www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Scary Movie 4
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
pokemon21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 03 Okt 2005
Poruke: 208
Mesto: Podgorica,Crna Gora

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 17, 2006 6:49 pm    Naslov poruke: Scary Movie 4 Na vrh strane Na dno strane

Scary Movie 4-premijera 14-og aprila

Da li mislite da moze da nadmasi predhodna tri dijela i koji je po vama najbolji od predhodna tri?


 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 17, 2006 7:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa moguce je Scary Movie vec ima veliko ime, tako da ce gledanost biti velika. U filmu izmenju ostalog glumi Carmen Electra kao i Shaquille O'Neal. Vise informacija o filmu mozete naci OVDE ili na oficijalnom sajtu ovog filma www.scarymovie.com
 
AdryR
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 715

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 17, 2006 11:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hi!
mozda nisam bas pogodna za ovu temu, ali evo ipak cu komentirati! Mr. Green
naime, danas sam tek vidjela plakat za scary movie 4 i, iskreno, nisam mogla vjerovati! pa, brate mili, kada oni to namjeravaju ukinuti?! sto je previse, previse je!
ne sjecam se bas nesto dobro da je zadnji dio bio bas nesto posebno uspjesan, pa ne mislim da ce i ovaj biti ista bolji! filmove sam pogledala, ali onako iz zezancije (jer to im je i svrha), i rekla bih da su mozda prva dva dijela onako...prolazna!
jedino cemu se, po mome misljenju, mogu nadati u ovom zadnjem nastavku je carmen electra, naravno! Mr. Green Wink
ciao! Smile

_________________
WildCat69 StillUnknown2U
 
jeka_ks
GiGijeva miljenica
GiGijeva miljenica



Godine: 33

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 3933
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 19, 2006 10:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam cula da ce biti najludji do sad,pa cu da idem da pogledam bas me zanima kakav je!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Neka te moj poljubac dotakne putem ovih

malih slova, nek ti u srce udje radost nova, nek

ti sve od srece sja, a uzrok tome neka budem

ja..
 
mi2scg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 241
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 19, 2006 11:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svidela su mi se sva tri filma. Treci je bio malo "razvodnjen" ali je bilo i dosta komicnih scena - ozivljavanje lesa, boksovanje sa devojkom iz filma The Ring...

_________________
Marko MI2

________________________________
Stop the madness !!!
 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 20, 2006 3:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

treba ga videti...video sam covere i mogu reći da je dobro odradjeno....

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
alhemicar
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 3412

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 21, 2006 3:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

glupost je glupos bez obzira koji je dio i ko u njemu glumi. Prvi dio je bar bio originalan. Ostale kopije - sve gora od gore
 
BabyG
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 4980
Mesto: ...caught in the heart of an angel...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 21, 2006 6:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam znala da ima i cetvrti dio. O Boze! To ce biti uzasano. Meni se prva tri nisu niti malo dopala, parodija im je tako glupa i ocita. Cak mi je drazi blairwitch project, a n jega iz dna duse mrzim...
Tako da def. necu da idem da gledam taj film, niti me puno zanima o cemu se radi... Wink

_________________
~*Ode noć, još uvijek imam istu moć da do tebe mogu doć, samo pružim dlan od morske vode slan zlatnim prahom začaran, da uđe tiho u tvoj san i nježno te budi kao kad te ljubi...*~

 
Artemis Faul
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 14 Mar 2006
Poruke: 125

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 21, 2006 4:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedva cekam da izadje. Prethodna tri su bila odlicna. meni se licno najvise svidja drugi.
 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 23, 2006 5:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je najsmjesniji drugi dio Very Happy , a sto se tice 4. nastavka, ne sumnjam da ce biti glup, ali isto tako ne sumnjam da cu se ziv ismijati Very Happy

_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
pokemon21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 03 Okt 2005
Poruke: 208
Mesto: Podgorica,Crna Gora

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 23, 2006 6:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobro ne mozemo rec da je samo prvi originalan dio,jer Scary movie je parodija na sve horor filmove koji se snime i koji su aktuelni,tako da AdryR nece biti kraja(bez ako horor filmovi budu ukinuti)
U 4-tom dijelu parodije su na filmove Rat Svjetova,The Village,SAW,mozda ima jos neki nisam bas cijeli trailer vidio
 
mi2scg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 241
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 26, 2006 1:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U najnovijem nastavku parodiraju se filmovi: The Grudge, The village, Saw I i II, i drugi... Jedva cekam, premijera 14. 04.

_________________
Marko MI2

________________________________
Stop the madness !!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> Scary Movie 4 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon