našim dušama...
*V*I**V*E*
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 10, 2005 8:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovo mi nista nije pogodilo!
 
konobarica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Sep 2005
Poruke: 69

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 11, 2005 5:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

BROJ SEDAM

Osobe koje imaju ljubavni broj Sedam, tokom zivota najcesce ocekuje mnogo vise ljubavnih veza nego osobe sa drugim brojevima. Ove osobe su sklone ljubavnim avanturama, brojnim flertovima i razlicitim vezama, tako da je skoro sigurno i da ih ocekuje vise brakova. Njihov ljubavni zivot je ispunjen mnogim promenama, kao sto su brojne emotivne veze, rastanci i novi susreti. Ove osobe vode vrlo aktivan zivot, tako da ne bi trebalo da stupaju u brak rano ili u mladjim godinama, sve dok u potpunosti ne izgrade svoj karakter i oforme ukus. Tek tada ce znati sta im se stvarno dopada, a sta im ne odgovora u ljubavnoj ili bracnoj vezi.

Sad nedaj boze
 
SaMaster
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Jun 2005
Poruke: 17

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 17, 2005 4:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma nigdje veze....
 
nevinasce
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 10 Jun 2005
Poruke: 370
Mesto: Melburn

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 26, 2005 3:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Broj 1, skoro sve tacno Very Happy

_________________
"Kao rolna toalet papira zivot se odmotava. Svakom se desi, kasnije ili pre, da nema vise cime da se obrise." - Babe
 
Ziggy
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 705

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 06, 2005 8:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bogami ovo vam za borj 7 nevalja.... neznam ali meni se nikako ne uklapa s mojom ''odabranicom''...
 
kvecenaj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 17 Jul 2005
Poruke: 34

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 15, 2005 12:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovo bi neki programer trebao isprogramirati da se mi ne mucimo racunati Crying or Very sad
 
Aleksa024
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 30 Mar 2005
Poruke: 5
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 21, 2005 11:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Molim Vas da li je moguće da na ovoj listi razgraničite šta je c,č,ć ako je moguće
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Astrologija i horoskopi ~ -> ~ Numerologija ~ -> Ljubavni ili bracni brojevi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon