www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

PRVI PUT-Bez sminke!!!!!!!!
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Nina_NS
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 338
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 23, 2007 12:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma ne opterecujem se time...nisam non stop nasminkana tako da ce me pre videti bez sminke...ili samo sa maskarom...jedino kad izadjem negde e onda se nasminkam ali ne previse...a i nema cega da se uplasi jos uvek izgledam normalno Mr. Green


_________________
Ljubav nikad vise ni u sali,los je onaj sto se hvali da ce da me prevari....
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 23, 2007 12:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvi put kad smo se videli bila sam bez trunke šminke, tako da je od početka znao šta ga čeka... I nije se bunio Mr. Green

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
rosierosie
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 10 Okt 2005
Poruke: 600

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 23, 2007 2:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma, devojke, opterecujemo se bezveze detaljima koji njima uopste nisu bitni. Prvi put kada mi se to desilo, bila sam u nevidjenoj frci da mi se vise nikada nece javiti kad me vidi ujutro. Njegov osmeh i poljupci po celom licu su mi vratili samopouzdanje. I stvarno kad sam se pogledala u ogledalo, shvatila sam da izmedju mene sa sminkom i bez nje i nema velike razlike.
 
strange beauty
~SeXy StRaNgEr~
~SeXy StRaNgEr~



Godine: 34

Datum registracije: 13 Maj 2007
Poruke: 1288
Mesto: ~*~HeArT LaNd~*~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 23, 2007 10:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nekad stawljam malo shminke (nekad punoo Mr. Green ) tako da kada se to desi nije mi problem jer izgledam gotowo isto.. Smile

_________________

<^>FaSh!oN mAkEs Me FeEl So Go0d<^>
 
.::pinki::.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Apr 2006
Poruke: 2882
Mesto: u dugovima :))

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 23, 2007 11:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad se sminkam, stavljam samo lip gloss, crvenilo i maskaru,tako da nema puno razlike kad sam nasminkana i kad nisam...a kad sam se prvi put probudila pored njega onakva sva razmazana, kao neki vampir nije mi bilo ni malo bed, nisam se bedirala sta ce pomisliti, to mi je glupo Mr. Green jer ako me voli, voli me zbog mene a ne zbog moje sminke Rolling Eyes

_________________


Poslednja prepravka: .::pinki::. datum Pon Maj 28, 2007 11:28 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
vive
*plavušica*
*plavušica*



Godine: 34

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 6528
Mesto: ''....Med javom i med snom...''

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 24, 2007 11:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sminkam se samo kad izlazim,i to je puder,maskara i kreon za oci....nikad napadno,uglavnom sam bez sminke,i on vise voli kad sam bez nje...nikad se nisam optrerecivala sa tim....jednostavno sam ono sto jesam!

_________________

Jer kad ljubav zameni krv u žilama,onda ni svi olujni vetrovi,ni sve nedaće ovog života ne mogu uništiti koren duboko zasađen u našim dušama...
*V*I**V*E*
 
spiderwoman
diacetylmorphine
<b>diacetylmorphine</b>





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 1670
Mesto: preko okeana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 28, 2007 2:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako me voli iskreno,voljece me vala i bez sminke,a ako nece,nek se goni u 3 lijepe p.m.,takav mi ne treba.

_________________
Osmijeh na lice i bice sve ok!
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 28, 2007 5:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako ce te neko volet sa sminkom , trebao bi te voleti i bez nje... U suprotnom bitniji mu je tvoj izgled nego ti kao osoba... Glupo je da te neko voli samo zbog sminke, zar ne Question Rolling Eyes

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Koza_pamti
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Apr 2007
Poruke: 26

gambia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 29, 2007 3:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hahha zamislite kako je poznatim glumcima ako su sa nekom sex bombom zajedno sto ima kilo sminke a ujutru kad je vide prepadnu se Shocked Laughing

Ja sam prije koristila kao budala dosta sminke jer sam mislila da sam i suvise bela u licu ali zadnjih pola godine bas malo!!
Koristim neki svetliji puder labelo maskaru i kraj!!
Ne treba nikad preterivati sa sminkom jer onda delujete groznije nego sa kilo!!! 8) Laughing
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 28, 2007 9:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jel si zbog mene zbog sminke ili sta??!! Rolling Eyes
Ja se ovako ni ne sminkam mnogo....ajde stavim maskaru,ruz za usne,neki put crayon,to je sve....
Pa i treba da me vidi bez sminke,nisam zivi les Laughing
 
*Stefy*
*samo njegova*
<b><i>*samo njegova*</i></b>



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2007
Poruke: 14461
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 31, 2007 5:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm, zaista se nikada time nisam opterećivala Rolling Eyes I mislim da je glupo cimat se zbog takvih stvari Neutral

_________________
Naprosto se tuga desi, i naprosto si tu gdje jesi,
I naprosto je trista čuda, predrasuda sad između nas,
Kad ljubav umre-jedan žali,
kad ljubav umre-jednom fali
i bome nije lako..
..kad naiđeš sokakom kojim svadbe prolaze....
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 31, 2007 5:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u pocetku mi je bilo frka..kao sta ce reci,...ali posle sam rekla ako me zaista voli ,sminka uopste nije bitna Exclamation
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> PRVI PUT-Bez sminke!!!!!!!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  sledeća
Strana 9 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon