www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Tehnike ucenja iliti...sve mi boje lepo stoje
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
bambina23
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Feb 2006
Poruke: 85

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 11, 2006 7:37 pm    Naslov poruke: Tehnike ucenja iliti...sve mi boje lepo stoje Na vrh strane Na dno strane

Najbitnija stvar kad ucite jeste tehnika...nije vazno gradivo,ni to da li razumete bas sve,ni to da li vam se uci ili ne...verujte mi ,stigla sam do 3 god i prosek mi je preko devet,znaci tehnika mi je ok....A ona glasi,kupite gomilu markera u najrazlicitijim fluorescentnim bojama i na posao....sve lepo podvucite u najrazlicitijim bojama,ali to tek prilikom drugog citanja jer je kod prvog citanja najbitnije razumevanje.Kad to uradite slika te stranice ce vam prosto sama od sebe ostati u glavi...ako vi imate neku zanimljivu tehniku...jedva cekam da cujem...nadam se da ce vam ova moja pomoci....srecno

 
andrejko
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 24 Maj 2004
Poruke: 748
Mesto: Nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 11, 2006 11:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dudu, uopste ne razmisaljm o tako necemu. Znaci, jednostavno sednes i ucis sa razumevanjem, da ti svaka recenica bude jasna do najmanjeg detalja. Ako ti nesto volis da ucis tu ti nisu potrebni ni markeri i boje. A ako nesto mrzim (filozofija) pa necu da je ucim ni sa pistoljem na glavi (nemogu da se skoncetrisem a i ne zelim).

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Lanac je jak koliko i njegova najslabija karika.
Da mi neko da 3 dana da cepam drva, 2 dana bih ostrio sekiru.
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 14, 2006 11:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa u pravu ste i jedno i drugo. Prvo i najvaznije je da se sve razume. A druga stvar je znati kasnije na ispitu reprodukovati sve to, a meni u tome pomazu boje. Definicije roze boje, teoreme plave, stavovi zelene, dokazi zute... Mr. Green I ta sarena slika ostane u glavi i onda tacno znam kojim redom treba pricati nesto, a da se nista ne preskoci.

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
bambina23
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Feb 2006
Poruke: 85

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 23, 2006 5:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E pa vidis Andrejko ja sam bas filozofiju polozila uz pomoc gomile markera,i to je bio jedini nacin da je polozim....Hegela drugacije nema sanse da naucim...
 
PuNk SuPeRsTaR
*Nečija Slatka Tajna*
*Nečija Slatka Tajna*





Datum registracije: 23 Mar 2006
Poruke: 7387

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 27, 2006 8:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a svatko drugačije funkcionira. ja isto lakše pamtim ako mi je sve šareno podvučeno u skripti. isto tako neki ne mogu učiti kod kuće nego idu u knjižnice. ja npr moram učiti na glas tako da mi jedino i preostaje moja soba.
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 22, 2006 10:41 pm    Naslov poruke: Re: Tehnike ucenja iliti...sve mi boje lepo stoje Na vrh strane Na dno strane

bambina23 je napisao/la sledeće:
Najbitnija stvar kad ucite jeste tehnika...nije vazno gradivo,ni to da li razumete bas sve,ni to da li vam se uci ili ne...verujte mi ,stigla sam do 3 god i prosek mi je preko devet,znaci tehnika mi je ok....A ona glasi,kupite gomilu markera u najrazlicitijim fluorescentnim bojama i na posao....sve lepo podvucite u najrazlicitijim bojama,ali to tek prilikom drugog citanja jer je kod prvog citanja najbitnije razumevanje.Kad to uradite slika te stranice ce vam prosto sama od sebe ostati u glavi...ako vi imate neku zanimljivu tehniku...jedva cekam da cujem...nadam se da ce vam ova moja pomoci....srecno
aj da ti poverujem,moracu da probam ovu tvoju tehniku....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Milena Carica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 11 Avg 2005
Poruke: 676
Mesto: Cik pogodi?! :-)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 1:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja isto podvlacim, i posto imam fotografsko pamcenje tacno mogu da kazem gde se sta nalazi.l Ali ovo bas ne svrstavam pod tehnikom.
Pod tehnikom mi vise ide metod, stvaralastvo...

_________________
Mozes da kupis:
postelju ali ne i san,
sat ali ne i vreme,
lek ali ne i zdravlje,
seks ali ne i ljubav.
Para vrti, ali sreca moze vise!!
Gde ponos dodje po svoje, tu ljubav kofere vec pakuje!
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 7:00 pm    Naslov poruke: Re: Tehnike ucenja iliti...sve mi boje lepo stoje Na vrh strane Na dno strane

[quote="bambina23"]A ona glasi,kupite gomilu markera u najrazlicitijim fluorescentnim bojama i na posao....sve lepo podvucite u najrazlicitijim bojama,ali to tek prilikom drugog citanja jer je kod prvog citanja najbitnije razumevanje.Kad to uradite slika te stranice ce vam prosto sama od sebe ostati u glavi...


he he ja to radim stalno Wink i stvarno, ne sjećam se kad sam pala ispit, sve polažem u roku već terću godinu zaredom Laughing

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 8:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ova tehnika bas i ne pomaze kod tehnickih predmeta ili je to zato jer sam ja daltonista Rolling Eyes Question Question Question

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 03, 2006 12:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemam bas neku tehniku.. odem lepo u citaonicu gde je radna atmosfera i onda mi ne preostaje drugo nego da ucim... Rolling Eyes

_________________
 
drakula.erak
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 02 Feb 2007
Poruke: 8

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 04, 2007 3:16 pm    Naslov poruke: Ucenje Na vrh strane Na dno strane

Ovako ucim,kada sam u skoli u torbi ponesem svesku "svataru",u nju pisem sta stignem od gradiva,dodjem kuci,sve to prepisem,i dok prepisujem ponavljam na glas,kada sam prepisao,sve podvucem,i onda procitam ponovo,sklonim negde,i to ponovim,i tako sve sledece,kada moras da ucis iz knjige,uradis ovako,izvuces najvaznije iz knjige,prepises to 2 puta,na 2 razlicita papira,na jednom uzmes bilo sta(marker,olovka)citas i pocnes da svrljas po tome,onda pocinjes da se zezas,a drugi ukrasavas,i naucis sve za pola sata,"""probajte to pa mi javite kako ide"""
 
s38121rs
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Dec 2005
Poruke: 141

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 08, 2007 4:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to sam markerima je ok, imas knjigu Brzo ucenje gde se spominju ti markeri i boje i jos neke tehnike
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Tehnike ucenja iliti...sve mi boje lepo stoje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon