www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kada bih ja bio/la profesor....?
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 12, 2006 7:11 pm    Naslov poruke: Kada bih ja bio/la profesor....? Na vrh strane Na dno strane

Sta biste uradili da ste vi profesor,a da je profesor koji vas najvise nervira ucenik,tj.da se zamene uloge?Da li bi tu bilo izivljavanja?? Razz

 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 14, 2006 9:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Profesorica matematike u gimnaziji se pravo izivljavala ne samo na meni vec na vecini ucenika.
Zavrsio sam faklutet,postao inzenjer.Zbog nedostatka posla poceo sam raditi u prosvjeti gdje i danas radim.Ponekad kada me neko iznervira samo se sjetim svoje profesorice i bilo kakav osjecaj osvetoljubivosti se izgubi.

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
princeca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 19 Mar 2006
Poruke: 46

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 23, 2006 4:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

PA verovatno bih ga/je maltretirala kao sto oni nas kinje
 
zvezdaza
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 20 Mar 2006
Poruke: 525
Mesto: Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 23, 2006 6:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kada bih bio profesor poklanjao bih ocene!100%, ali nikada to necu biti!

_________________
 
jeka_ks
GiGijeva miljenica
GiGijeva miljenica



Godine: 33

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 3933
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 23, 2006 8:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bih se ubila,deca kao sto smo mi..........su nemoguca(u vecini slucajeva) naravno sa izuzecima Wink Wink

_________________
Neka te moj poljubac dotakne putem ovih

malih slova, nek ti u srce udje radost nova, nek

ti sve od srece sja, a uzrok tome neka budem

ja..
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 23, 2006 11:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eh pa ja cu mozda i da budem jednog dana...Mada bih se ja zadrzala na fakultetu ako je to moguce, a ne preci u srednju ili osnovnu skolu...

A kakva bih bila? Pravicna Mr. Green koliko znas, toliko dobijas. Pa ti ljudi koje ja pustim a da ne znaju, sutra ce da dodju da uce moju decu, a ako su se provukli na lepe oci, sta ce onda znati da ih nauce?

A sto se tice srednje skole, ako bi ih pustala, samo bi im cinila medvedju uslugu, jer vecinu njih ce matematika (koja je moja oblast) docekati na prijemnom...a onda ce da jure privatne profesore i da placaju da ih uce sve ono na sta su se izvukli prethodne 4 godine.

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
zvezdaza
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 20 Mar 2006
Poruke: 525
Mesto: Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 24, 2006 8:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako mozes matematiku Rolling Eyes
Ja sam iso na privatne casove, i onda mi sve bude jasno, a u skoli mi nikad nista nije jasno. Takodje si rekla da ce vecina njih to imati na prijemnom, prijemnom za FAX, nece Boga mi [-X

_________________
 
vladeling
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 4728
Mesto: Lazarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 25, 2006 1:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zvezdaza je napisao/la sledeće:
Kako mozes matematiku Rolling Eyes
Ja sam iso na privatne casove, i onda mi sve bude jasno, a u skoli mi nikad nista nije jasno. Takodje si rekla da ce vecina njih to imati na prijemnom, prijemnom za FAX, nece Boga mi [-X


Hmmm,OK...mozda ti ne bude jasno kod jednog profesora matematike,ali ako je kod svih...to ukazuje na nesto drugo Arrow Ti ne pazis na casu, pa zato i ne kapiras,a posle kada odes na privatne casove,NoRmAlNo je da ces da pazis jer dajes pare-nisi lud da dajes dzabe pare a da ne naucis nista...
Znam to jer drzim casove i vidim koliko je malo nekima potrebno da shvate,ali samo ne paze na casu u skoli....doduse...ima i gresaka profesora Rolling Eyes
 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 25, 2006 11:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bila bih vrlo stroga,postovanje i red su najbitniji.

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 25, 2006 12:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Kako mozes matematiku Rolling Eyes


A zasto da ne? Wink

Citat:
Ja sam iso na privatne casove, i onda mi sve bude jasno, a u skoli mi nikad nista nije jasno.


Mislim da ti je vladeling lepo odgovorio na ovo.
Jedino sto ja ne vidim kakve ovo veze ima sa temom, ja sam pricala o tome da li profesor treba da pusta djake bez znanja ili ne...a kako ces ti da naucis, dal na casu ili da placas privatne casove...to ni jednog profesora ne zanima. Ne mozes ti kao profesor da molis djake na casu da te slusaju...ako nece, ne moraju, a posle nek placaju privatnom profesoru. Mene bi zanimalo samo da kad stanes ispred mene i ja ti postavim pitanje, ti to znas ili ne znas...

Citat:
Takodje si rekla da ce vecina njih to imati na prijemnom, prijemnom za FAX, nece Boga mi


Na fax sam mislila. Nece svi, naravno...ali hoce svi koji se odluce za tehnicke fakultete...pa i ne samo tehnicke, vec i mnoge druge...evo npr. farmacija recimo ima na prijemnom matematiku (sto ja ne vidim sta ce njima uopste).

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 02, 2006 2:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da sam ja profesorica mislim da bi bila dosta stroga... ali ne zbog mene nego zbog dobrobiti ucenika... mada oni ne shvataju to ce njima kad tad zatrebati u zivotu.... ja sam u srednjoj skoli prosla tako... mrzela sam prof sto su tako strogi,odvratni,sto su mi delili keceve i sto puno traze... ali verujete ili ne sada te predmete na fakultetu mnogo bolje znam nego one gde sam imala 5 ili 4....
trazila bi za 2 da se znaju neke bas,bas osnovne stvari... a ako se to nezna,zna se sta bi sledilo...
pa bi mozda jednom sprovela proveru znanja mojih ucenika... pa tako delila 1 za one koji neznaju elementarne stvari.. Very Happy
 
V kolona
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Okt 2005
Poruke: 220

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 02, 2006 4:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bojim se da bih bio popustjiv, da bih poklanjao ocene i da samim tim ne bih bio dobar profesor.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Kada bih ja bio/la profesor....? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon