www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kad vam decko ne vjeruje...
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
antonela
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 21 Maj 2005
Poruke: 44
Mesto: Tamo negde iza duge gde su vecna proleca...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 19, 2007 10:39 am    Naslov poruke: Kad vam decko ne vjeruje... Na vrh strane Na dno strane

Sta biste uradile da vam decko ne vjeruje kada mu npr.kazete da ga ne varate i da ne postoji nijedan drugi u vasem zivotu..ili npr.kad ne zeli da izadjete u kafic sa drugaricama(sa drugom pogotovo!!!) jer misli da cete automatski naci nekog drugog...
Da li biste raskinule ili primjenile neku svoju taktiku kojom bi on konacno poceo da vam vjeruje?!



_________________
..Znam da neces doci,
a cekam,
i maste nepoznate srece
rastu u noc nemu,
necu vise cuti tvoje reci,
taste,
da tvoj glas svemocni
osetim u svemu..

..Wherever you go,whatever you do
I will be right here waiting for you..
 
andjelaleks
Miss Domaći.de 2007
<font color=red><b>Miss Domaći.de 2007</b></font>



Godine: 36

Datum registracije: 12 Nov 2007
Poruke: 328
Mesto: nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 19, 2007 1:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja imam svoju taktiku,i ako mi ne veruje ne mora,ja njemu verujem i ako je da drugaricama i dugovima, ne razmisljam dali ce da me prevari ili ne.njegov izbor.
mnogo zavisi kakva se postavis na pocetku veze. Smile
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 20, 2007 9:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa..Ne znam da li bih se puno trudila. Ovisi jesam li baš zaljubljena i vjerujem li ja njemu. Dakle, pokušala bih sigurno. Ali ako bih skužila da to uopće ne pije vodu, ne bih mogla izdržati još dugo sa njim. Bolje mi je onda i da raskinem, nego da ga maltretiram svojom neurozom ( postajem neurozna kad mi netko oće suziti vid i nabiti nešt na nos ) Smile
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 20, 2007 10:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cao, zdravo, dovidjenja...za mene bez poverenja i postovanja nema veze pa ma kakva ljubav da je u pitanju

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 21, 2007 11:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rekla bih mu: "veruj sta hoces, ja izlazim u grad sa drugaricama i gotovo" i izasla bih.. ako bi mi to veze kostalo neka.. takva veza mi uopste nije potrebna gde ce mi decko praviti neke ljubomorne scene sto ja idem negde sa drugaricama.. ni ja njemu ne kazem: "e nemoj, nemozes da izadjes sa drugovima"

_________________
 
mavija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 40

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 21, 2007 11:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zna da ne može da mi zabrani, tako da mi ništa ne kaže dok ne izađem... a već posle 1-2h usledi poruka "kad dolaziš srce?" ili "Baš ste se raspričali" na šta dobije odgovor Kad se ispričamo ili nismo dugo
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 22, 2007 11:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bezveze Confused znaci ljubomorise do kraja. pa, gledaj da to "vOspitas" ili jednostavno teraj dalje. ako zeli da prihvati (sto je normalno) ispijanja i vidjanja sa drugaricama,ok,ako ne..
pa neces valjda svaki put pred vidjanje sa drugaricama da provedes 6h objasnjavajuci mu i ubedjivajuci ga da ga volis i da ga neces prevariti.
preporucujem razgovor sa dragim i.. nek vam je Bog u pomoc Wink
drzim fige
(mozda,mozda je samo faza) Mr. Green
 
Maja83
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 29 Jun 2006
Poruke: 35
Mesto: Cuprija, Srbija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 22, 2007 12:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Njegova je stvar da li hoce da mi veruje. Ako me dovoljno dobro zna, onda nece da sumnja u mene. Dve veze su mi pukle bas zbog nepoverenja. Ako hoce da veruje - hoce, ako nece - pa verovatno nije vredan da se zbog njega previse nerviram. i tacka!
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 02, 2007 1:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

onda mi takav i ne treba

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
*princess of darkness*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Okt 2007
Poruke: 133

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 03, 2007 2:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako mi ne veruje, znachi da je nesiguran u sebe.
ako je nesiguran u sebe, shta onda uopshte radi samnom kad zna da takve ne volem...
ili cesh da mi verujesh ili necesh biti samnom. nema tu mnogo rasprave.
verujem da nikad nikom nisam dala razlog da posumnja u mene na bilo koji nachin... poverenje je neshto shto mi je mnogo bitno u vezi.

_________________

 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 03, 2007 4:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskuliram ga!
Izlazim i gotovo! Meni ne mogu ni roditelji da zabrane, on se nasao pametan! Ma vazi!
Cao djenja!

_________________
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 05, 2007 9:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve je stvar kompromisa,ako on može da ode sa prijateljima mogu i ja sa prijateljicama,nemam takvih problema,iako oboje najviše volimo izlaziti skupa i imamo zajedničke prijatelje

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Kad vam decko ne vjeruje... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon