www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

A sta kad hemija nestane...
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 18, 2005 2:03 pm    Naslov poruke: A sta kad hemija nestane... Na vrh strane Na dno strane

Sta kad ti i on odlucite da ne budete zajedno a i dalje volite jedno drugo i stalo vam je ali jednostavno osecate oboje da medju vam nema hemije koje je nekad bilo...


_________________
 
Slejdž
Gospodja Selektorka
Gospodja Selektorka



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 4716
Mesto: Frankfurt/ Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 18, 2005 2:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ili u momentu prebolis ili patis ceo zivot potajno.
Ako posle nekog vremena osecas da ti nedostaje,da ti je dusa prazna,
da svakog novog poredis sa njim,u njegovu korist,da te pogadjaju pesme
koje on voli,i kad osetis njegov parfem na nekom u prolazu,stomak te
zaboli....onda je znak da je hemija na kratko bila nestala,ali ljubav nije.
Tad nemoj da pogresis i da kazes,nema veze,procice to.Jer nece proci.
E tad se bori.
Ako nista od ovog nije,onda i bolje sto ste se razisli

_________________
Bez tebe ne smem
ja ne umem
disati,smejati se, hodati
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 01, 2005 1:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ako nema hemije onda je malo verovatno da se i mozemo voleti....cini mi se da te dve stavi pocinju zajedno...

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
Ellectra
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Sep 2005
Poruke: 106

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 01, 2005 10:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja tu vidim dve opcije:
1. Napravite pauzu i sacekate da se hemija ponovo javi
2.Postanete prijatelji

Inace, ako je to duga veza opadanje strasti mi nije dovoljan razlog za raskid ako sve ostalo funkcionise. Pa, nije valjda da verujes da svi oni stari bracni parovi i dalje padaju u nesvest od poljupca i posle trideset godina braka. Medicina je dokazala da se feromoni koji su zaduzeni za osecaj zaljubljenosti luce najvise u prve tri godine, a zatim opadaju da bi posle sedme godine sasvim prestali da se luce. Da li to znaci da treba biti u braku samosedam godina, pa se razversti i traziti novog.

Moje je misljenje da ljubav podrazumeva mnogo vise od fizicke privlacnosti, koju nazivamo hemijom...ali, problem je sto smo mi devojke paradoksalno romanticne! Zasto paradoksalno!? Zato sto sa jedne strane zelimo monogamiju i jedan brak za ceo zivot (svaka zena se udaje verujuci da je to prvi i poslednji put), a sa druge strane hocemo leptirice u stomaku i u sedamdesetoj godini. Ne kazem da je nemoguce, ali je toliko retko i tesko ostati zaljubljen u jednog coveka ceo zivot da je moj savet prihvatiti drugo najbolje resenje...
 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 03, 2005 12:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljubav i jeste mnogo vise od fizicke privlacnosti...kao sto kaze Ellectra ili se napravi pauza ili se razidjemo...samo sto ja ne bi mogla da budem prijatelj decku koga volim,bar ne onaj pravi...

_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 03, 2005 4:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

joj i ja sam se pre mozda par meseci nalazila u istom sosu... volim jednog decka i on voli mene i to nije neka obicna ljubav vec ona manijacka posto je decko na sve bio spreman zbog mene.. ali jednostavno nemozemo da budemo zajedno iz ko zna kakvog razloga...

pa nista,cekas... vreme sve odnese i sve izleci...
mozda naidjes na nekog drugog decka i poceces da se zabavljas sa njim eto cisto da ne budes sama... pa mozda na kraju to i preraste u ljubav...
 
zh543bew2
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 14 Sep 2005
Poruke: 205
Mesto: Sabac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 06, 2005 2:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa potrudite se da ponovo probudite hormone u vama i izazovete onu hemiju.... zavedite jedno drugo opet, znate vi to kako... uostalom jednom ste vec uspeli
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 06, 2005 2:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da ono sto je proslo tesko moze da se vrati...
 
1979
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Nov 2005
Poruke: 86
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 06, 2005 6:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Klasika je da posle odredjenih god u dugoj vezi strast polako nestaje i ostaje samo ljubav, verovali ili ne 7god je ta granica... i tacno je, ali onda ne znam da li ostaje ljubav ili navika...
 
Kikibombona
Zvezdana prašina
Zvezdana prašina



Godine: 39

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 1022
Mesto: U nepoznatom predelu..znam samo da je izmedju jave i sna, javite mi ako naletite na putokaze!

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 11, 2005 5:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tesko pitanje.. slazem se sa Slejdz kad kaze da ili patis citav zivot ili ga prebolis.. Navika o kojoj 1979 pisala me pomalo zabrinjava jer je to sto odrzava 99% veza oko mene...
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 11, 2005 7:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jos se osecam suvise mlado da bih u ovim godinama prihvatala to "zatisje" u vezi i mirila se sa tim. Zelim vezu za duge staze koja ce se zanivati na prijateljstvu, poverenju, razumevanju, ljubavi...da oni ostanu kada hemija i leptiricu u stomaku posle par godina nestanu. Ali ne u ovim godinama da se to desi. Jos uvek zelim da se najezim kad god me pogleda, poljubi, da kolena zaklecaju, ja zadrhtim...Jos uvek se duhom ne osecam spremno za smirivanje. Tako da bih ja isla dalje. Mozda tako i izgubila osobu svog zivota, ali to nikad necu saznati ako ne probam. Ili u krajnjem slucaju, ako smo oboje svesni nastalog problema, i ako smo spremni da pauziramo...sto da ne.

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
s.ana
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 532
Mesto: negde daleko

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 04, 2006 11:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nekad je bolje i raskinuti nego se muciti u vezi iako se volite...ili jos bolje resenje je uzeti malo slobodnog vremena da se jednostavno uzelite jedno drugoga..kriza se dogadja svim parovima to je neminovno...ali krizu ne prezive svi parovi
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> A sta kad hemija nestane... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 1 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon