www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vodila si ljubav sa bivsim deckom,zasto?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 31, 2007 9:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Aleksica je napisao/la sledeće:
ja mislim daje to vise bilo zbog toga na nahranim ego da mogu da ga imam kad ocu...


A ti time hraniš svoj ego? Rolling Eyes Confused Confused Confused
Izvini, neću da te vrijeđam, ja to ne mogu da razumijem, ali dobro, neću se mješati. Nisam to uradila nikad, i neću. Samoj sebi bih bila 0. Wink


 
*zečica*
-fatalna zavodnica-
-fatalna zavodnica-



Godine: 39

Datum registracije: 28 Mar 2007
Poruke: 11485
Mesto: tamo gdje ljubav počinje

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 22, 2007 8:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i meni se to dešavalo...i to nekoliko puta s jednim bivšim..ni sama neznam zasto...neka navika vjerovatno

_________________
*lutka s naslovne strane*
 
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 44

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 18, 2007 12:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nekako za dobra stara vremena Ipak je to netko do koga ti je jako bilo stalo Neka vrsta nostalgije Wink ali loše

_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
anabalind
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 217

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 20, 2007 2:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam to uradila,ali bih jako volela!Prva ljubav se ne zaboravlja!Toliko se volimo,a nemozemo da budemo zajedno!Ja imam decka,on ima zenu,a kad se sretnemo,desava se nesto...ne znam ni ja sta!To je nesto toliko lepo,a u istom momentu i bolno...Kada ga vidim,pocnu da mi se tresu noge,osetim leptirice u stomaku,i imam osecaj da cu da padnem u nesvest...
Svog sadasnjeg decka ne bih nikad prevarila,jer je predobar,i mnogo me voli,a i ja njega obozavam,i zato cu da ga cuvam ko malo vode na dlanu,jer na staro se ne valja vracati!Proslost jedino moze da za boli jos vise...
 
vive
*plavušica*
*plavušica*



Godine: 34

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 6528
Mesto: ''....Med javom i med snom...''

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 25, 2007 2:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Anđela je napisao/la sledeće:
. Nisam to uradila nikad, i neću. Samoj sebi bih bila 0. Wink


E tacno...smatram da sto je bilo bilo je....glupo je vracati sse na staro,ili se osvrtati iza sebe....zivot ide dalje!

_________________

Jer kad ljubav zameni krv u žilama,onda ni svi olujni vetrovi,ni sve nedaće ovog života ne mogu uništiti koren duboko zasađen u našim dušama...
*V*I**V*E*
 
poznata, viđena, slavna
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Maj 2007
Poruke: 39

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 31, 2007 8:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da si dokazem da sam mu ipak bila nesto neponovljivo, i da mi ne moze odoljeti bas lako.
 
Aleksica
Banovan!

*Vestica sa bicem*
<b>*Vestica sa bicem*</b>





Datum registracije: 11 Jan 2007
Poruke: 1626
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 31, 2007 8:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Anđela je napisao/la sledeće:
Aleksica je napisao/la sledeće:
ja mislim daje to vise bilo zbog toga na nahranim ego da mogu da ga imam kad ocu...


A ti time hraniš svoj ego? Rolling Eyes Confused Confused Confused
Izvini, neću da te vrijeđam, ja to ne mogu da razumijem, ali dobro, neću se mješati. Nisam to uradila nikad, i neću. Samoj sebi bih bila 0. Wink


Pa da, prijalo bi i tebi kad bi znala da te jos uvek zeli..
 
jerumi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Maj 2007
Poruke: 186

canada.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 01, 2007 1:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

oooo stalno mu se vracam, i kad sam sama i kad nisam, cas ga volim, pa sam ocajna, cas ga mrzim, a uvek sam ja ta koja je ostavljala, i kako vreme prolazi sve vise me sadasnja veza davi, i hocu ponovo da se vratim njemu... i... malo je za*ebana ta nasa situacija... prva ljubav, srednjoskolska... eh... nikako da se otkacim od njega... mislim da je on ljubav mog zivota *ebi ga.. kasno sam to shvatila... mnogo komplikujemo. dovaticu ga ja ponovo, i onda vise ne pustam Twisted Evil



[Edit by škorpijica: Reči napisane u ovoj poruci koje imaju uvredljiv karakter, cenzurisane su pošto je to strogo zabranjeno Pravilnik-om.]

_________________
nemam ja toliko kofera, kada me tuga potera, da spakujem sva ta gorka osecanja...
 
rosierosie
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 10 Okt 2005
Poruke: 600

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 01, 2007 1:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"...za mene jednom kraj, zauvek je kraj..." Very Happy
Ne zavaravam se. Nikada to vise ne bude kao pre.
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 28, 2007 9:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Desavalo mi se....(znam nije lepo Mr. Green )
 
neuhvatljivaa
x fille sauvage x
<b>x fille sauvage x</b>



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2006
Poruke: 6644

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 28, 2007 10:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zato sto ga jos volim, kao i on mene, i ni sa jednim necu biti opustena kao sa njim, ni sa jednim se necu tako slagati....

_________________
Lutko, ja sam rešen da večno s' tobom plešem...
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 23, 2008 12:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvek je bio magično i neobjašnjivo tu, nemo dozvan, poput duha, pojavljivao se niotkuda. Opet moj. Opuštajuć razgovor kad zatreba, bez obaveza. Prija.

'Za ona dobra, dobra, dobra stara vremena...' Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Vodila si ljubav sa bivsim deckom,zasto? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 6 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon