www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako da proradi mis sa PS/2 na USB adapter
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~
::  
Autor Poruka
H@usto®
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 19 Jan 2005
Poruke: 182
Mesto: Human Mind

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 14, 2006 4:26 pm    Naslov poruke: Kako da proradi mis sa PS/2 na USB adapter Na vrh strane Na dno strane

Kupio sam nov mis, kuglicni A4 Tech i taj mali dzek, pomocu koga mogu mis da ukljucim u USB. I imam problem sto nece da ga prepozna. Treba li neki driver ili sta vec da bi on radio? Trazio sam po netu, ali uzalud. Da napomenem, na PS/2 radi normalno, mada tockic nece da radi, ali je nebitno to sad.


_________________
Ne ide mi potpis preko tastature...
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 15, 2006 12:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koji windows koristis???
Verovatno ti treba driver. Ali ipak proveri da li ti je USB konekcija uopste instalirana.
Desni klik na My Computer - Properties - Device Manager ovo je za Win98

Za W2K/WinXP desni klik na My Computer - Properties - Hardware - Device Manager.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
H@usto®
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 19 Jan 2005
Poruke: 182
Mesto: Human Mind

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 15, 2006 12:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa bre, nisam bas toliki maloumnik. Very Happy Nesto sa sistemom je u pitanju, ili sa dzekom.

_________________
Ne ide mi potpis preko tastature...
 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 15, 2006 12:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesi probao u sve usb slotove da ga ukljucis? jel imas winxp sp2? Zar nisi dobio drajvere sa misem?

_________________
 
H@usto®
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 19 Jan 2005
Poruke: 182
Mesto: Human Mind

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 15, 2006 1:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam sp1, i probao sam u sve portove. A sta ce mi drajveri za misa? Mis koa i svaki drugi, samo sto mi treba na USB da prebacim, ali nesto nece, ne znam zbog cega pravi problem.

_________________
Ne ide mi potpis preko tastature...
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 15, 2006 3:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

H@usto® je napisao/la sledeće:
Pa bre, nisam bas toliki maloumnik. Very Happy Nesto sa sistemom je u pitanju, ili sa dzekom.


Niko te nije nazvao maloumnikom. Da si dao vise informacija verovatno se nebi tako osecao. Very Happy

Jesi li probao nesto drugo da ukljucis sa USB konekcijom?
Ako jesi, da li radi?

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 15, 2006 11:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozda ti ne radi taj dodatak za usb...

_________________
 
H@usto®
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 19 Jan 2005
Poruke: 182
Mesto: Human Mind

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 16, 2006 2:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Onaj dzek nije kompatibilan sa ovom markom misa. Probao sma onaj adapter, na koji moze d ase prikljuci i tastatura i radi. Znaci, nema nista od te varijante. Bolje da kupim nov mis, sa USB konekcijom. Smile Hvala ljudi na odgovorima. Pozz...

_________________
Ne ide mi potpis preko tastature...
 
marikris
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Jul 2006
Poruke: 44

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 14, 2006 11:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nijedan kuglični miš miš neče ti raditi na USB/PS2 adapteru
zahebo si se
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~ -> Kako da proradi mis sa PS/2 na USB adapter Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon