www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Hari Mata Hari - "Bosansko Lane"
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 08, 2006 3:36 am    Naslov poruke: Hari Mata Hari - "Bosansko Lane" Na vrh strane Na dno strane

Ovdje se vec govori o Harijevoj pjesmi kao "Bosansko Lane", jer je, kao sto mnogi znaju, muziku uradio sam Zeljko Joksimovic...

Po meni je pjesma dosta smisljeno, mudro ali kvalitetno uradjena...Istina, ambijent, melos podsjeca na samo "Lane Moje", sto je posljedica samog Zeljkinog stila, ali je ipak oblikovana u nekom drukcijem fazonu...
Ono sto je bitno, jeste da je pjesma puna emocija, sto smo se vec svi uvjerili da prolazi kod publike, neovisno od toga na kojem se jeziku pjeva...O Harijevoj interpretaciji se nema puno reci, sem da je profesionalac sto se tice samog pjevanja...Text pjesme je takodjer poprilicno dobar....Volio sam jednom jednu Lelu Smile

Sve ukupno, dosta kvalitetna, lijepa, emotivna balada, uradjena od strane muzickih profesionalaca, i jedna od onih pjesama koja postaje sve bolja nakon narednog slusanja....

Kako ce proci na Eurosongu ? Moze li do pobjede ? To ne znam, niti se puno obazirem...

Koja su vasa misljenja Question



_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
klexy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 29 Apr 2005
Poruke: 206
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 08, 2006 3:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pesma je OK, ali nema sanse da pobedi na ESC. Istina je da dosta podseca na "Lne", ali je isto tako i daleko od nje.
 
tomislav horvat
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 1378
Mesto: ...Zagreb grad kojeg imam rad...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 08, 2006 10:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pjesma je dobra ali je premirna za ESC a to tamo ne prolazi!

_________________
Lepo naslepo, te tvoje usne stranca
ma, lepo do bola kad pokupis neznanca
ljubi me ti, nikada te vise necu videti
al' koza pamti

Lepo naslepo, ni kajanja, ni srama
ni juce, ni sutra, ni dzentlmen, ni dama
ljubi me ti, nikada te vise necu videti
al' koza pamti
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 08, 2006 10:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se pesma mnooooooogo svidja i ja volim taj sazon pesmica, ali jednostavno nije za retardosong (evroviziju)! Zasto? Pa zato sto je kvalitetna pesma, a na tom sramnom, glupavom, evropskom takmicenju, poslednje sto se trazi je kvalitet! Tamo se trazi sikiriki daj da i sl maloumnosti, tako da Hari nema puno sansi! Ali pesmica mu je super!

_________________


 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 08, 2006 11:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pesmica nije losa...videcemo kako ce proci na evroviziji

_________________


Love don't let me go
 
vedran31
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 27 Dec 2005
Poruke: 411
Mesto: Labin

brunei.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 08, 2006 5:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pijesma je ok. ali pobjeda na evrosongu....tesko

_________________
driver
 
bokidj
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 27 Jan 2006
Poruke: 62

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 08, 2006 8:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pesma je predobra, a pobeda, ko zna! nikad se ne zna, sve je moguce!
 
Shaq
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 08 Apr 2005
Poruke: 152

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 09, 2006 3:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pjesma je odlicna i mislim da ce veoma dobro proci na evroviziji,inace pjesma je 100 klasa bolja od "stikle"

_________________
"It's not how hard you push along the way,it's having something in you to finish"-His Airness,Michael Jordan
 
SLV
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 464

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 09, 2006 5:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Verujem da ce bolje proci Hari sa svojom pesmom od Severinine stikle
na Evroviziji

_________________
POZDRAV SLV
 
Lilly2eternity
*Lilly the Killy*
*Lilly the Killy*



Godine: 39

Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 3266
Mesto: The Kingdom of Far Far Away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 11, 2006 3:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pesma je vrhunska, Željko je savršeno odradio posao, Bosna odavno nije imala boljeg predstavnika!

_________________
Ja mogu da ti pokvarim dan, k'o crna zemlja teška sam
ali umem da te volim k'o nijedna...

Uvek sam htela divlje, a terala pitome
zbog toga i srce moje se ne daje nikome
samo se tuge broje za pogrešne izbore
i šta mi drugo ostaje nego da ti verujem
dobro moje...
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 11, 2006 3:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo spada pod "vec vidjeno"! Rolling Eyes

Ja mislim da je ljudima etno-fazon dosadio! Zeljko Joksimovic je pre 2 godine imao veliki uspeh, jer je iznenadio publiku i javnost, ali sad svako pokusa da izvuce neku korist od uspeha "Laneta"! Prosle godine je Boris Novkovic ubacio etno-zvuk u "Vukovi umiru sami", ovu godinu je Severina zahvaljuci Brege dobila isti etiket.

Medjutim, meni je "Lejla" jako lepo uradjena baladica! Joksimovic je snimio jako neznu muziku, Hari Mata Hari ima prepoznatljiv glas, tekst je savrsen! Koliko se meni ta pesma svidja, toliko sumnjam da ce imati veliki uspeh na Evroviziji. Ljudi traze nesto ludo, otkaceno, poput Stefan Raab ili Flamingosi.

Kad uzmem sve pesme iz ex-YU za Evroviziju u obzir, onda imam samo jedan comment: 12 points goes to Bosnia and Hercegovina.
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 12, 2006 2:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da ce postici veliki uspeh ali van eurosong scene
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Hari Mata Hari - "Bosansko Lane" Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon