www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Provale komentatora!!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
hingog
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Okt 2005
Poruke: 94

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 14, 2006 4:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najveći komentatorski biser svih vremena je kada je Mohamed Ali na Olimpijadi u Atlanti 1996. palio olimpijski plamen. Tada je nepoznati komentator RTS-a rekao: "I pogledajte Mohameda Alija, ruke mu se tresu od uzbudjenja!!!" Laughing

 
huntelaar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 15 Apr 2006
Poruke: 51

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 15, 2006 1:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na terenu su dva dejana,dejan stankovic i goran djorovic. . . . . . Ha ha ha ha

Edit by Belphegore
Sledeći put isključi Caps i pročitaj pravilnik Wink

_________________
una grande amore per sempre....
 
**victoriano**
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 5282

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 23, 2006 3:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

milivoje milivoje...goooooooooooooll.partizan je u ligi sampiona...najaca dosad
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 27, 2006 4:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa daaaaaaaaaaaaaaaaj bre, vi bre niste normalni!!!!!!
:lolj: :lolj: :lolj:
Em cu da dobijem otkaz jer bukvalno vristim od smeha vec vise od pola sata u sred kancelarije placem kao budala smejuci se! Em ce da me strpaju u ludnicu, misleci da sam skroz pukla!!!! Very Happy
E momci, svaka vam cast! Odavno se nisam ovako slatko i dugo smejala! bravo :124:

_________________


 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 27, 2006 4:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i shta kaze chocek.." pobeze Kurtzu "...kakav igrach. woow

hahahahaha..lOOdilo

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 27, 2006 5:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"iiiiiiiiii.........SUT!!...GO!!!!...NE!!!........KAKAV promasaj u usta ga................gledam"

_________________
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 29, 2006 12:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

knknpnkn je napisao/la sledeće:
Pa daaaaaaaaaaaaaaaaj bre, vi bre niste normalni!!!!!!
:lolj: :lolj: :lolj:
Em cu da dobijem otkaz jer bukvalno vristim od smeha vec vise od pola sata u sred kancelarije placem kao budala smejuci se! Em ce da me strpaju u ludnicu, misleci da sam skroz pukla!!!! Very Happy
E momci, svaka vam cast! Odavno se nisam ovako slatko i dugo smejala! bravo :124:


E pa vidis draga moja drugarice,znao sam da ce ovo biti pravo osvezenje za nase clanove..zato sam i napravio ovu stranicu...kao sto si i sama priznala...ovde ima odlicnog materijala za bar pola sata dobrog smeha......iskreno...ja kad sam prvi put dobio ove provale nisam mogao da dodjem sebi jedno dobrih sat vremena...mislim da su ove dve provale ipak najveci vrh.............hteo bi samo da upozorim da ovo ne treba da citaju ljudi sa slabim srcem i jos slabijom izdrzljivoscu:

Mirko Kamenjasevic

Najveca provala ikada: "Gol, gol,... BiiiiP gol, stativa!!!"
(sledeca utakmica):
"... slobodan udarac sa nekih 35 metara izvodi Bukal... topovski udarac i gol... BiiiiP gol, precka... sjedi mali BiiiiP ti materina, nista ne vidim."
(6 meseci suspenzije.)
(Posle toga kad se vratio):
Vahidin Musemic u izglednoj sansi i nistaaa... ali opet Musemic dolazi do lopte, udarac i golman brani, lopta se odbija do Musemica koji upucuje snazan udarac lijevom nogom... preckaa, Musemic ovaj put glavom i opet je promasio jeb'o mu ja mater smotanu!!!"
(2 godine suspenzije)

_________________


Love don't let me go
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 29, 2006 1:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

:lolj: da li si ti ozbiljan za ovo???? To je komentator rekao na tv-u?????? Pa kakva suspenzija breeeeee, ovo je za medalju i orden Very Happy ! Svaka mu cast!

Hvala marchello Wink

_________________


 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 29, 2006 5:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

100 posto......ovo je ubedljivo najveca provala jednog komentatora ikada.....kada sam ovo prvi put procitao,nisam mogao da dodjem k sebi nekoliko sati.............nisam mogao da verujem......komentator je nevidjeni lik

Jos malo:

THE LEGEND: Mirko Kamenjasevic:

"Biogradlic se stustio preko lijevog krila, dribla dvojicu, trojicu, uspio se osloboditi, dodaje loptu do Pejakovica ovaj odigrava dupli pas sa Savicem, Savic mu vraca, Pejakovic sam pred golmanom, dribla i golmana evo ga konacno puca i gooooooooool __rac gol ! Lopta je za malo prosla pored desne stative... " (Kamenjasevicu je nakon ovog bisera izrecena zabrana prenosa sportskih dogadjaja u trajanju od 3 mjeseca)

_________________


Love don't let me go
 
bosnovi
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Nov 2005
Poruke: 54

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 06, 2006 12:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obratite pozornost na stadionu u istanbulu samo policijski psi nemaju brkove - najjača provala
 
mirkas
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 19 Avg 2005
Poruke: 106
Mesto: Uzice

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 15, 2006 10:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Milojko Pantic:Dobro dosli na veciti derbi,na teren izlaze fudbaleri Partizana a evo i nasih!!!

Pantic:Zute se tribine od narandzastih majica holandskih navijaca.

edit by vladeling

To može i u jednu poruku Wink

_________________
Kad prodje sve
Pevacu i tad...
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 30, 2006 12:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Utakmica mladih reprezentacija Francuske i SiCG....komentator B 92:

1. I pogledajte....ova utakmica je toliko zanimljiva,da je najzanimljiviji na terenu semafor koji okrece vreme

2. Kontranaprad Portugalaca (a francuski napadac ide u kontru)

3. (reklame i odjednom ) Goooooooooooooooooooooooooooooool...ej ljudi....ljudi...vracajte prenos...Portugalci su dali gooooool...ej ljudi...ljudi..alo

_________________


Love don't let me go
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> Provale komentatora!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 3 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon