www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Jutro Donosi Kraj
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~
::  
Autor Poruka
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 09, 2004 7:11 pm    Naslov poruke: Jutro Donosi Kraj Na vrh strane Na dno strane

Probudila sam se pre njega i odjurila u kupatilo zadivljena tim telom tako impresivnim , a opet tako dalekim i stranim. Izluđivala me je pomisao da će me taj nepoznati muškarac videti nenašminkanu , bez maski koje otkrivaju moje pravo lice...
Probudio se i ON i pod izgovorom da ide kupiti kroasane za doručak nestao iz mog kreveta ( i šire ). Toga jutra , nakon mog prvog seksualnog iskustva , ugasio se ljubavni plamen , koji nije imao priliku da gori duže od jedne veceri.
Kada se probudio nije se verovatno sećao ni moga imena , niti mu je ono bilo važno... Izgubljen u kutu moje sobe , među mojim slikama , osećao se strancem u jednoj priči u kojoj nije želeo da bude glavni glumac. A ipak , noć je bila puna nežnosti i intimnosti...
Ali vratimo se na početak. Mislila sam da će mi i ovo leto proći radno oko obaveza na televiziji i fakultetu , ali pošto se u praksi pokazalo da sam loš planer negde sredinom jula dobila sam neočekivano odmor. Pošto su svi moji prijatelji odavno uživali negde na moru , odlučila sam sebi priuštiti 10 dana nezaboravnog odmora u luksuznom hotelu u srcu Dalmacije. Moj početni rezon bio je , dalmatinci su najbolji frajeri , a uzgred i italijani nisu loši , a ja sama u nepoznatom gradu...(idealno)
Stigala sam pred veče. Onako umorna samo sam bacila stvari u sobu i sjurila se cafe da popijem kavu i pogledam grad. U cafe-u dva tri zaljubljena para i neki momak sedeo je sam , nervozno kuckajući sms poruke , već sam se spremala krenuti u sobu i baciti se u postelju... ali , tada priđe i na veoma lošem engleskom me upata me: »Imam li cigaretu« , osmehnuh se i odgovorih mu da se ne muči da mu engleski nije jača strana , a da sam cigarete zaboravila u sobi i da je i meni potreban nikotin da me vrati u život , pa da bismo mogli skoknuti po iste......
Nikad nisam razmišljala da su muskarci dovoljno hrabri da prihvate izazov na prvu loptu , ali za par minuta bili smo u mojoj sobi i razgovarali uz crno vino , kao da se poznajemo oduvek.... Posle pola sata , vino je delovalo na mene , kako bi svaki muškarac poželeo , ali me je brinulo to što on nijednim gestom nije pokazivao da mu je stalo da se desi nešto više. Onako sva opijena počela sam lagano da primičem ruku njegovoj stražnjici , osećala sam da ga to pali sve više. U pola rečenice iznenada zapušio mi je usta poljubcem , sva usplahirena i uplašena samo sam se prepustila nežnostima. Ostetila sam kako mi sama haljina pada na pod. Nastavio je da me strasno ljubi po ledjima i vratu spustajuci se sve nize. Iz vihora strasti me je trgao glas sa radija i primetih da sam ja potpuno gola , a on jos uvek se nije oslobodio garderobe. Nije li ti vruce , za pola sekunde oboje smo se goli valjali po krevetu. Osetih kako je vreme da se desi , ono sto sam ocekivala celi zivot... Uplasena od njegove velicine , samo mu prosaputah »Meni je prvi put« , utesi me »ne brini«... Legao je na ledja , znajuci da ce me manje boleti. Lagano sam osecala bol i zadovoljstvo , znoj je lio sa mene , a na njegovom ozbiljno licu video se smesak. Promenili smo pozu , legla sam na ledja i nastavila da uzivam. Trajalo je nekih desetak minuta , kada smo oboje pali iscrpljeni jedan pored drugog.

Ubrzo posle toga je zaspao , valjda kao i svaki muskarac , a ja sam sela pokraj prozora i zapalila cigaretu. Oblak dima koji me je obuzimao terao me je na razmisljanje: Da li si ti samo stranac u noci ili lovac na duse.... Svejedno , desilo se ono sto je prirodno , pruzio si mi neznost , jer si osecao potrebu za time... Ne opterecujem se velikim ocekivanjima , iako fizicka privlacnost je pratila jaka emociju , nekad se posle seksa rodi ljubav izgleda da se ovo nije desilo u nasem slucaju.



_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~ -> Jutro Donosi Kraj Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon