www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Problem sa StartUp-om!!!
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
DJ Wooly
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 12

senegal.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 09, 2006 5:46 pm    Naslov poruke: Problem sa StartUp-om!!! Na vrh strane Na dno strane

Upomoc ljudi! Kad upalim komp, process Winlogon mi zauzima cesto i po 98% CPU-a! Sve bi to bilo opusteno da jos kojim slucejem i ne gasi sve moguce poznetije antiviruse i sta vise posle jedno 10min mi blokira i internet pa moram da resetujem komp da bi mi ponovo proradio!!!Sta uraditi? Molim Vas pomozite! :(



[Edit by Mr. Bond: Teme sa naslovima tipa: Hitno, Pomoć, Problem, Da li i slične, treba maksimalno izbegavati! Naslov teme mora da odgovara njenom sadržaju i da ga barem delimicno opisuje. Konsultujte se sa Pravilnik-om.]


 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 09, 2006 9:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Formatirati sistemsku (C: ) particuiju i instalirati ponovo sistem, ili se muciti 10 dana i nalaziti uzrok.


Poslednja prepravka: nenadmorpheus datum Čet Mar 09, 2006 10:01 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 09, 2006 9:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Udji u SafeMode i instalira NOD32, pa skeniraj sa njim, i ako ti nadje zarazene fajlove probaj da ih ocisti, nemoj da ih brise... pa ako ne uspes sa njim da sredis, onda format, sta ti drugo ostaje Sad

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
boki82
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Avg 2005
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 11, 2006 11:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja kazem , format i bez brige Very Happy
na cd prebaci ono sto ti bas treba
 
DjAvOlAk_cH
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 02 Nov 2005
Poruke: 63
Mesto: vevey

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 25, 2006 1:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

udi u aplikacije, iskljuci ono sto ti zauzima ceo prostor , uglavnom je to internet explorer , onda skini nod32 ili neki program za prociscavanje spywere ja preporucujem SpySuptract pa sa njim probaj jer desavalo se i meni da mi proces ode na 100% i sve blokira kada restartujem pc prvih minut radi ok i onda sve stane Wink pokusaj pa nam javi sta si uradio...
 
milicik
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2006
Poruke: 3396

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 17, 2006 1:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cekajte meni se desava da kad rezem CD ili DVD CPU ode na 100% i PF na 324 i onda totalno zablokira.Desava mi se i kod igrica kad zakoci zbog toga.Help me Crying or Very sad
 
n3xt
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 12 Apr 2006
Poruke: 97
Mesto: Istok

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 18, 2006 3:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

definitivno format

_________________
Sreca se ne juri,sreca se srece ....
 
rade90srbija
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 05 Jan 2007
Poruke: 489
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 07, 2007 4:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni redovno cpu ide na 100 % kad ulazim u programe, a pfu ne mogu da spustim ispod 250. komp mi je pod garancijom i ne smem da ga skeniram sa drugog kompa. jel jedini izlaz formatiranje?
jos nesto: imam dial-up vezu za internet i redovno me izbacuje ako radim nesto drugo ne kompu dok downloadujem muziku ili video sa neta. jel postoje neka podesavanja za to ili je problem do modema???
unapred hvala
 
rade90srbija
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 05 Jan 2007
Poruke: 489
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 09, 2007 11:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ljudi pomajgajte :help:
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2007 6:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

probaj da skeniras komp s nekim AV (ja ti preporucujem Kaspersky Internet Security 6.0.1.411) a ako ti to ne pomogne reinstaliraj sistem...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
don miSho_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 20 Maj 2007
Poruke: 4

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 22, 2007 3:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ima slican problem kao vi i formatiracu disk i kad instaliram windows ponovo trebam li da instaliram one drajvere i ostala cuda i kako to ide ...

_________________
hj gliuggj sfgt eg eg esg erg dsfgsd fb db

d bdfsbdfblkh iug jgh j
 
SrXXX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 27 Mar 2007
Poruke: 89
Mesto: Spavaća Soba

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 25, 2007 5:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Što se tiče programa koji se uključuju kada uključite kompjuter postoji jednostavno rješenje. Znači, malo ubrzate komp na početku.
Da to uradite morate uraditi sledeće:

Pokrenite start > RUN > i ukucajte " msconfig " ( bez znakova navoda " ).

Otvorice vam se "System Configuration Utility".
U toolbaru odaberite "Startup".
Isključite programe koji vam netrebaju napočetku.
Npr. Ako neželite da vam MSN Messenger iskače na početku tu ga možete isključiti, i još hiljadu ostalih stvari koji vam smetaju na početku.
Preporučujem da ovo uradite jer smanjuje kočenje računara pri uključivanju.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> Problem sa StartUp-om!!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon