www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Provale komentatora!!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
markoni-bar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Feb 2006
Poruke: 136

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 18, 2006 4:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Djordje Kustudic (TV IN - Crna Gora): `Za koji minutak cje kraj mecha. Ovaj, htio sam da kazehm minut ili trenutak, pa sam to sve spojio u jednu rijech` :PPP

 
Zloky
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 17 Jan 2006
Poruke: 687
Mesto: Buna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 28, 2006 9:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sabahudin Topalbeširević:
"Kakav udarac ima taj Roberto Karlos,ko da ima topa među nogama"



Zvezda-partizan,nepoznat komentator:
Utakmica uskoro treba da krene,izlaze igrači partizana a evo i naših(zvezda)

_________________
Ništa mi ne može ovaj DaN pokvarit!!!!!!!!!!!!!


Poslednja prepravka: Zloky datum Uto Nov 28, 2006 9:15 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
darija_83
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 25 Nov 2006
Poruke: 11
Mesto: Indjija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 28, 2006 9:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ubedljivo najbolji komentar:

Sušić je igrač koji bi trebalo malo više da dribla i koristi svoju tehniku i kontrolu lopte...Evo ga,upravo to i radi....
Sušić,Sušić,Sušić i....Ma ne sam Safete,ne sam.Kakva sebičnost mladog i neiskusnog Sušića.... Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
jos jedna pobeda i titula,i opet ti si prvak postala...
Smile
 
Vlada Z
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 02 Dec 2006
Poruke: 153

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 7:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

danas ne igrju dva dejana, dejan stankovic i goran djorovic......milojko pantic
 
popdjemo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 02 Dec 2006
Poruke: 70

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 11:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gol, gol, gol,... k...c precka!
 
*tzar*
ulični pas
ulični pas





Datum registracije: 12 Maj 2006
Poruke: 3345

columbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 13, 2007 12:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najjaci je pantic kad je igrala zvezda i hajduk split! kaze: dosli ste ovde da provocirate svetskog sampiona, niste se cak ni setili cvece da donesete
... magnetoskop izbacite ovo! nisam video kad su dali cvece!


pantic:
sut po zemlji i ...precka!

lopta je pocepala vazduh na kiseonik i vodonik!


Edit by Sascha336: " moze to sve u jednoj Poruci"
 
Stublivoje
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 30 Nov 2006
Poruke: 37
Mesto: SARAJEVO- DOBRINJA

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 13, 2007 9:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne znam tacno ko je komentator al je provala prvoklasna.
Utakmica Zeljeznicar-Partizan na grbavici
"E sad je Bahtic uzeo loptu na sredini terena. Oooo kako ide taj igrac Zelje i sada goo goo goo gooo i ku.ac je gooo"
 
trstra
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Jan 2007
Poruke: 61

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 20, 2007 12:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

koji su to talenti
 
Stublivoje
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 30 Nov 2006
Poruke: 37
Mesto: SARAJEVO- DOBRINJA

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 25, 2007 9:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo jedna od Sabahudina Topalbecirevica.
Godina je 1994. tad su se prijenosi utakmica krali sa DSF i Eurosporta, igrala se utakmica Mallorca-Zaragoza.I posto tad nije bilo spanskih sapunica da znamo svi spanski i topalbeciravic se malo zezno.Bila je izmjena pred kraj tekme i na ekranu je pisalo cambio (izmjena) a topalbeciravic ce ko iz topa U igru ulazi Kambio. Very Happy
 
Milos NS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 19 Jul 2005
Poruke: 242
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 26, 2007 10:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"dodao je loptu u svom stilu: jako i nikom" Milojko
 
Stublivoje
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 30 Nov 2006
Poruke: 37
Mesto: SARAJEVO- DOBRINJA

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 14, 2007 10:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e ovo bash nije provala komentatora nego provala sudca kojeg su zovnuli da komentarise faule.
"Ovo je sudija pustio prednost al je kasnije zaustavio i kartonirao igraca jer faul nikad ne zastarijeva"
lik je pravi idol cuj faul nikad ne zastarijeva pa nije ubojstvo. Very Happy
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 28, 2007 11:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Milojko Pantić ima puno bisera,a ovaj spada u grupu ''jačih''.Prenosi se neka utakmica igrana u Španiji,mislim da je u pitanju Kup UEFA i pošto je prenos preuziman sa neke španske televizije,na ekranu se pred kraj utakmice pisalo je na ekranu ''3 Minutes'',tj. da je ostalo do kraja,još tri minuta,tj. toliko je trajalo ''zaustavno'' vreme.
I Milojko,mrtav-'ladan kaže:''U igru je ušao igrač sa brojem 3!Minutes!''

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> Provale komentatora!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 5 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon