www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

u pocetku ljubav, zatim iznenadna nezainteresovanost ZASTO?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 09, 2007 10:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To sam se i ja pitala...

Npr. sadašnji dečko Arrow jurio me je dok se nismo skontali, ju... Kad smo se skontali, oboje smo bili relativno zagrejani jedno za drugo... Kasnije, on je počeo da kulira i meni je to strašno išlo na živce... Popizdela sam i rekla da ću mu to isto uraditi... Počela sam da ga kuliram neverovatno... Na poruke mu nisam odgovarala, ni na cimanja... Laughing POstao je neverovatno dosadan... Odgovor je na tvoje pitanje: kad vide da te imaju, onda im je sve ravno do Kosova... Kad vde da te gube... E, onda... Onda počinju da te jure... "Obrnuta psihologija" je zakon! Laughing Gazi da ne budeš gažen! Wink



_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 13, 2007 8:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je obostrani problem..nije tacno da je samo kod nas ! to nikako ! u svakom slucaju je uvek za jednu stranu bolno..na zalost

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 13, 2007 1:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sada cu biti malo surov, ali to je tako kod mene. Kada nadjem neku devojku u pocetku sam super prema njoj, skidam joj zvezde sa neba ali to jako kratko traje. To vam je kao kada ste bili mali pa dobijete novu igracku i prve nedelje se igrate sa njom svaki dan a onda polako pocinje da vam dosadjuje. Tako je to i u prolaznim avanturama u koje svakodnevno upadamo Very Happy
 
Djole_BG
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 700
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 21, 2007 5:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zato što je jedini način da zadržiš devojku pored sebe, jeste da igraš toplo-hladno. vi to mnogo volite!

_________________
Cilj opravdava srestva !!!
 
dexonj2004
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 28 Nov 2004
Poruke: 122

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 27, 2007 7:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozda uporedjuje trenutnu djevojku sa bivsom i zasmeta mu neka sitnica. Poslije toga stupa tkz. "druga faza" iliti "hladna faza". Wink
 
zloxxx
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Mar 2007
Poruke: 24

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 03, 2007 11:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa kad likovi kuliraju ribe najvise jure.Naucno dokazano
 
đavolče
little sexy devil
little sexy devil



Godine: 34

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 9383
Mesto: pakao

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 03, 2007 12:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

po meni ljubav ne dolazi odmah,nego tek posle nekog vremena.
u pocetku je to zagrejanost za neku devojku ili decka a posle shvatis da ti nista ne znaci tj da ne gajis nikakva osecanja prema toj osobi i odatle i nezainteresovanost
jednostavno ti vise ta osoba nista ne znaci,okrenes list i ides dalje

_________________
 
dime89
***Srpski zavodnik***
***Srpski zavodnik***



Godine: 34

Datum registracije: 07 Dec 2006
Poruke: 2069
Mesto: *$*u paukovoj mrezi *$*

puertorico.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 03, 2007 1:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

đavolče je napisao/la sledeće:
po meni ljubav ne dolazi odmah,nego tek posle nekog vremena.
u pocetku je to zagrejanost za neku devojku ili decka a posle shvatis da ti nista ne znaci tj da ne gajis nikakva osecanja prema toj osobi i odatle i nezainteresovanost
jednostavno ti vise ta osoba nista ne znaci,okrenes list i ides dalje
potpisujem

_________________
Dok stara zvona zvone
nama dobro je i dizem casu gore
za sve ove godine!!!!
Od sumraka do zore,
znas ko cepa vufere!!!!!
D I M E
#26
 
XduleX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 17 Sep 2006
Poruke: 183

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 13, 2007 1:14 pm    Naslov poruke: .. Na vrh strane Na dno strane

to je sve individualno! Ne mora nista da bude tako, jednostavno se mozda predomislio, mislio je da je devojka nesto sto nije i onda.....a mozda je samo hteo da spava sanjom, mislio da je nesto drugacija, a sada ga vise ne zanima...

_________________
Neki kazu "simpatican momak", ja im kazem bilo kako bilo samo je zezanje - provod, pice i lepe devojke stvarno. sve ostalo je....
 
melkor
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 20 Jan 2005
Poruke: 236

saudiarabia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 13, 2007 2:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam,ja sam zaljubljen i jos uvek me drzi onaj osecaj od prvog dana veze i ako je proslo godinu dana!!! Mnogi ljudi kazu da dodje do navike i da dosadi, ali ja ne mislim tako!!!!

_________________
 
cicmilos
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 12 Dec 2007
Poruke: 30

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 18, 2007 11:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to se i meni desava.. valjda kad postane dosta monotono u vezi.... Rolling Eyes
 
ststeva
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 26 Dec 2005
Poruke: 21
Mesto: Arandjelovac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 19, 2007 9:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je komplikovano pitanje, desavalo mi se, ali ne znam zasto, jednostavno ne zelim vise da odgovaram na pozive i poruke....
I trazim novu...

_________________
Samo ZVEZDA
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> u pocetku ljubav, zatim iznenadna nezainteresovanost ZASTO? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon