www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

PRVI PUT-Bez sminke!!!!!!!!
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
hetaira
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 28 Jul 2008
Poruke: 676
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 16, 2008 2:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

''Bolje ti stoji kad se ne sminkas''-kaze,tako da mi to nije problem,uglavnom se sminkam kad uvece izlazim..


_________________
..THE WORLD IS MINE...
 
KInder Torta
Moj Dobri Anđele...
<b>Moj Dobri Anđele... </b>



Godine: 35

Datum registracije: 13 Jul 2007
Poruke: 8238
Mesto: U šumi obrasloj sećanjima...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 18, 2008 1:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto se tice sminke, nikada nisam imala problema ni sa jednim deckom! Mada se svaki dan sminkam zbog posla, jedino subotom ceo dan i nedeljom odmaram ali i onda stavim samo maskaru posto ne mogu bez nje Very Happy

_________________
Proslo je sve za tebe ja sam sad stranac u noci,
A, zelim te, i zovem te...
 
Tvoj_neko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Dec 2007
Poruke: 60
Mesto: ispod njegovih usana...

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 29, 2008 1:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemam takve tripove
inache sam stalno nashminkana, shminkam se ponekad chak i kad znam da necu da izlazim iz stana, jednostavno volim to- osim kada sam sa dechkom. tada se obichno ne shminkam, jer mi nekako smeta, mogu misliti kako mu je kada me ljubi, a oseca ukus pudera i bude kao da je jeo burek od mog sjaja za usne Mr. Green
jednostavno ne obracam paznju na to. od samog starta se pojavljujem ispred dechka chupava, nenashminkana i u trenerci, a i skroz sredjena, sa full make-up-om i na shtiklama. dechko i najbolje drugarice su osobe sa kojima mogu da budem potpuno opushtena- tako gledam na to
eto, prvo jutro pored sadashnjeg dechka: on me budi poljupcima, ja otvaram ochi, smeshim se, on me mazi, gleda i kaze- prelepa si
ustajem i odlazim do wc-a...maaaajko mila, kad nisam umrla od straha kad sam videla onu spodobu u ogledalu Laughing ali, skroz mi nije bilo u glavi neshto tipa "ijaaao, sramota me je od njega!!!"
opushteno Wink
 
zeus_va
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 11 Jul 2008
Poruke: 5

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 22, 2008 12:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako ste lepi onda nema potrebe da se plasite sta ce se desiti ujutru
 
skljmn
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 22 Sep 2008
Poruke: 1
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 23, 2008 9:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj decko mene moli da se nesminkam jer kaze lepsa sam mu Embarassed ... Ja to bas i nevolim ali ajde... Smile

_________________
VOLIM VAS SVE...
 
Pirate Shakira
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 23 Sep 2008
Poruke: 50
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 24, 2008 11:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svi mi kazu da sam lepsa bez sminke, ali sta to vredi ako se bez malo maskare nekim danima osecam kao grob Question Mr. Green

_________________
Elektro, makes you feel fine...
 
semidelux
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 05 Dec 2006
Poruke: 264
Mesto: NS

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 26, 2008 3:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam nikada imala situaciju ni da dechku smeta ili ne smeta kad se shminkam Smile
to je moja stvar, ja svima kazhem, kako se osetjam!
nekad se prelepo osetjam chistog lica bez shimnke, a nekad uzhasno Smile

meni je frizura mnogo bitnija Very Happy
ako je to krsh! i ja sam!!!

inache, moja shminka je samo korektor za podochnjake, maskara i rumenilo Smile toliko o tome Wink

_________________
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 28, 2011 10:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E na ovoj se temi zaista moram nasmijati! Koja tragedija da te vidi bez šminke, majko moja!?
Šta bih drugo i rekla? Ne šminkam se nikad i nikad nisam jurila ujutro u kupatilo da bih sebe vidjela u ogledalu prije nego me on vidi. Otvorim oči, nasmijem se, zagrlim ga i znam da sam samoj sebi tada lijepa od ljubavi koju osjećam. A on se nikad nije do sada požalio ili prebacio mi kako izgledam, dovoljan dokaz da me voli jednako ujutro kao i uveče. Very Happy

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 28, 2011 2:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ko će me voleti sa šminkom, voleće me i bez nje. Ne bi valjalo da me posmatra i voli samo zbog iste, valjda postoje neke primarnije stvari za ljubav
 
oljica-lolica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 05 Jul 2011
Poruke: 51
Mesto: Jadransko more

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 24, 2011 12:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim da se sminkam ali ne previse.Maskara i sjaj za usne su mi glavi,bez ostalog mogu Laughing

_________________
"Ljubav !
Čitava knjiga u jednoj riječi,
cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,
grom u jednom dodiru,
hiljadu godina u jednom trenu."
 
Katiii <3
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 29 Avg 2011
Poruke: 4

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 30, 2011 1:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskreno,ja imam drugarice koje ne smeju ni do prodavnice da izadju bez sminke,a jos smo iz sela,i to me uzasno nervira,pa ko ce te videti u selu,molim te? Rolling Eyes 'Ajde,izadjes,u redu,volim i ja da se nasminkam,ali ovako ne..imam cisto lice i nije mi potreban nikakav puder..A pred deckom stavim maskaru,i korektor,ako imam neku bubuljicu i to je to..
 
lucigreen90
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Okt 2011
Poruke: 8

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 21, 2011 3:12 am    Naslov poruke: Re: PRVI PUT-Bez sminke!!!!!!!! Na vrh strane Na dno strane

tamarish je napisao/la sledeće:
Rolling Eyes Uf,da li vam je poznato ono "Prvi put se budite zajedno i on se probudio pre tebe!I onda sa torbom punom sminke pokusavas neprimetno da odes do kupatila da se sredis
:dama:



joooj, kako sam se sad slatko nasmijala. ovo se meni desava (ukoliko je bas neki frajer pored mene Mr. Green ) ocito nemam dovoljno samopouzdanja, moram to nekako poceti rijesavati Confused
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> PRVI PUT-Bez sminke!!!!!!!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Strana 11 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon