www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vodila si ljubav sa bivsim deckom,zasto?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 23, 2008 5:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zasto? Ne znam.. zelela sam... zeleo je..bio je trenutak.. ljubav nije prestala, tj strast je bila tu.. buktala.. vatra.. gori.. i mi... Mr. Green da kazem da nismo uzivali? daleko bilo. uzivali smo i to je to.

 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 22, 2008 6:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam dosad nikad dolazila u ovakvu situaciju..
ali mislim da oni sto jesu to znaci da jos osecaju nesto prema bivsem

_________________
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 17, 2008 12:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam vodila ljubav sa bivšima...samo sa sadašnjim Embarassed Wink
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 19, 2008 3:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam nikad.Bivši su bivši.Jedan me je godinu dana na to nagovaro, sve dok nisam promjenila broj mobitela.Bilo pa prošlo Mr. Green

_________________
 
AnCHi_90
♥J'veux ton amour♥
<b>♥J'veux ton amour♥</b>



Godine: 33

Datum registracije: 13 Jun 2008
Poruke: 2401
Mesto: ...peta strana svijeta...

india.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 19, 2008 3:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kada sam bila raskinula sa sadashnjim dechkom prije godinu dana,nismo bili zajedno mjesec-dva ali smo se druzili Twisted Evil znate na shta mislim Wink ,ali to je bilo chisto onako povukla nas strast,kada sam doshla po neke svoj stvari i eto ponovo smo se pomirili...

_________________
 
***LaNe***
~SpEEdy GonSaleS~
~SpEEdy GonSaleS~



Godine: 38

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 16047
Mesto: ***Sedmo Nebo***

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 19, 2008 3:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mirila sam se s bivšim mnogo puta, uvijek u istoj nadi, u istom điru da će sve biti bolje, točnije da se volimo kao i prije, samo da ćemo nešto popraviti što nije valjalo. KRIVO! Rolling Eyes
Ništa nije bilo bolje, uvijek smo spoznali da to što imamo ne valja i stalno se vrtili u krug. Sada sam zaljubljena u drugog, i ne pomišljam na bivšeg. Al' razumijem te muke. Događa se... Wink

_________________

"Bojim se čovjeka koji je pročitao samo jednu knjigu."
"Soba bez knjiga je slična tijelu bez duše."
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 19, 2008 4:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nextajox je napisao/la sledeće:
Nisam vodila ljubav sa bivšima...samo sa sadašnjim Embarassed Wink


Takodje...samo s njim sam vodila ljubav, ali mislim da ako raskinem nekad sa njim, da cu i dalje da vodim sa njim ljubav...malo pateticno al tako je

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 20, 2008 12:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Spavala sam samo i jedino sa mojim mužem, i do kraja života će biti tako.
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 20, 2008 11:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^ nikad ne reci nikad Mr. Green


uglavnom su to razlozi: navika, dobar sex sa njim, trenutna usamljenost, u nedostatku boljeg...pa ko kako shvati.. Mr. Green

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Tvoj_neko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Dec 2007
Poruke: 60
Mesto: ispod njegovih usana...

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 30, 2008 7:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da bih dokazala sebi da mogu da ga imam kad hocu...
samo shto je to mnogo loshe...pogotovo ako se dogodi ubrzo posle raskida...onda se ono "zaboravljanje" samo oduzi


sva sreca, u mom zivotu se nashla jedna divna osoba koju mnogo volim i koja mi je vratila veru da ljubav postoji Embarassed sada mi bivshi vishe ne treba, ni u mislima
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 30, 2008 10:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
da bih dokazala sebi da mogu da ga imam kad hocu...


Izvini što pitam, ali ko koga ima u toj priči?


Ja nikada to ne bih uradila, iako sam spavala samo sa mužem sadašnjim.
 
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 30, 2008 10:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

♥ QueeN ♥ je napisao/la sledeće:
Spavala sam samo i jedino sa mojim mužem, i do kraja života će biti tako.






nije pitanje da li je neko spavao samo sa jednim, nego spavali si sa bivsim!

hvala na razumevanju!

btw nisam nikada, jer podgrejano obicno nije vise ukusno...

_________________
Ohanzee
.:The Dream Guardian:.


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Vodila si ljubav sa bivsim deckom,zasto? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 7 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon