www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Grcki hitovi
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~
::  
Autor Poruka
nemos
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Dec 2007
Poruke: 1

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 02, 2008 6:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam ime jedne pesme koja mi treba,pre par dana sam je cuo u Grckoj,cela pesma se ponavlja nesto poput na na na ili la la la tako nesto i onako ko da je nekim harmonikama otsvirana ili cime vec...zna li ko kako se zove?

 
world1111
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Okt 2008
Poruke: 48

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 02, 2008 1:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bravo za temu svaka cast, grcka muzika je extra

_________________
Pokazi sta znas .....
 
milica_nbg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 24 Dec 2006
Poruke: 218

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 13, 2008 5:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ftais od Tamte je meni mnogo dobra pesma
takodje Den boro, Echo ponesei, Pipa this irinis ne znam ko ih peva...

Antonis Remos - Tremo
Mixalis Xatzigiannis - Xeria Psila

dve mnooogo dobre pesme
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 13, 2008 5:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^ima mnogo boljih pesama koje bi trebala da cujes, ne samo one koje se stalno vrte po radio stanicama ili one koji su nasi vec prepevali

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
milica_nbg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 24 Dec 2006
Poruke: 218

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 18, 2008 1:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@dameski
Slusam dosta grcku muziku, imam par drugara u Grckoj koji mi dosta cesto salju pesme cim se pojave, ali mene ove vezuju za lepe uspomene i prirasle su mi srcu...
A sro se tice prerada, preradu druge sam cula juce a preradu prve ni nisam...

_________________
Da sebi napravis svet
i budes samo svoj...
Da punim jedrima plovis
samo ljubav da lovis
i pobedis sve!!
 
MarcoNys
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 27 Feb 2009
Poruke: 2
Mesto: Europe

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 27, 2009 3:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Je l' zna neko mozda kako se zove grcka/arapska verzija pesme od denija bonestaja - volim te na kvadrat i ime izvodjaca??? Uglavnom zensko peva i ima je u remixu "deni bonestaj - volim te na kvadrat (dj zoki & dj crni zmaj) Hvala unapred!
P.S. Ona pesma sto je navedena kao grcka verzija lepe brene - ona ili ja,je u stvari grcka verzija saka i dada polumente - ljepsa od noci.Wink
 
Dada_x3
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Feb 2009
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 12, 2009 5:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja takodje obožavaamm grcku muziku i volim skoro sve pevace ali najbolja mi je ipak Anna Vissi - ona je VRH vrhova!! Cool Cool
Evo izdvajam neke grcke pesme koje su meni super:

Anna Vissi - Stin pyra(pesma je vrh!!)
Anna Vissi - Everything <3 <3 <3
Anna Vissi - Fotia(ovo je stara pesma ali je e-x-t-r-a!!)
Anna Vissi - Ego moro mou
Helena Paparizou - Heroes
Anna Vissi - Kanenas
Sakis Rovas - Kai se thelo
Antique - Fallow me
Sarbel - Se pira sovara
Antique - Opa Opa
Despina Vandi - An den me agapas
Antonis Remos - Ego esena
Anna Vissi - Eleni
Helana Paparizou - Porta gia ton ourano
Kaiti Garbi - Esena mono
Kaiti Garbi - Eho sta matia ourano
Natasha Theodoridou - Pali
Elli Kokkinou - Min ta paratas
Elli Kokkinou - Eisai oti thelo
Anna Vissi - Eisai ili Call me( prva je grcka a druga engleska...pesma Call me je bila najveci hit 2005 godine)
Helena Paprizou - Mambo
Anna Vissi & Sakis Rovas - Se thelo me thelis <3

ima tu još mnooogggooo pesama ali ovih sam se prvih setila Wink I imam još jednu molbu ako može... dali zna ko dobru stranicu gde možeš brezplatno skidati grcku muziku i grcke hitove?? zahvalna bi bila na pomoci Wink Wink Very Happy
 
beauty-91
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 13 Feb 2009
Poruke: 3

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 06, 2010 2:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kako se zove pevac i pesma na grckom... Brena ima takwu -Ona ili ja???? zna neko?? Smile
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 06, 2010 3:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedina verzija koju ja znam nije na grčkom već na portugalskom Confused pesma se zove Elegibo, a imaš u izvođenju Re-Light Orchestra.

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
sharkyalibiband
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Avg 2010
Poruke: 2

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 05, 2011 9:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

giannis ploutarhos-mono esi
 
Stefan-89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 30 Maj 2008
Poruke: 2
Mesto: Celarevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 02, 2013 11:11 pm    Naslov poruke: Najbolja :) Na vrh strane Na dno strane

Meni najbolja grcka pesma je Despina Vandi - Girismata

_________________
Stefan
 
srki the boy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 07 Jul 2010
Poruke: 1

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 13, 2014 9:17 am    Naslov poruke: Obrada Na vrh strane Na dno strane

Zanima me ko je obradio pesmu od Elene Paprizou ''My number one'' Hvala Smile Smile

_________________
MILE
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> Grcki hitovi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 8 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon