www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Boban 2006
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
tomislav horvat
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 1378
Mesto: ...Zagreb grad kojeg imam rad...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 19, 2006 9:48 pm    Naslov poruke: Boban 2006 Na vrh strane Na dno strane

sta mislite o ovom pjevacu?jesu vam dobre pjesme sa novog albuma?

ja mislim da je ovo pravo osvjezenje u narodnoj muzici.jako mi se svidjaju njegove pjesme,pogotovo koga foliras,na dan kad si rodjena(tu obozavam),provokacija.



_________________
Lepo naslepo, te tvoje usne stranca
ma, lepo do bola kad pokupis neznanca
ljubi me ti, nikada te vise necu videti
al' koza pamti

Lepo naslepo, ni kajanja, ni srama
ni juce, ni sutra, ni dzentlmen, ni dama
ljubi me ti, nikada te vise necu videti
al' koza pamti
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 19, 2006 10:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jer to Boban piroman, mislim da jeste, garisa je bas lud!!! Wink
 
s.ana
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 532
Mesto: negde daleko

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 19, 2006 10:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Novi album mu je odlican najbolja mu je pesma koga foliras....
 
tamarish
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 313
Mesto: NBGD

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 19, 2006 10:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Boban je najdivniji covek koga sam upoznala,prijatelj pre svega i jedan od retkih poslovnih saradnika koji je fer i korektan!Jako mi se svidja novi cd(Koga foliras,Ubi me ti.Presuda,Yu,Provokacija i Flasa),a sa starog(2) su mi strava:Njena vrata,Sad si s'njim,IGRAJ,Karta za raj,Jedina si,Lepa kao greh.Ma sve najnajnaj!!!!!!!!!!!!! Very Happy

_________________
People can take everything away from you,
But they can never take away your truth,
But question is........
can you handle mine?
 
mi2scg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 241
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 19, 2006 11:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je on jako smesan! Ma daaaj - Boban Piroman?! Mislio sam da se vise nece baviti muzikom, posle neuspeha prvog albuma - "dodji da te zapalim, ja sam piroman..." Confused smesno!

_________________
Marko MI2

________________________________
Stop the madness !!!
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 19, 2006 11:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mi2scg je napisao/la sledeće:
Meni je on jako smesan! Ma daaaj - Boban Piroman?! Mislio sam da se vise nece baviti muzikom, posle neuspeha prvog albuma - "dodji da te zapalim, ja sam piroman..." Confused smesno!


I ja slusam svu ovu hvalu na njegov racun pa sam zbunjena..Ja jos nisam skinula ovaj novi album jer me nije preterano zanimalo, ali cula sam jednu pesmu koja mi se ne svidja...A taj prvi album sto pominjes i doticni "hit" to je bilo tragikomicno meni.

_________________
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 20, 2006 1:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije los ali mu je izgled malo smesan!!Verovatno misli da je ok...
 
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 20, 2006 3:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima par dobrih pjesama i ima sam priliku da upoznam njega i brata mu prije nekig 10-12 godina. Fini momci Very Happy
 
rade1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Mar 2006
Poruke: 73

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 14, 2006 3:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se svidja bobanov novi cd omiljena pesma oc njega provokacija
 
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 14, 2006 7:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hehe da se malo pohvali: njegova zena radi u stoj firmi sa mojom djevojkom.
hehehe za bobana da ne pricam sto se prica hehehe Boban piroman Laughing Laughing Laughing

_________________
E da mi je, da mi je
 
Shaq
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 08 Apr 2005
Poruke: 152

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 14, 2006 7:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobra mu je ona stara: "palicu te paliti svaki boziji dan,dodji da te zapalim ja sam piromaaaaan" hahah kralj!!!

_________________
"It's not how hard you push along the way,it's having something in you to finish"-His Airness,Michael Jordan
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 14, 2006 9:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pazi ja moram ponovo da se javim...Jes da mi se stari album nikako svidjao nije i rekoh u prethodnom postu da mi je smesan, ali eto promenila sam misljenje o novom albumu...Preslusala sam ga i mogu da kazem da je skroz ok...Cak sam se opasno primila na pesmu provokacija i ne vadim cd iz auta Razz

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Boban 2006 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon