www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

u pocetku ljubav, zatim iznenadna nezainteresovanost ZASTO?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 31, 2006 2:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa jednostavno dodje do zasicenja

 
La'Magia
~ La Victoria Siempre ~
~ La Victoria Siempre ~



Godine: 38

Datum registracije: 23 Mar 2006
Poruke: 1584
Mesto: * Novi Sad *

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 31, 2006 3:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zato sto nas mozak funkcionise na jako cudan nacin!
Mi tu promenu ni ne osetimo,ali se ona zaista desava.
A mozda i ta devojka dosadi.
Mozda mu prijatelji kazu da je losa,a gde onda on da izlazi sa losom ribom,i tako trazi nacin da je ostavi!!!
 
sergioT
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 88

uruguay.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 12, 2006 10:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zato sto se predomisljaju, jer nije lako biti siguran da si naisao na pravu, u smilsu recimo, da bi zbog nje ostavio dugogodisnju devojku, ili se usudio da se jace vezes za nekog ko je ipak stranac...

U slucaju slobodnih muskaraca koji tako reaguju, mozda je u pitanju nedostatak samopouzdanja, mozda treba dodatni signal od devojke...
 
igor-bp
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Jun 2005
Poruke: 141
Mesto: VOJVODINA

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 17, 2006 7:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jednostavno. Jednog trenutka shvati da ona nije za njega
 
huntelaar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 15 Apr 2006
Poruke: 51

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 29, 2006 11:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a sto ti ne jedes pasulj svaki dan?hoces malo mesa,krompirici,pizzu.....

1000 zasto 1000 zato

_________________
una grande amore per sempre....
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 30, 2006 1:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Muskarci okrecu list kada pocnu da sumnjaju da ce biti povredjeni a to zavisi od devojaka. U takvim situacijama devojka treba da se zapita da li je decku dala povoda da oseti da je gubi, da bude ljubomoran itd... Ako shvati da ima treba to sama da rascisti sa njim. I bice kao pre ako to lepo objasnite. Ako ga pitate sta mu je nikada vam nece reci. Jer muskarcu da prizna da je ljubomoran to mu je gore nego da ga pljunes....
 
RunnerSG
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 09 Jun 2006
Poruke: 426
Mesto: ...tamo gde ti nisi...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 07, 2006 11:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa jednostavno dosadno bude, ali to je isto ponekad i sa devojkama!!!
 
qzma1981
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 17 Maj 2005
Poruke: 266

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 10, 2006 1:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa to je sve individualno! Neki se lako vezu ,neki su hladni a neki se plase da se vezu Very Happy
 
gargamelko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 100
Mesto: Sabac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 14, 2006 3:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve zavisi od muskarca do muskarca Rolling Eyes Valjda.

_________________
Ko zna zasto je to dobro.
 
zile442
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 105
Mesto: Sombor

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 18, 2007 11:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nema objasnjenja jednostavno bude tako...

_________________
ZILE
 
vlado smeker
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 184

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 04, 2007 5:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kratko i jasno: meni, licno se to desava samo kada mi devojka ne poklanja dovoljno paznje!!!!! Ili kada mi dojadi da se samo ja trudim u vezi. Wink Exclamation

_________________
Poznavati sebe, nije samo istina... Istina je nesto mnogo bolnije, teze, jace, okutnije.... Poznavati sebe zanaci doziveti sve to... by Vlado
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 04, 2007 5:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne znam, to samo oni znaju Rolling Eyes

a i to po meni nije ljubav na pocetku, da se tako olako daje...

ljubav dolazi kasnije, vremenom, kad totalno upoznas osobu s kojom si

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> u pocetku ljubav, zatim iznenadna nezainteresovanost ZASTO? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon