www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Problemi u kupovini
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
sestrep
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 19 Jul 2005
Poruke: 248
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 30, 2006 2:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja u principu nemam problema sa kupovinom sem sto ne mogu da nadjem odgovarajucu dubinu farmerki ili pantalona.Vecina su mi mnogo duboke.


_________________
zivot je lep
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 31, 2006 2:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mrzim da kupujem stvari kada ih ima mnogo istih jer ne volim da sam obucena kao svi koji setaju gradom .......... kupujem kada mi se nesto svidi ne gledam cenu uopste ........ dakle i moj problem je taj los izbor garderobe odnosto to sto je sve isto
 
kika_sd
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 554
Mesto: ni tamo ni ovamo

djibouti.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 31, 2006 8:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Retko sta mogu da nadjem da sam odusevljena,uvek kupim nesto sto mi se samo svidja manje ili vise.Nista nema da me odusevi.Zato zelim da naucim da sijem pa sama sebi da sasijem sta zelim,ali nemam na cemu Very Happy Muka mi je kad krenem da kupujem.Ja sam izgleda jedina devojka koja ne voli da ide u shoping

_________________
"Ja jos kradem dane Bogu,ja jos umem,ja jos mogu da sam sebi stvorim neki mir.Jos sam sretan sto postojim,pisem pesme,zvezde brojim,jos sam onaj isti vetropir..."
 
pachule
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 433

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 31, 2006 10:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A ja ne mogu nista da kupim ako nisam bas odusevljena, znaci svaka stvar mora da me osvoji na prvi pogled. Posto cesto kupujem materijale pa sijem odecu po nekim svojim zamislima, bas sam se ovih dana nervirala sto mi se u prodavnicama sa raznim materijalima nista ne svidja Sad
 
Milena Carica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 11 Avg 2005
Poruke: 676
Mesto: Cik pogodi?! :-)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 23, 2006 5:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kada mi se neka stvar svidja ne pitam koliko kosta. Mora da mi legne da bih je uzela.
Varijanta da uzmem nesto sto mi se bas i ne svidja, postoji kada su u pitanju neka astronomska snizenja, pa idem logikom bilo bi glupo propustiti priliku.

_________________
Mozes da kupis:
postelju ali ne i san,
sat ali ne i vreme,
lek ali ne i zdravlje,
seks ali ne i ljubav.
Para vrti, ali sreca moze vise!!
Gde ponos dodje po svoje, tu ljubav kofere vec pakuje!
 
Countess
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 22 Avg 2006
Poruke: 45
Mesto: Ni na nebu ni na zemlji

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 25, 2006 12:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obuca.......uffff......nosim 35,5 (cipele) ili 36 (ako su u pitanju patike)......ajde sto tesko nadjem obucu, ali kad mi prodavacica kaze *stavi ulozak* a radi se o sandalama koje su skroz otvorene i imaju samo dva tanka kajsica Evil or Very Mad grrrrrr!

_________________
Svet je lep kada sanjamo.........
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 30, 2006 12:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije baš da često kupujem stvari, ali volim jednostavno, bez mnogo kombinacija boja, čak najviše uzimam stvari koje su u samo jednoj boji sa malim ili bez ikakvog natpisa. Imam kolegicu koja drži butik i ona zna moj ukus pa kad naleti na nešto što misli da bi mi se svidjelo dones mi pa onda vidim da li ću uzeti ili ne.

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
anabela
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 860

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 30, 2006 12:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najviše volim sebi nešto sašiti jer sve što se prodaje mi je bezveze, to svi imaju i nije po mojoj mjeri. da bar mogu sašiti cipele Very Happy
 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 30, 2006 12:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gotove sve hlace moram skratiti,nisam zirafa,nazalost...

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
limited
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Sep 2006
Poruke: 29

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 30, 2006 6:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedini razlog sto je grad uniformisan je nedostatak novca, nista drugo.
Vecina butika ima istu garderobu, ali koji su to butici? Oni sa osrednjim cenama i kvalitetom. Devojke se isto oblace jer nemaju novca za nesto skuplje.
Kupite Prada, D&G, Escada garderobu i necete biti uniformisane. Nije razlog uniformisanosti sto nema gde da se kupi razlicita garderoba, vec nemaju devojke novca da se oblace razlicito.
 
milenaaaa_bg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 18 Avg 2006
Poruke: 121

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 01, 2006 9:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iskreno meni su problem cene a izmedju ostalog kada nemaju odgvarajuci broj.ovog leta modeli nisu bili nista specijalno ,moglo je biti bolje.nadam se da ce zimski modeli biti bolji
 
chobanchica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 30 Sep 2006
Poruke: 72

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 09, 2006 12:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kada sam svorc(a uglavnom jesam)ima gomila stvari koju bih posedovala...A cim dodjem do para-nista mi se ne dopada.sve mi se cini neukusno,seljacki,prosto,..a narucito imam problem sa kupovinom cipela.Ne postoje cipele koje se meni svidjaju.Zadnje sam kupila u Mng-u i to je nesto naj neudobnije sto sam obula(ukljucujuci modu lakovanih cipeliski iz veselih 80-tih),baska sto imaju neko dugmence koje se svom silonom utisne u moju nogu da je kazna nositi ih...eh da mi je tvorac istih pao saka.najveca kazna bi mu bila da ih nosi.a cena od preko 5000 i nije bas tricava,posebno za moju platu ubogog arhitekte>zato nmanite me prica o avionima u Italiju,mislim...malo je onih koji sebi to mogu priustiti,tako da savet i nije bas najprimenljiviji 8,posebno onima koji sami zaradjuju.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Problemi u kupovini Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon