www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vodila si ljubav sa bivsim deckom,zasto?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
janjica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 21 Feb 2006
Poruke: 225
Mesto: Valjevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 13, 2006 10:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bila sam sa bivsim samo da bih mu dokazala da ga opet mogu imati kad ja to pozelim i opet ga ostaviti kao da nista nije bilo.....


_________________
POKAZI MI STA ZNAS......
 
merymca
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 47

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 1249
Mesto: da mi je u 'PUSTINJU'

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 22, 2006 12:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da desavalo se i to...ali nadam se više nikad...jer tako hranim muški ego umjesto da u takvim trenutcima hranim svoj...........
 
XpucTuHa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 64
Mesto: FL

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 22, 2006 6:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ne znam, valjda sam se uvek potajno nadala da ce ovoga puta biti drugacije, da cemo ostati zajedno i da pored mene nece imati jos dve devojke. Ali svaki put sam se prevarila i zato sam rekla STOP! Nema vise vracanja na staro. Idem napred, a ne u nazad!!!
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 22, 2006 10:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zato sto ako sam sama, onda bolje neko proveren nego neko nepoznat.
Zato sto ako je on tu pored mene, iz najobicnije price moze da se ozivi secanje na sve lepo sa njim i da se ponovo jave leptirici i da jednostavno kao iz navike "skocim na njega".
Zato sto je sex sa njim uvek bio dobar, pa ce valjda i sad. (i bio je)

Nikad da bih se vratila u vezu sa njim.
Nikad da bih dokazivala sebi ili njemu nesto.
Nikad da bih povredila time bilo sebe ili njega.
I nikad vise... Mr. Green

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
sanjica980
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 24 Feb 2005
Poruke: 393
Mesto: beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 22, 2006 11:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jesam uradila sam to,ne znam zasto ,on je tad vec imao devojku a ja sam bila sama,verovatno da dokazem sebi da ga jos mogu osvojiti i smatrala sam da imam orava na to

_________________
ljubav je gospodar, a ti si rob
 
MARINA-NS
Shukran La Kul Shi
Shukran La Kul Shi



Godine: 37

Datum registracije: 02 Okt 2005
Poruke: 4921
Mesto: Kul Makan Wen Fi Shams (Novi Sad)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 23, 2006 8:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jednostavno smo se pomirili jel smo shvatili da se jakoooo volimo, pa sve ostalo, a tih 5 meseci kojih nismo bili zajedno nije bilo nicega, koliko se secam ni poljupca u obraz

_________________
Sto ne moze nikad covek, to andjeo uvek moze, al' malo, malo mu treba, da ljudski oblik dobije i pravo lice otkrije malo, malo mu treba, da zavidi i udari da boli ga i krvari malo,malo mu treba, zato mi nista ne veruj i gresnom rukom ne miluj jer malo malo mi trebaaaaaaaa!
 
jasenovka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Jan 2006
Poruke: 211

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 25, 2006 3:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

eto desilo se.,,,, mislila sam da ga volim i on mene
 
PuNk SuPeRsTaR
*Nečija Slatka Tajna*
*Nečija Slatka Tajna*





Datum registracije: 23 Mar 2006
Poruke: 7387

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 25, 2006 7:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se to s jednim bivšim to događalo opet i opet i iznova. Neću lagati pa reći da mi je bilo žao zbog toga. Ni zbog toga, ni zbog njegove tadašnje cure. Bila sam mlada i glupa kako se kaže! Ali sve je to dio odrastanja. Nismo se više voljeli ali smo se idalje fizički privlačili to je jedini i glavni razlog!
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 26, 2006 2:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Desilo se jer smo ostali sami, jos se volimo, fizicki privlacimo i jer ne mogu ni sa jednim drugim bar ne za sada.

_________________
 
sestrep
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 19 Jul 2005
Poruke: 248
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 28, 2006 11:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U pocetku sam mislila da ce sve biti kao nekada jer sam ga jos uvek volela.I bilo je kao nekada ali samo seks.Mislim da je seks sa bivsim deckom okej samo ako nema emocija, inace ne bi bilo dobro-kao sto meni nije bilo dobro tada.

_________________
zivot je lep
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 02, 2006 2:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja tako nesto nikad ne bih uradila... sve ima svoj razlog zasto je on bivsi...
 
mimy
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 30 Mar 2005
Poruke: 313

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 24, 2006 2:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zato sto je lakse to uraditi s nekim s kim vec jesi,nego naci novog partnera.
a svi imamo svoje potrebe Very Happy Embarassed Laughing

_________________
B & M
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Vodila si ljubav sa bivsim deckom,zasto? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 2 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon