www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ljubavni ili bracni brojevi
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Astrologija i horoskopi ~ -> ~ Numerologija ~
::  
Autor Poruka
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 21, 2005 5:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rado bih to uradila ,ali ni ja sama neznam koje je koje slovo Sad


_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 21, 2005 11:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

on je broj 9...i to je 100% tacno...

_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
recmk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jan 2006
Poruke: 104
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 01, 2006 8:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Broj 5 je u potpunosti tacan, a i 2 takodje. Svaka cast onom ko se doseti da ovo napise!
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 27, 2007 12:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovo za 2, kod mene bas i nije tako..

_________________
~Duo de la muerte~
 
~brza~
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 497
Mesto: Dubrovnik

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 05, 2007 7:58 pm    Naslov poruke: Re: Ljubavni ili bracni brojevi Na vrh strane Na dno strane

Yasmin je napisao/la sledeće:


BROJ SEST

Osobe koje se nalaze pod uticajem ljubavnog broja Sest, obicno su vrlo kolebljive i sklone cestim promenama raspolozenja. Ipak, to su vrlo osecajne i emotivno ranjive licnosti. Usled svoje ne paznje, mogu zapoceti nezadovoljavajucu emotivnu vezu. Ako bi kasnije takvu vezu krunisale brakom, to bi za njih predstavljalo jos vece produbljivanje patnje i nezadovoljstva. Pravu ljubav i srecan brak, ove osobe najcesce mogu da ocekuju tek nakon svoje trideset i trece godine zivota. Tek tada mogu da se nadaju, da ce ostvariti svoje velike zelje ili ideale u ljubavi. Do tada treba da se ponasaju vrlo oprezno u poklanjanju ljubavi ili poverenja, najvise da bi sebe zastitili od velikih razocarenja koja ih obicno prate tokom mladosti.





zanimljivo, i ljubavni i lični broj mi je 6, a ovdje vidim neke korisne savjete...
 
martabg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 09 Maj 2006
Poruke: 36
Mesto: e pazi da vam ne kazem

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 16, 2007 3:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iskreno se nadam da je ovo tacno, ali do sada se nisam bas pokazala kao 3
 
jerumi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Maj 2007
Poruke: 186

canada.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 15, 2007 1:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

BROJ DVA

Ljubavni broj Dva, imaju osobe koje se ponasaju vrlo probirljivo u izboru partnera. Najcesce oni traze pametne i prakticne osobe, odnosno partnera koji se nalazi u mogucnosti da im obezbedi udoban i stabilan zivot. Osecaj ljubavi i sigurnosti, predstavlja najvaznije kategorije ili ono za cim tragaju. Ponasaju se vrlo obzirno i blago prema osobama koje vole, tako da je skoro nemoguce da sa njima prolazite kroz velike skandale ili da se trajno posvadjate. Ako im pruzite dovoljno ljubavi, udobnost i sigurnost, budite sigurni da cete pored sebe imati osobu koja ce Vas iskreno voleti i postovati celog zivota. Uzivace u zivotnom komforu i ponasace se kao privrzeni partneri.


uf tesko bogami Rolling Eyes

_________________
nemam ja toliko kofera, kada me tuga potera, da spakujem sva ta gorka osecanja...
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 25, 2007 12:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
BROJ JEDAN

Osobe pod uticajem ljubavnog broja Jedan, svoju ljubavnu vezu zasnivaju na intelektualnoj osnovi. Karakterise ih jaka individualnost i raznovrsnost interesovanja kako u zivotu, tako i u ljubavnim odnosima. Ukoliko se od ovih osoba zahteva pokornost ili poslusnost, moguce je da reaguju odbojno, cak i agresivno. Da bi emotivna ili bracna veza sa ovim osobama bila kvalitetna i uspesna, potrebno je zajednicki odnos uciniti dovoljno raznovrsnim i interesantnim. Ove osobe pokazuju sklonost ka neverstvu, samo u trenucima dosade ili ako osete da je njihova duhovna sloboda ugrozena. Po prirodi su vrlo osecajni, mada to vesto prikrivaju. Ljubav sa njima obicno protice kao zanimljiva veza, najvise zbog njihove svestranosti. Ali, oni sami nikada ne prastaju neverstvo.


Sklonost ka neverstvu.... ma daj.... stisni me i ja odoh da te varam....
Neko mora da se salomi oko mene i ja cim osetim da se ta umara... e odoh da te malo prevarim i vracam se brzo... cim ti skupis snage malo...
Smesno Smile

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
CELESTA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 50

Datum registracije: 15 Jul 2007
Poruke: 10

ghana.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 13, 2007 10:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a sta ako sam ja bila u braku i imam dva prezimena kako se to onda racuna kao devojacko samo ili sve komplet? a sta ako mu ime pocinje na w ili y kako onda da to racunam?

_________________
tesko je gledati buducnost ocima punim proslosti
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Astrologija i horoskopi ~ -> ~ Numerologija ~ -> Ljubavni ili bracni brojevi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon