www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kada te decko ostavi...
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~
::  
Autor Poruka
*OpasnaMackica*
Banovan!

djavolce domaci.de
djavolce domaci.de



Godine: 69

Datum registracije: 22 Apr 2006
Poruke: 2171
Mesto: novi sad

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 24, 2006 7:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja ga brzo zaboravim,...dobro se isplacem i to je...i idem opet u poteru za drugim..samo me je jedan momak ostavio ...i nije mi bas ni bio drag...heheheheh
ja sam bila ta koja je ostavljala



_________________
*OpasnaMackicaLara*

Ide maca oko tebe pazi da te ne ogrebe,
pali mali nisam mala ja bi se stobom samo igrala

ego, dixy, najbolje cure bubim vas lepotice
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 24, 2006 7:56 pm    Naslov poruke: Re: Kada te decko ostavi... Na vrh strane Na dno strane

CharmedS je napisao/la sledeće:
evo nekih "saveta"

1. Spremaj da mu kazes sve sta mislis o njemu.
2. Ako krene da se pravda okreni se i zalupi vrata kako bi video tvoju mrznju prema njemu.
3. Vezbaj da mu opalis samarcinu kakvu nikad nisi opalila.
4. Ako nadje devojku gledaj da imas nekog slatkog decka koji ce ti pomoci da ga pravi ljubomornim.
5. I ako si mnogo tuzna zbog njega trudi se da se to nevidi jel ce biti veliki BLAM.

A sta vi uradite kad vas ostavi.......


Ne sviđa mi se nijedan od savjeta. Kad me dečko ostavi-jedan me je ostavio ali veza ionako nije bila duga, samo 2 mjeseca pa mi je bilo svejedno, nisam puno kukala ni histerizirala. I nisam se htjela osvećivati, to mi je djetinjasto, niti mu palit šamare. Napravila sam jednu veliku grešku, nakon par mjeseci sam se napila ko deva i sve mu svoje osjećaje iznijela u facu. Govorila mu da ga volim, a on me samo grlio i tješio, bio je baš fin prema meni. Ali čovjek nije kriv, ne možeš natjerati nekoga da te voli...sad se pozdravimo kad se sretnemo i to je sve. A onda sam saznala od svoje najbolje prijateljice da je na jednom tulumu jako ružno pričao o meni. Ona je tu bila jer on studira s njenim dečkom. To me jako razljutilo, ali me više nije briga. Jednostavno mi nije dovoljno stalo.
Da me moj sadašnji dečko (ne daj Bože!) ostavi ne znam što bi učinila. Ali stvarno ne znam. Ne mogu ni zamisliti...
 
Mjesecarka
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 36

Datum registracije: 06 Feb 2005
Poruke: 864
Mesto: Novi Sad, na Dunavu...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 24, 2006 8:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmm... Zavisi, naravno...
Nikada nisam pravila scene, vristala, svdjala se... Osim jednom, ali je to bio sasvim poseban slucaj, nije ni bitno... Trudim se da budem razumna, i da ne placem puno...
Lecim se na razne nacine, izlazim s drustvom, pijem beskrajne kafe, sokice od crne ribizle i cesce posecujem Novosadske Lokale... Kad sam sama, ponekad me razbije tuga, i gusi me, ali vracam osmeh na lice... Jos uvek sam jaka... Wink

_________________
...Reci bi sve pokvarile...
 
schatzibaby23
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 250

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 25, 2006 12:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hmmm neznam nije mi se to desilo jos..mada ja sam svog ostavila nedavno, duga prica i zao mi ga sto pati, i moli me da se vratimo zajedno...ali ovako je moralo biti Embarassed
 
Uniqa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 26 Okt 2006
Poruke: 159

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 5:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da je u tom slucaju osveta najbolja....tak ga barem totalno zaboravis=) hehehe
 
~Tanja~
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 03 Dec 2006
Poruke: 6359

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 01, 2007 1:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mene je jedan ostavio, al se naravno pokajao i mucila sam ga dugo posle toga. Da je imao mrvicu mozga ne bi to uradio, al nema veze sreca moja jer sam posle toga shvatila koliko me nije bilo u toj vezi i u kolikom grcu-ja mlada on stariji 5 godina.
Ne bih se nikad pomirila sa bivsim, valjda zato i spadaju u kategoriju 'bivsih'.

Lijepo je kad dodje maca na vratanca... New Evil

_________________
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 01, 2007 11:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije mi se to desilo do sad ali ako se desi...tesko njemu Evil or Very Mad
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 01, 2007 1:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije me do sad ostavljao "onaj" do kog mi je stalo,tako da nije bilo nekih lomova i ostalo.
ali isla bih dignutog nosa u sve novim krpicama. otkrila neka nova mesta (krila se na starim,udobnim-ali sama.)
neke nove ljude,neke nove pesme..woohoo.
zivot je to!
idemo dalje.
(hm,a mozda bi i neka suza kanula) Evil or Very Mad
 
inferiorna_akasha
*Djevojka iz kolektiva*
*Djevojka iz kolektiva*



Godine: 36

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 5621
Mesto: ...U zemlji maštanja...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 01, 2007 1:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Podigni glavu i kreni dalje ne osvrćući se na ono šta je bilo....već na ono šta će biti s nekim ko te zaslužuje Wink To je moj savjet za sve Very Happy
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 02, 2007 10:11 am    Naslov poruke: Re: Kada te decko ostavi... Na vrh strane Na dno strane

Charmed je napisao/la sledeće:
evo nekih "saveta"

1. Spremaj da mu kazes sve sta mislis o njemu.
2. Ako krene da se pravda okreni se i zalupi vrata kako bi video tvoju mrznju prema njemu.
3. Vezbaj da mu opalis samarcinu kakvu nikad nisi opalila.
4. Ako nadje devojku gledaj da imas nekog slatkog decka koji ce ti pomoci da ga pravi ljubomornim.
5. I ako si mnogo tuzna zbog njega trudi se da se to nevidi jel ce biti veliki BLAM.

A sta vi uradite kad vas ostavi.......
Ne razumem zasto toliko ratoborno.... Rolling Eyes
Uvek ce se desiti nekome da bude ostavljen bez ozira na pol.Uglavniom ste vi te koje ostavljate pa mi prezivimo...NE razumem sta bi onda decko trebao da uradi kad bi neka njega ostavila???
MIslim saveti su ti izvini ali glupi i debilni...

Svi smo mi nekad bili povredjeni i ostavljeni ali na nacin na koji si ti rekla da se to resava to ne bi trebalo da se resava,...
Pa ipak ste bili zajedno,delili lepe trenutke,...a ako vise ne ide onda ne ide...Tim lupanjem samara i ne znam sta sve ne procita(da ljubljenje njegovog naj druga) pa time se samo spustate u ocima ljudi koji to vide a onda on ako oce ima kako da vas ocrni...ZAr ne razmisljas/te tako da za svaku akciju postoji reakcija....Tako da on ako oce moze da vam vrati kad god oce,...

Mislim ako su me nesto veze do sada naucile to je da nema pravila.1 trenutka moze sve da bude super a drugog sve da ode u 3 lepe...I sta onda nista najbolje je pokazati pred njim/(u nasem slucaju njom-vama) da vas bas briga ako tako oce nek ide a onda navatajte drustvo da ne bi tugovale,jer cete tako brze da ga zaboravite,otplacite malo...I razmisljajte kako je tako trebalo da se desi jer jednostavno niste bili 1 za drugo sto je i tacno inace bi ste opstali...Jer kako kaze Dr.Iggy:kada dodje kraj sve tako brzo nestaje...

Uvek ce onaj ko je ostavljen osecati i dalje ljubav ka staroj ljubavi,sve dok ne nadje novu(dok ta stara ljubav koja ostavlja sigurno vise ne oseca nista cim raskida.A nastavak veze gde nema zanosa i ljubavi s obe strane je vise nego mucan)...ali zato ne treba prilikom, ostavljanja praviti od sebe budalu i kretena...jer noramalno je da ostavite i budete ostavljeni bar 1 u zivotu...

Znaci podnesite to na nogama,ima muskaraca okolo koliko hocete,...
Ne treba sada glumiti tu neku budalu,jednostavno povucite se 2-3 dana u sobu otplacite ako ste tuzni,skupite drustvo u kom vam je lepo,i provodite se tako cete najlakse da ga zaboravite...(samo nemojte da izlazite odma s drustvom da bi se pravile da vam nije nisa i kao da ne tugujete jer ce vas to stici,..)
Eto to je moj iskreni savet(od strane muskarca-doduse ne tipicnog i do sada uvek ostavljanog) ako vam to nesto znaci.

Jer sto rece neka devojka u svom postu iznad mene-ranije(izvinjavam se sto ne mogu da se setim imena):"jedan se protegao drugise otegao..."

Jer niko nije vredan da i nakon veze vi gubite vase vreme a danas kad je zivot kratak to ne treba dopustiti(da gubite dragocene minute vaseg zivota)...Jednostavno kad vidite da ne ide pokusajte da nesto promenite a ako nemoze da se promeni nista idite ostavite inace ce oni ostaviti vas,jer u svemu tome najgore je gubiti vreme s osobom za koju vam nije sudjeno s njom da budete a negde drugde mozda ceka vas princ na belom konju koji ce znati da vas ceni postuje voli i s kojim ce vam biti mnogo lepse....
Hvala na paznji i izvinite sto se opet mesam... Rolling Eyes

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
RedStarGirl
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 08 Dec 2005
Poruke: 307

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 02, 2007 4:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

... ostavi i ti njega.

Sujetna sam strašno i takve situacije me samo iz tog razloga pogađaju / on MENE da ostavi???/.

Ponekad plačem. Nekad mi je sve jedno. Nekad sam ljuta.
Znam samo da sam uvek dostojanstvena u ovakvim situacijama. Nikada čak i ne pitam za razlog, tako je lakše. Bože moj, život ide dalje....
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 02, 2007 4:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Licno mislim da nema potrebe od toga praviti dramu. Razlog ne bih pitala, jer je verovatno dovoljno inteligentan da ce mi pri saopstavanju ove vesti, reci i neki razlog. Mozda je moje misljenje pogresno, ali da je vredelo trajalo bi, tako da idemo dalje, neko vreme ce boleti, ali kada se osvrnes oko sebe, vidis da postoji jos momaka vrednih tvoje paznje. Niko me do sada nije ostavio (nikad ne reci nikad), ali da se to i desi bila bih mu zahvalna, bolje da znam na cemu sam, nego da me vara i laze. Nemam prava da mu prebacujem, jer zasto terati nekoga da bude sa vama ako njemu to ne odgovara. Znaci, kada te decko ostavi, uradi nesto za sebe sto ce uciniti da se osecas bolje... pozovi drugaricu i isplaci se na njenom ramenu, idi u soping (i najmanja sitnica moze izmamiti osmeh na lice), prosetaj i sredi misli, citaj knjige... i posle nekoliko dana osecaj ce biti mnogo bolji Wink

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~ -> Kada te decko ostavi... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  sledeća
Strana 13 od 15

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon