www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

PRVI PUT-Bez sminke!!!!!!!!
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 10, 2006 6:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja se uopste ne brinem oko tih stvari... Jedino ne volim da se ljubim dok ne operem zube Very Happy


_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
Shea
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 10 Apr 2005
Poruke: 292

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 10, 2006 6:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam sama sebi najljepsa kad se probudim. Svjez ten, bora po sred lica od spavanja na jastuku, rascupana, jedna nogavica od pidjame normalna, druga iznad koljena...(sad malo pretjerujem Smile ) Iskreno, najdraza sam si takva, rano izjutra sva rascupana, bez sminke. I dragi kaze da sam tada najsladja. Ne zamaram se sminkom. Pa moje je pravilo da na prvih par dateova nikad ne idem nasminkana i sredjena. Pa ne trazim muskarca s kojim trebam uvijek biti tip top. Hocu onog tko ce me voljeti i sa velikim pristicem na sred nosa, sa borom od nezgodnog spavanja na jastuku....
 
ksantipa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 1228

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 10, 2006 11:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je najlepsi kompliment bio upravo to. Ja sam skoro UVEK nasminkana pa makar i samo karmin. Ali jednom prilikom po prvi put me dragi video nespavanu sa podocnjacima "izguzvanu" bez trunke sminke i rekao mi " Ma koliko god bila umorna uvek si lepa". A meni toplo oko srcaaaaa Embarassed

_________________
*^*^* Neveruj onome ko ti sa osmehom na licu kaze "volim te", vec onom ko te sa suzama u ocima pita "volis li me? "*^*^*
 
djinaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 25 Jan 2006
Poruke: 140

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 11, 2006 4:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja se inace slabo sminkam,puder ne stavljam,cuvam kozu,samo koristim maskaru,kreon i senke i sjaj za usne.
Meni nije to nikad nije frka,jer sam skoro ista i bez sminke,nije prevelika razlika.
 
ana.n
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 30 Maj 2005
Poruke: 251

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 11, 2006 4:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma ja sam seda ustanem, nekako sam skroz prirodna... A ne sminkam se nesto prenapadno, tako da nemam frku od neke stravicne promene na sebi..
 
jeka2206
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 28 Feb 2005
Poruke: 288

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 11, 2006 7:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u pocetku je frka svaki put ali kad prodje odredjeno vreme postane opusteno i ima da me voli onakvu kakva sam,he he he
 
maaraa
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2006
Poruke: 438

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 11, 2006 11:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zimi se sminkam i nekako nevolim izac bez sminke, nije to sad nista extra puno ali je za razliku od ljeta. Ljeti ulovim boje i tad se manje sminkam, a i neda mi se kad se ionako otopi ali cim dodje proljece puderu kazem adio a i odma mi je koza ljepsa! Najljepse je onako srednje ni previse ni premalo!
 
sara_BG
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 14 Mar 2006
Poruke: 26
Mesto: Bg

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 14, 2006 7:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Treba biti mnogo ruzhna da bi se stidela same sebe kada si bez shminke

_________________
SEX BOMB
 
maja_bogdan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Feb 2006
Poruke: 114

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 14, 2006 8:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moram biti iskrena da sam jako samouvjerena i bas me briga sta ce tko misliti! Naravno da bi voljela da sam mu najljepsa ali cuj vise od ovog sto jesam ne mogu dati! Volim se sminkati ali nikad ne pretjerivati... Znas sta ako se osjecas dobro i zelis biti slatka-bit ces Very Happy
 
anna2d
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 13 Mar 2006
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 14, 2006 11:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma jestte frka probyditi se prvi put bez sminke ..kako ce reagovati jer ipak devojke sminka ulepsava a kada se to skine mnoge ne lice na sebe tj.na osobu nasminkanu ...tako da sam cula puno prica od momaka o curama kako su se iznenadili izgledom devojke koja je lepa sa smiknom a bez nje -katastrofa
 
carpe diem
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Jan 2005
Poruke: 719
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 15, 2006 4:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam neki fan sminke i vise volim da kada prvi put izlazim sa momkom da budem onakva kakva sam inace(time ga pripremam na najgore i skidam krivicu sa sebe ako mu se kasnije nesto ne svidi...jer sam mu dala sansu da me upozna potpuno prirodnu). sa svim momcima sa kojima sam spavala sam se dogovorila da taj prvi put prespavamo zajedno...bilo bi skroz neukusno da sam se pojavila sa tonom sminke od koje bi se otrovao kada bi poceo da me ljubi.

_________________
Put do zvezda je samo etapa kruznog puta do sebe, i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne bato... Stigao si cim krenes...Cilj nosis skriven pod kaputom, istetovoran na grudima kao metu...
 
Daca
~Žena Sanjicinog švalera~
~Žena Sanjicinog švalera~



Godine: 51

Datum registracije: 16 Apr 2004
Poruke: 2617
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 15, 2006 5:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemam problema takve vrste,jer nikada nisam preterivala sa kolicinom sminke nanetom na lice....tako da je promena jedva vidljiva i bezbolna Wink
Takvu frku verovatno imaju devojke kojima treba spakla da skinu cement sa lica i koje ne lice na sebe kada su bez sminke Mr. Green
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> PRVI PUT-Bez sminke!!!!!!!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 2 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon