www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

PRVI PUT-Bez sminke!!!!!!!!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 15, 2006 6:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa dajte bre devojke, valjda skinete sminku i uvece pre nego sto legnete u krevet...Pa ako vas je video bez sminke tad, cemu onda "strah" ujutru?
Hvala Bogu pa takvih opterecenja nemam. Sa svakim sa kim sam do sad podelila krevet i jutro, podelila sam i svoje lice bez sminke mnogo pre toga.



_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
BabyG
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 4980
Mesto: ...caught in the heart of an angel...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 20, 2006 8:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ja se ne sminkam bas bas bas toliko. Samo za specijalne prilike. A mene moj decko po cijeli dan u kuci gledao skoro bez sminke, i valjda mu nista nije smetalo... Laughing
A uostalom, kako bi se jednog dana probudila uz muza, pa ce misliti da je ozenio krivu zenu, ako po cijeli dan izgledam kao porculanska lutkica... Wink
Nikad nisam imala te komplekse, i nije mi bitno hoce li me netko vidjeti rascupanu ili sredjenu... Wink Ako me voli voljet ce me uvijek isto...

_________________
~*Ode noć, još uvijek imam istu moć da do tebe mogu doć, samo pružim dlan od morske vode slan zlatnim prahom začaran, da uđe tiho u tvoj san i nježno te budi kao kad te ljubi...*~

 
Lara011
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 18 Feb 2006
Poruke: 43
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 20, 2006 9:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma, po mom misljenju, sminka jeste stvorena za ulepsavanje, ali meni je iskreno mnogo lepse videti devojku bez sminke, nego neku koja kad skine puder ne lici na sebe.... Ja konkretno koristim samo maskaru ( kad se bas s namerom sredjujem stavim i puder i senku)... Wink

_________________
Quod me nutrit me destruit
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 20, 2006 10:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svakako je uzas kada zena bez sminke ne lici na onu koja je bila nasminkana...a sto se frke tice to je vise psiholoski kada ste prvi put sa nekim, inace nema to veze mnogo...cak su mnoge zene lepse bez sminke po misljenju muskaraca.

_________________
 
merymca
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 47

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 1249
Mesto: da mi je u 'PUSTINJU'

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 24, 2006 10:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slažem se sa shea.....................
 
mistyque_m
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Mar 2006
Poruke: 51

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 25, 2006 3:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam isto imala tu fobiju ali sam se s vremenom oslobodila.samo treba vjerovati u sebe Razz
 
PuNk SuPeRsTaR
*Nečija Slatka Tajna*
*Nečija Slatka Tajna*





Datum registracije: 23 Mar 2006
Poruke: 7387

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 26, 2006 11:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da da da. Ali najjače je to što stvarno svi kažu pa ljepša si mi bez šminke! a da tako izađem s njim van pjevao bi mi drugu pjesmu! Dobro ima iznimaka kojima stvarno nije bitno dal si našminkana ili ne uvijek te vole zbog tebe. Ali takve treba pronaći! A di se kriju?
 
ljubica1105
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 21 Jan 2006
Poruke: 328
Mesto: BENKOVAC

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 26, 2006 11:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam upoznala decka koji mi je zabranio da stavljam sminku na sebe,,,jedva sam ga nagovorila za maskaru i sjajilo za usne.... Rolling Eyes
 
vanja32
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 27 Mar 2006
Poruke: 160
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 27, 2006 3:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mene je moj muz prvi put video bez sminke kada smo posle nekoliko nedelja zabavljanja isli na pecanje zajedno.
i bilo mo je bas glupo da ispadnem seljanka da se sminkam za pecanje...
jos krecemo u 4 ujutru...ja podbula...uzas
ali je on toliko bio inpresioniran sto je nasao devojku koja voli da peca..da mu nije smetalo.
smetalo mu je posle kada sam se pokazala kao bolji pecaros... Very Happy
 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 27, 2006 7:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"Cura je najlepsa ujutru,bez sminke"
To svi moji drugovi pricaju...tako da nema potrebe da se nesto cimamo oko toga kako cemo izgledati prvi put bez sminke...Samo opusteno i sa samopouzdanjem... Wink
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 03, 2006 2:25 pm    Naslov poruke: Re: PRVI PUT-Bez sminke!!!!!!!! Na vrh strane Na dno strane

tamarish je napisao/la sledeće:
Rolling Eyes Uf,da li vam je poznato ono "Prvi put se budite zajedno i on se probudio pre tebe!I onda sa torbom punom sminke pokusavas neprimetno da odes do kupatila da se sredis,ali on te povuce da se ljubite,a ti bezis od nega kao luda i na kraju mu kazes-Uplasices se kad me budes video-a on-Pa zasto sinoc si bila lepa!-a ti-Ne,sinoc sam bila nasminkana-i onda kada te vidi kaze-Dobro ti stoji,sladja si mi tako-iiiiiiiiiiiiii cemu onda tolika frka?"
Svaki put mi se tako desi i znam da ako mu nisam lepa bez sminke,onda mi i ne treba,ali svaki put mi je to najgore kod "prvog jutra sa momkom".
Jesam li ja luda ili ima ludaka koji razmisljaju iso kao i ja?
P.S.Sminkam se prirono,ne napadno,tako da nije drasticna razlika,ali puder i maskara su puder i maskara!
:dama:

sa mnom muskarac nece imati problema....ja sam ovakva kakva jesam..u svako doba i noci jer sminku zaista ne koristim Rolling Eyes

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Mara 82
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 41

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 847
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 04, 2006 5:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne sminkam se tako da sminka menja moj licni opis, tako da nemam tih problema a i pre nego sto zaspim moram da skinem "ostatke" sminke. Nema nista lepse od sanjivog jutarnjeg pogleda.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> PRVI PUT-Bez sminke!!!!!!!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 3 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon