www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kada te decko ostavi...
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~
::  
Autor Poruka
vecadok
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 55

Datum registracije: 06 Nov 2003
Poruke: 7276
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 20, 2004 1:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bih ja njemu vraćala to na taj način...
...al' bih mu zveknula šamar, da me zapamti za sva vremena, svaki put kad krene da se obrija, da ga obraz zaboli, doživotno Evil or Very Mad



_________________
Tražeći sebe naišla sam na tebe...
i potpuno se izgubila!
...ali dobar san će biti lek na dar!
 
Malena021
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 40

Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 924
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 22, 2004 8:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nebih ga ni udarila ni izvredjala.....čak se nebih ni zamajavala potragom nekog preslatkog tipa da bih mu kao uterala! Furala bih dalje u nekom svom fazonu (nasmejanog lica-kao i uvek), okružena dragim osobama....
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 22, 2004 9:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako me decko prevari, pravicu se glupa kao da nista neznam, i sacekacu malo vremena dok bas vezbam samare i spremam sve najgore da mu ubacim u lice.
U medjuvremenu nacicu sebi slatkog decka koji me zasluzuje vise od njega i na kraju nacice me sa novim deckom bilo gde, pita ce me sta to znaci, reci cu mu sve najgore, lupicu mu samar, ostavicu ga i ostacu sa novim deckom...
 
schtranga
Makedonsko devojče
Makedonsko devojče



Godine: 43

Datum registracije: 09 Feb 2004
Poruke: 1880

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 23, 2004 4:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako me prevari jednom onda je on za batine jer je bezobrazan , ako to ucini drugi put , onda sam ja za batine jer sam glupa i naivna da dopustim da me dva puta prevari , ako se to ponovi i treci put onda smo obadvoje za batine jer sam ja idiot , a on bezobrazan do krajnosti !

Ja bi mu oprostila prvi , pa i drugi put , al treci necu Mr. Green

A sta bi mu uradila za osvetu ?
Hmm , znate Ceca sta peva : I PO GRADU CU DA PRICAM DA SI LOS U KREVETU !!!!
 
jelena_ns
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 12 Dec 2004
Poruke: 3849
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 12, 2004 11:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Malena021 je napisao/la sledeće:
Nebih ga ni udarila ni izvredjala.....čak se nebih ni zamajavala potragom nekog preslatkog tipa da bih mu kao uterala! Furala bih dalje u nekom svom fazonu (nasmejanog lica-kao i uvek), okružena dragim osobama....


Isto tako. Zasto se spustati na njegov nivo? Taj smesak na licu kad ti je najteze ima najveci efekat. Samar, ljubakanje i sl ga nece povrediti, jer to i ocekuje... ali to cool ponasanje, kao da nista nije bilo, zezanje sa prijateljima... to ne ocekuje i to je ono sto ce ga najvise boleti!

_________________
"Varoši ima, što da grešim dušu, boljih i lepših al’ samo jedna je, shvaćaš, varoš u koju se vraćaš!"
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 13, 2004 2:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jes to navise pogodi.to Jecooo

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
esc
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 22 Sep 2004
Poruke: 390
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 13, 2004 1:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako te je prevario sa nekom drugom devojkom sto mislis da ce mu biti zao sto tako gledas.... Samo sebe varas ako te je prevario boli ga q*** za tebe i to cooliranje je glupost. A da najdes nekog decka pa da ga pravis ljubomornim nije losa ideja ali taj decko koga nadjes njemu ces povrediti osecanja i ponovo si na gubitku (kakve ste vi zene okrutne ) , samar je najbolje resenje. DAli ce te taj samar napraviti da se osecas bolje o sebi i o tome neznam ali po meni je to najbolje resenje. Naravno ne oprostiti.

_________________
 
Estella
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 05 Jun 2004
Poruke: 47

belgium.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 13, 2004 3:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To bih znala kad bi mi se ne daj Boze desilo...bio bi "razresen duznosti Razz
 
dpupovic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 08 Sep 2004
Poruke: 7
Mesto: Nju Jork, USA

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 13, 2005 7:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako te prevari i ti mozes da mu oprostis, to znaci da si osaba koja vjeruje u ljubav. Pitaj se dali mozes bes njega da zivis. Koliko ga volis.. I najvazne pitanje je, sto te prevarao?? Sto mu je trebala druga??

Izvinite ako mi srbski nije bas tacan. Ovo me je drugi jezik..

D....
 
eleonora15
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 11

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 13, 2005 1:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedino ako ga istinito volis..Treba mu oprostiti!!!!Ovak ne! Shocked

_________________
Ellica ;o)
 
Jadeor
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 35

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 13, 2005 3:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma cim prevari znaci da nesto nije u redu sa osjecajima tako da to odmah treba raz*ebati, jer kada se jednom desi desice se opet kad tad Sad

_________________
uviii
 
schmekerica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 546

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 16, 2005 8:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mogu sad da govorim kako bi mu uradila neznam šta kad bi me prevario, ali kad se to stvarno desi (a već se desilo) onda sam toliko tužna i povrijeđena, da mogu samo da se dobro isplačem i još mjesec dva patim za njim i onda u glavi sve skupa zaboravim, ali u srcu mi je ostala rana zauvijek!

_________________
fuck the cola, fuck the pizza all i need is schljivovitza!! Smile)))))))
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~ -> Kada te decko ostavi... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  sledeća
Strana 2 od 15

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon