www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

PRVI PUT-Bez sminke!!!!!!!!
Strana 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
tamarish
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 313
Mesto: NBGD

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 07, 2006 11:54 pm    Naslov poruke: PRVI PUT-Bez sminke!!!!!!!! Na vrh strane Na dno strane

Rolling Eyes Uf,da li vam je poznato ono "Prvi put se budite zajedno i on se probudio pre tebe!I onda sa torbom punom sminke pokusavas neprimetno da odes do kupatila da se sredis,ali on te povuce da se ljubite,a ti bezis od nega kao luda i na kraju mu kazes-Uplasices se kad me budes video-a on-Pa zasto sinoc si bila lepa!-a ti-Ne,sinoc sam bila nasminkana-i onda kada te vidi kaze-Dobro ti stoji,sladja si mi tako-iiiiiiiiiiiiii cemu onda tolika frka?"
Svaki put mi se tako desi i znam da ako mu nisam lepa bez sminke,onda mi i ne treba,ali svaki put mi je to najgore kod "prvog jutra sa momkom".
Jesam li ja luda ili ima ludaka koji razmisljaju iso kao i ja?
P.S.Sminkam se prirono,ne napadno,tako da nije drasticna razlika,ali puder i maskara su puder i maskara!
:dama:



_________________
People can take everything away from you,
But they can never take away your truth,
But question is........
can you handle mine?
 
Mirel123
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Feb 2006
Poruke: 219

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 08, 2006 10:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam jedno vece rekla decku da dodje do mene i uopce nisam imala truna sminke na sebi, ono kosa totalno bezze, neki rep cisto da je sklonim s lica, u mojoj trenirci koju nosim po kuci Very Happy jednostavno htijela sam reci da nisam 24 sata pod konac, nasminkana i sredjena Very Happy Uopce mu nije smetalo Very Happy ne brini se, ljepota i ono sto vas drzi zajedno nije u maskari, puderu, rumenilu i ostalim stvarima Very Happy
 
MARINA-NS
Shukran La Kul Shi
Shukran La Kul Shi



Godine: 37

Datum registracije: 02 Okt 2005
Poruke: 4921
Mesto: Kul Makan Wen Fi Shams (Novi Sad)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 08, 2006 11:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Joj ja sam imala isto tu frku da mu necu biti lepa bez sminke, pa sam se ubrzo oslobodila, sad najvise volim kad se probudimo onako izguzvani od spavanja, ja bez sminke, on bez gela na kosi Very Happy Very Happy Very Happy
Naravno sminkam se prirodno, pa i nije velika razlika sa sminkom i bez sminke...

_________________
Sto ne moze nikad covek, to andjeo uvek moze, al' malo, malo mu treba, da ljudski oblik dobije i pravo lice otkrije malo, malo mu treba, da zavidi i udari da boli ga i krvari malo,malo mu treba, zato mi nista ne veruj i gresnom rukom ne miluj jer malo malo mi trebaaaaaaaa!
 
gorec16
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 23 Feb 2006
Poruke: 179
Mesto: Poreč

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 08, 2006 3:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja nemam takvih problema,jer nikad ne stavljam tone šminke
kao neke cure,nego samo olovku i maskaru na oči i labello
na usne za zaštitu i to je to.smatram da je prirodno najljepše,
malo šminke ne škodi,ali previše je previše!

_________________
Bolje da me mrze zbog onoga što jesam nego da me vole zbog onoga što nisam!!!
 
Shamira
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 26 Jan 2005
Poruke: 251
Mesto: Minhen

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 08, 2006 4:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobro sa se meni to jos nikad nije desilo.
Posto obicno stavljam samo maskeru, tako da sam navece i jutru ista!

_________________
I'm not a BITCH,
I'm the BITCH,
and I'm Miss "B" to you!
 
_MaNjA_
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2006
Poruke: 255

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 08, 2006 6:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uplašila sam se, naravno, šta če da misli.....al brzo prokužila, da nema veze kakva sam....njegova sam sa šminkom il bez...
 
face to face
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Mar 2006
Poruke: 3

angola.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 08, 2006 7:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne gledaju vam momci to toliko 8)
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 08, 2006 9:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hehe zasmejala si me s ovim pitanjem, jer znam tacno o cemu pricas Tamarish Wink Valjda smo mi zene cesto u frci dok ne prodje taj prvi put, jer mi same sebe mnogo kriticnije gledamo. I mislimo da ujutru kad se probudimo, narocito posle neke burne noci, uvek izgledamo mnogo gore nego dok smo prethodnu noc bile sredjene...a cini mi se da oni za razliku od nas ni ne razmisljaju o tome mnogo...

_________________
 
victory
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 60

Datum registracije: 25 Jul 2005
Poruke: 152

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 09, 2006 1:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I meni se čini da šminka nije presudna, tj oni i ne gledaju baš toliko na to već nešto drugo
 
schmekerica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 546

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 09, 2006 11:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Joj i meni je to užas, jer ja bez šminke skoro da ne izlazim iz kuće, ali se šminkam u normalnim količinama, ali ja mislim da ako te voli , svejedno će mu biti jesi našminkana ili ne!

_________________
fuck the cola, fuck the pizza all i need is schljivovitza!! Smile)))))))
 
ismihanaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 200
Mesto: sydney - zenica

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 09, 2006 11:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nebi 'bila' s nekim ko nezna kako izgledam bez sminke
to znaci da nit on mene zna, nit ja njega
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 09, 2006 7:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma sta se bre cimas?
Ako ti nesto prebaci ti mu fino kazes : "Izgledas gore od mene. Jedva sam te prepoznala! A i u krevetu nisi bio nesto Mr. Green "

sala mala.
Nemam tih problema sa sminkom, ali razumem vas koji se cimate zbog toga. Ja na primer cim se probudim trcim u wc na umivanje, pranje zuba, tusiranje, depilaciju(!?), kreme, ulja, mleko za telo, parfemi...ma uzas jedan!
E onda mozete zamisliti tu maniju kada se probudim pored decka - ako sam i bez njega ujutru tako haoticna.

Sto je najzesce, taj isti ritual imam i uvece, pa zdrav mozak sve to ne bi trebao i ujutru da primenjuje. ALi eto, ja sam takva Rolling Eyes
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> PRVI PUT-Bez sminke!!!!!!!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 1 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon